Viskas apie žindymą

Komentuoti
  1. 2019.07.10 18:01 (prieš 1 sav.)

karina999 parašė:
    Taip, keiciu krūtis, bet vis vien matosi, kad kaire labiau patinka, nes lengvai bėga pienas, o dešinę čiulpia ir vos pabėga, numeta. Stengiuos ir naktį nemėgstamą d…

Tai ką jaučiate įtariu yra pieno atleidimo refleksas. Man atrodo normalu, kad abiejose krūtyse jaučiasi, svarbu, kad vaikas traukia tik iš vienos. Nes jeigu pieno niekas neištraukinėja iš krūties, tai papildomai nesigamina, talpa limituota 🙂 Nebent vaikui žindant dešinę labai stipriai ir iš kairės bėga, tada aišku ir kairė tuo pačiu metu stimuliuojasi. Jeigu vaikas nemėgsta mažesnės krūties ir nelabai iš jos traukia, tai tada tikrai pabandykite su pientraukiu pastimuliuoti - gal ir vaikui labiau patiks, jei pagausės joje pieno.

1
  2. 2019.07.10 18:38 (prieš 1 sav.)

Nepasimetusi parašė:
    Bent man tai nei karto ta lieso/riebaus pieno teorija nepasiteisino, manau ieskokit kitu priezasciu jei 10 min tik liesas pienas begtu, tai ka tada sakyt, kai du…

Taip, valgo kai kitą duodu

3. 2019.07.10 18:40 (prieš 1 sav.)

Taylor parašė:
    Nėra taip, kad iš pradžių bėga liesas pienas ir kažkuriuo momentu pasikeičia į riebų. Kol eina laikas tarp maitinimų riebalų ląstelės iš pieno pamažu limpa prie lat…

Labai ačiū už paaiškinimą. Keisiu krūtis ir aš. Ir belieka tikėtis kad toks valgymo ritualas greitai praeis, nes man pačiai labai dideli stresą kelią kai jis šitaip verkia

4. 2019.07.10 19:07 (prieš 1 sav.)

rudojji parašė:
    Taip, valgo kai kitą duodu

Tai tada speciau tiesiog nori dar, o krutyje jau pienukas i pabaiga, leciau bega, tai ir muistosi. Tai bandykit antra kruti duot ir ziurekit kaip eisis. Gal vaikas per viena karta daug suvalgys ir ilgiau bus ramus/miegos, o gal kaip tik, reiktu dazniau pasiulyti, tada ir vienos kruties uzteks?

1
  5. Iveta 17 m. 1 mėn.
    Eimantas 19 m. 2 mėn.

2019.07.10 22:21 (prieš 1 sav.)

tomKA parašė:
    Sveiko, kaip manot ar įmanoma atnaujinti žindymą po pusės metų? Nebežinau ką daryti, sergam ištisai, bandau tik dometis

Imanoma, prisijunkit prie zindikime kartu grupes fb, ten rasit visa info

rudojji parašė:
    Labai ačiū už paaiškinimą. Keisiu krūtis ir aš. Ir belieka tikėtis kad toks valgymo ritualas greitai praeis, nes man pačiai labai dideli stresą kelią kai jis šitaip…

8 sav. buna augimo suplis, neatmesciau ir to varianto

6. 2019.07.10 23:25 (prieš 1 sav.)

Taylor parašė:
    Tai ką jaučiate įtariu yra pieno atleidimo refleksas. Man atrodo normalu, kad abiejose krūtyse jaučiasi, svarbu, kad vaikas traukia tik iš vienos. Nes jeigu pieno n…

Ačiū 🎈🙂 bandysiu pastimuliuoti nemėgstamą krūtį 😅

7. Simonas 6 m. 9 mėn.

2019.07.11 12:15 (prieš 1 sav.)

rudojji parašė:
    Labai ačiū už paaiškinimą. Keisiu krūtis ir aš. Ir belieka tikėtis kad toks valgymo ritualas greitai praeis, nes man pačiai labai dideli stresą kelią kai jis šitaip…

Be augimo suoliu vaikuciai dar turi ir vystymosi suolius. Man paciai vystymosi suoliai kur kas sunkesni buvo nei augimo. Pridesiu kalendoriu su 10 vystymosi suoliu nuo gimimo iki 1.5 metuku. Jusu vaikucio amzius kaip tik atitinka antraji vystymosi suoli. As esu parsisiuntusi programele The Wonder Weeks i tel. Joje placiai aprasyti visi vystymosi suoliai. Taip pat gauni pranesima i tel kada prasideda ir kada baigsis suolis. Gaila, kad neturejau sios programeles kai du vyresniuosiu vaikucius auginau. Labai praverte su maziausiaja ramiau islaukti suoliu periodus. Lietuviskai nezinau ar yra koks nors tinklapis ar knyga apie vystymosi suolius, bet angliskai labai daug info apie tai. Pvz https://www.thewonderweeks.com/the-mental-leaps-and-wonder-weeks/
    O kas liecia tokius neramius zindymus, tai pvz as vystymosi suoliu metu jei prireikdavo, tai vieno zindymo metu kaitaliodavau krutis tiek, kiek prase vaikai. Zinde jie tiek ilgai kiek norejo, taip daznai kiek jiems reikejo. Neapsistokit ties ta taisykle, kad viena krutis dvi val ir tik po to antra kruti duoti galima. Si taisykle nera auksine. Ji tinka jeigu pats vaikutis prasosi kruties kas dvi val. Mano visi vaikai zinde kas 1-1,5 val kai buvo mazuliukai (iki 4-5men). Krutis keiciau kiekviena zindyma ar po kelis kartus per viena zindyma jeigu vaikai prase (vystymosi suoliu metu). Vaikai puikiai svori priaugdavo. Auksciau poste labai aiskiai paaiskino apie liesaji ir riebuji pienuka. Tad zindykite vaikuti pagal jo poreiki. Sekmes!

4
  8. Simonas 6 m. 9 mėn.

2019.07.11 12:18 (prieš 1 sav.)

karina999 parašė:
    Ačiū 🎈🙂 bandysiu pastimuliuoti nemėgstamą krūtį 😅

Man po zindymu kutys netapo vienodo dydzio. Viena (ta, su kuria turejau daugiau problemu) taip ir liko siek tiek mazesne. Ne visu dydziu skiriasi, bet skirtumas matosi nors akiu nebado

9. 2019.07.12 18:00 (prieš 1 sav.)

Sveikos. Parekomenduokite prašau žindymo konsultantę Kaune. Niekaip nesiseka taisyklingai įduot papuko. Apatinė lūpa vis nučiuožia ties spenelio kraštu, lb skauda..

10. ❤️ Gustas 4 mėn. 4 sav.
    ❤️ Kipras 3 m. 3 mėn.

2019.07.12 18:03 (prieš 1 sav.)

Indy parašė:
    Sveikos. Parekomenduokite prašau žindymo konsultantę Kaune. Niekaip nesiseka taisyklingai įduot papuko. Apatinė lūpa vis nučiuožia ties spenelio kraštu, lb skauda..…

https://mamospienas.lt/vaiko-prieziura/zindymo-konsultacijos-kaune/

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras