Vyras palieka nėštumo metu

Komentuoti
  1. 2019.04.05 15:40 (prieš 1 mėn.)

Sveikos.. Labai sunku man rašyti, viduje skausmas drasko per pusę.. Laukiuosi 20 savaičių, vaikelis lauktas, planuotas.. Viskas buvo su vyru gerai, tačiau paskutiniu metu užeina man nuotaikų kaitos, kartais apkaltinu jį dėl niekų, verkiu, pati savęs nesuprantu, bet tai dėl nėštumo.. Užvakar buvom kartu pas gydytoją, sužinojom, kad turėsim mergytę, viskas buvo gerai, o vakarop susipykom.. Buvau pikta, prišnekėjau tai, ko nereikėjo, galiu kaltint tik save. Vyras mus palieka.. Sakė užauginsim vaiką atskirai, jam viskas vienodai ir jis savo sprendimo nekeis.. Nežinau kaip toliau gyventi, kai niekas neglostys pilvuko, nenuramins, nemylės ir vaikelis neturės tėčio šalia.. Gal kas susidūrėte su panašia situacija, neturiu kam išsipasakoti, su kuo pasikalbėti, kas suprastų..

2. Auksytė 3 sav.

2019.04.05 15:45 (prieš 1 mėn.)

Kiek tam vyrui metų? 20? Susipyko mat ir traukia savais keliais.....visos mes isterikės db, bent jau dauguma...ir vyrai daugumos apsimeta, kad nk negirdi ,ir nemato ,o ne lekia uodegas pabrukę....toks ten ir vyras td

3. 2 m. 11 mėn.

2019.04.05 15:51 (prieš 1 mėn.)

Na tikrai kvaila priežastis skirtis, gal kažkas daugiau po tuo slypi.. Sunku kažka pasakyti, nes normalus ir suaugęs vyras dėl tokios priežasties nesiskirtu su besilaukiančia savo moterimi.

4. 2019.04.05 16:01 (prieš 1 mėn.)

Jo toks charakteris, žiauriai sunkus, užsispiria ir viskas. Galbūt ir slypi kažkas, bet nebūtų taip gražiai elgesis su manim visą tą laiką, tuo labiau tą pačią dieną viskas buvo puikiai.. O dabar net nekalba, kiek rašau, kalbu, kaip į tylos sieną.

5. 2019.04.05 16:02 (prieš 1 mėn.)

Na ir tegu tada keliauja, nesubrendelis...

6. 2019.04.05 16:02 (prieš 1 mėn.)

Gris atgal... nelyskit i akis dabar

7. Auksytė 3 sav.

2019.04.05 16:03 (prieš 1 mėn.)

Aš ir siūlyčiau db atsitvert tylos siena...pasimes jis, nes tikisi ,kad šliaužiosit po kojom ir atsiras pats....su tokiu vyru turėsit vargo jei tokius spektaklius jau db rengia

8. 2 m. 11 mėn.

2019.04.05 16:10 (prieš 1 mėn.)

Teisingai siūlo jums, atsitverkite ir jūs nuo jo, nelįskite prie jo, nesigadinkite nervu ir bandykite džiaugtis vaikeliu. Jis turi suprasti, kad negali taip elgtis nesikontroliuodamas, kitaip turėsite didelio vargo su juo ateityje dar daugiau.. Kitaip sakant augunsite ne viena vaika, o du.

9. Amelija :* 3 m. 5 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2019.04.05 16:13 (prieš 1 mėn.)

Nu zinokit soke as jus laukiates, o vyras sitaip! nu taip hormonai db siaucia visoms, bet tai ar jis ant tiek bukas kad sito nesuprastu? kas bus kai gims vaikas ir jums hormonai, ir nuovargis. keistas vyras labai! Siulyciau nelyst jam i subine ir nesizemint. Mato kad isgazdino jus, kad sliauziojat dabar, tai ir patenkintas. Grys dar ir kaip, tik nemaldaukit ir nesizeminkit!

10. 2019.04.05 16:22 (prieš 1 mėn.)

O man keista, kai viskas pateisinama hormonais. Maždaug moteris gali elgtis bet kaip, koliotis, įžeidinėti, žeminti, o vyras turi kentėti vien dėl to, jog kiekvieną savo aikštinga užgaida moteris pateisins "aš juk neeeeescia"? Nėštumas nepadaro moters nei psichiškai neigalia, nei nepakaltinama. Nereikia nėštumu piktnaudžiauti. Jei pati žinai, kad gali nesivaldyti ir pulti įžeidinėti, tai pajutus, kad jau pareina "priepuolis", išeik, atsiribok ir patylek.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras