Vyrai, kurie nesikeičia? O mamos visada teisios?

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.07.17 08:41 (prieš 8 mėn.)

  Senai buvau sukurus tema su prasymu patarti gimdyti ar ne, gal kuri prisimins...

  nuo pradziu trumpai: turim busima pirmoka, laukiuosi antro 26 jau sav, visiskai nelauktas, neplanuotas antras. Turim busto paskola, butas po siai dienai stovi plikas, gyvenam tevu bute, mokam uz du butus komunalinius. Berods temos pavadinimas buvo „pasaulis sugriuvo” kazkas i ta puse. Zodziu mano mama sake vaikeli darykis aborta, bus sunku, vyras nusivaziuos, patikek manim. Seniau losdavo, po pirmagimio pasitaise, nuostabus tevas ir t.t. priekaistu neturejau.

  Pajamos musu mazos, 1000e per abu. Tuoj iseisiu i dekreta bus kaip sakau badas, maras ir karas. Jokios pagalbos nereik man ir neprasau. Buvau susitarus darytis aborta... vyras sako jei zudysi viena pasiimk ir vyresneli, kad nuzudytu. Neprapulsim, isgyvensim, zodziu seiliojosi, snarglejosi... abu daug verkem. Mama buvo pries. Po siai dienai nelb bendraujam, nors buvom drauges. Ah kokia mama bloga sake mano vyras, kokia ji pabaisa, kaip gali liepti zudyti... visos cia jus man ta pati raset .

  Vakar gaunu laiska is banko pasirodo niekas uz busto paskola NEMOKA!!!! Is vyro saskaitos po algos turi nuskaiciuoti. Skambinu vyrui sakau kaip suprast, sako tai gal per daug pinigu paemiau, netycia. Ok. Paskambinu i banka sako atsiskaityta viskas. Sakau vyrui tai kiek korteleje yra pinigu, sako 200e, sakau vyro broliui pervesim 50e, kadangi skoloje esam jau antri metai, tai po tiek atidavinejam, ne taip jauciasi. 150 e paskolai lieka. Prisijungiu 50e like. Man MELAVO!!!!! Skambinu vel vyrui sakau kaip suprast kas vyksta, gal bankas suklydo sako, gal vel per daug nuemiau pinigu as. Nu nieko nesuprantu. Pasiziuriu isklotine, kad visi pinigai nuimti, algos gaves maziau nei iprastai, avansa man parnesdavo 100e, kitu neparnesdavo, nors net nezinojau, kad jis ima daugiau.

  Priremiau prie sienos, o jis sako LOSIU!!!! Sitaip mane mausto, pasijauciau isduota, pazeminta, durnele. Sako as negalejau tau pasakyti, kad aborta darykis, butum padarius, tai butum, dabar auginsim. Verkė melagis dar, snarglejosi, prase atsiprasymo, sanso, zinot kiek sansu duota jam iki kol pirmagimis gime? Atsarginiai jau baigesi. Chamas... truksta zodziu. Va ir sia tau, pasirodo mama buvo TEISI. Reikejo ta aborta darytis, kur man dabar ta vaika det, as jam sakiau, kai norejau darytis, palaikyk del aborto, neisgyvensim, juk pajamos mazos, masinos senos, paskola, butas plikas.

  Cia visos rase oi renkiesi grazias sienas, o ne nauja gyvybe, na ir kas is tos naujos gyvybes, buto nebus tikrai viena diena, atims, o mes alkani sedesim prie buto duru su skola. Algas pralosė, as stengiuosi rubeli pigesni nupirkti, kasneli skanesni vaikui duoti is savo algos, o tam diedui matai lb sunku, todel nuejo palosti, nes pinigu dideliu ir lengvu nori. Darbo tegul eina ieskotis geriau apmokamo, kur tau... gailiuosi, kad nesidariau aborto, kad neklausiau mamos, o ka as dabar jei papasakosiu? Zinau ka atsakys man... todel tyleti ir kenteti belieka. Taip pati kalta, vadinasi blogai saugojausi, skeciausi pries vyra, ah nekenciu saves, savo gyvenimo... pagimdyt ir palikt? Nu juk nezmoniska. Mirti abiem? Gaila vyresnelio.

  Vyras jis nepasimokins, jis nepasikeis ir neverta to tiketis. Zinojau, kad sunku bus su pinigais, zinojau, kad ateitis tik juoda laukia, slaptai tikedavausi nuejus i skana, kad pasakys, nesivysto... simtai moteru nori vaiku, o cia dievas mums atsiunte isbandyma, deje mes jo neislaikem. Jei tik atsukciau laika atgal... deje.

  1
 2. 2018.07.17 09:02 (prieš 8 mėn.)

  Šlykštu net skaityti. Iš kur tokių moterų atsiranda? Jūs esat suaugusi moteris, motina, atsakinga už save ir savo vaikus. Kodėl vis randat ką kaltinti (vyrą, mamą, forumą, gyvenimą, etc.) ir verkšlenat? Susiimkit, po galais! Niekas kitas, nei mama, nei vyras, nenugyvens jūsų gyvenimo! Eikit pas psichologą (neplanuotas nėštumas teikia pagalbą), tvarkykitės pirmiausia SU SAVIM, nes akivaizdu, kad kažkas ne taip, jei negalit prisiimti atsakomybės už save (ir čia ne apie neplanuotą nėštumą, o apskritai apie gyvenimą). Vyras lošia - baisu, sutinku. Bet juk yra pagalbos (aslosiu ar pan, kas vakarą per tv rodo), paprašykit darbdavio į jūsų sąskaitą pinigus vesti, ar nuimkit anksčiau, yra tų išeičių. Bet tam reikia DARYTI, o ne kaltinti visus iš eilės ir jaustis auka. Nenorit vaiko? Palikit gyvybės langely, pilna šeimų laukiančių, mes irgi priimtume į savo šeimą. Bet čia problema ne vaikas, ne vyras (nors taip, ir jis turi problemą), o jūs pati.

  77
 3. Mažoji 3 m. 3 mėn.
  Didysis 7 m.

  2018.07.17 09:03 (prieš 8 mėn.)

  Nesuprantu kodėl kaltinat tą naują gyvybę dėl savo sumauto gyvenimo... Jau pasirinkot, viskas.. Bjauru net skaityti, prie ko čia nėštumas antras ir nesėkmės gyvenime

  20
 4. M. 6 m. 3 mėn.

  2018.07.17 09:37 (prieš 8 mėn.)

  O problema nėštumas ar lošiantis vyras?

  8
 5. 2018.07.17 09:38 (prieš 8 mėn.)

  Kaip matau, autore nenori vaiko. Kalba vien tik apie aborta. Nepamaciau nei vieno - o kaip gi iskesiu, ar nekankins sazine? Kaltas tik vyras, jis 'padare' vaika, jis nori to vaiko. Jei ji nenori - tikrai, jau geriau pagimdyk ir atiduok.. Tiek daug seimu negali ju susilaukti!

  5
 6. 2018.07.17 09:42 (prieš 8 mėn.)

  O man bjauru skaityti, kaip moterys sureagavo į Jūsų postą. Gyvybės neatsisakėte ir dėl to esate šaunuolė, nors dabar toks juodas etapas, dar siaučiantys hormonai natūralu kad Jus varo į neviltį ir kelia begalinį pyktį.
  Pažįstu bent du žmones, kurie buvo dideli lošėjai, bet gyvenimus susitvarkė. Rašė prašymus neįleisti į lošimo namus, šį užsiėmimą keitė kita aktyvia veikla. Žiūrėkit į savo vyrą kaip į ligonį, kuriam reikia pagalbos, kurį reikia gydyti. Tikiu, kad bendrom pastangom išsikapstysit. Psichologinė pagalba jums abiems manau būtina.
  Mamai irgi pasakykit, nemanau kad pasmerks, o jei ir pasakys "sakiau tau" ir pan., tiesiog priimkit tai. Kartu gal bus lengviau ieškoti išeičių, išsikalbėsit, ir nesidairykit atgal. Ateity tikiu šis vaikelis suteiks Jums begalinį džiaugsmą, kad ir kaip sunku dabar tuo patikėti. Stiprybės!

