Labas Vakaras norejaau pasiteirauti vienu klausimu del informacijos apie dantu tvarkyma bei ju šalinima vokietijoje su europos sveikatos draudimo kortele pats nesu gyvenantis vokietijoje tik dirbu Hamburge su komandiruotemis tad istiko tokia beda reikia rauti protini danti lauk o i lietuva kolkas neiseina grysti nes reikia komandiruote baigti o tik atvykes esu galima sakyti, kodel klausiu ir ka noriu suzinoti apie tai ? nes darbovieteje mano kurioje dirbu priklauso lietuviams ir teigia kad tik pirmaja pagalba gali suteikti o danties rovimas tai jau atskira politika bet as netikiu kazkaip nu nelogiskai skamba ka sako tad noriu suzinoti ar tai tiesa ka sako darbdavys ir kolegos ar jie nevelnio nezino nieko. Jei galite suteikite man informacijos apie tai jei tai netiesa ka man kalba lauksiu info kur galiu kreiptis del danties šalinimo vokietijos mieste hamburge.
Aciu is anksto.
- Pradžia
- Tinklalaidė
- Planavimas
- Nėštumas
- Vaikas
- Šeima
- Namai
- Skaičiuoklės
- Forumas
- Skelbimai
- Atsiliepimai
- Straipsniai apie vaikus
- Vaiko sveikata
- Kūdikio ir vaiko priežiūra
- Antibiotikai ir žarnyno sveikata
- Augu sąmoningai
- Neišnešioti kūdikiai
- Vaiko globa
- Vaikų skiepai
- Vaiko higiena
- Vaiko kalbos raida
- Vaiko miegas
- Žindymas
- Vaiko intelekto ir gebėjimų raida
- Vaiko emocinė raida
- Vaikų vardai
- Kūdikių pasaulis
- Vaiko maitinimas ir mityba
- Sauskelnių ir puoduko reikalai
- Fizinė ir motorinė vaiko raida
- Vaiko auklėjimas
- Vaiko ugdymas