  17
 7. 2018.07.17 09:53 (prieš 8 mėn.)

  mano buves vyras lose lose ir ...... nusizude. drauges vyras lose lose ir jo tevai apmokejo skolas ir per kelis metus siaip ne taip istrauke is to liuno... losimas yra viena baisiausiu ligu. as manau kad vyras losia ne tiek del azarto kiek del tikejimo kad padvigubins pinigus. vaikelis nekaltas del jusu silpno charakterio. nekaltinkit jo, nes jau dabar itakojat jo busima gyvenima. pagimdykit ir atiduokit, jeigu jo nekenciat jau dabar, bet nezudykit. jusu mama yra daug baisesnis zmogus uz jusu vyra. vyras serga o motina amorali. uzuojauta kad esat blaskoma tokiu veju. stiprybes ir linkiu geru sprendimu.

  18
 8. 2018.07.17 09:55 (prieš 8 mėn.)

  Pamėginkit išnuomoti butą, kurį ėmėt paskolai. Už jus mokės nuomininkai, vis pinigus ne iš savo kišenės mokėsit.
  Vyras tegul susiima ir ieško pagalbos, kaip čia ir sakė, užsibanina tegul nuo visų lošimų, net nuo paskolų galimimų.
  Jūs irgi susiimkit. Neplanavot, bet gyvybė nėra dėl to kalta. Aš irgi neplanavau mažylės, kai viskas atrodo griūna irgi pagalvoju, o kas būtų jeigu būtų, bet... Atiduoti niekada negalėčiau, aborto nedariau nors ir daug kas sakė, kad daryčiausi. Finansus susitvarkyti įmanoma, vaikai nėra kliūtis, jie tik didesnis spyris į šikną imtis veiksmų, kad geriau gyventume.

  Jūs pasirinkit, ko norit. Visada laikyt kitus kaltus, save auka, griauštis ar ieškoti išeičių ir pozityvesnių minčių, spręsti esamą "problemą"..

  Neplanuoti vaikučiai tikrai sukelia daug streso tiek mamoms, tiek tėčiams, bet juk viskas sutvarkoma. Dar ne tokiom sąlygom vaikai užauga. Bus sunku, bet susitvarkysit. Palaikau jus ir linkiu kuo daugiau stiprybės.

  7
 9. 2018.07.17 10:28 (prieš 8 mėn.)

  Vaikutis nekaltas, kad atėjo į šį pasaulį, suaugę priima sprendimus, tik jūsų pačios rankose yra jūsų gyvenimas ir jo kokybė. Jūs suaugusi moteris, ne kūdikis, yra begalės sėkmės istorijų kaip vienišos motinos su keleta vaikų sugeba verslus sukurt (ta pati Nijolė su savo kailiais). Nueikit pas psichologą, pasiskaitykit sėkmės istorijų, motyvuokit save vardan geresnio gyvenimo. Motina jūsų nenormali, vyras ligotas, bet jūs tai sveika, turit jau du vaikučius, norit jiems geresnio gyvenimo ar toliau verksit į pagalvę? Susiimkit ir įrodykit sau ir savo motinai, kad jūsų vaikučiai verti geresnio gyvenimo ir mylinčios mamos. Nznau, liūdna skaityt kaip jūs jau pasiduodat net nepakovojus.

  7
 10. 2018.07.17 10:41 (prieš 8 mėn.)

  Skaičiau jūsų pirmą sukurtą temą nepamenu kokiu pavadinimu. Buvot plėšoma dvejonių, baimės ir nežinios. Bet jei jau pasirinkote gimdyti tai ir gimdykit. Nebedejokit ir nebedvejokit. Kai žmogus mėšle sėdi jam lengviau kitus kaltinti kodėl jis ten sėdi bet pasiskapstyti kad išlipti ne kiekvienas sugeba.
  Vaikas dar negimęs jau tiek neigiamų emocijų jaučia...

  8
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras