Vyro vaikas iš pirmos santuokos

Komentuoti
  1. 2018.02.22 18:40 (prieš 9 mėn.)

Fabi parašė:
    Ir beje, aš nesakiau, kad viską išvardintą turi tėvas apmokėti. Tai yra bendra suma, kurią abu tėvai turi pasidalinti.

Bet yra dauguma, kurios taip skaičiuoja ;)

2. 2018.02.22 18:40 (prieš 9 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Man irgi. Aišku, jei vyras nelanko vaiko, neprižiūri, sustoja viskas ties alimentais, tada taip. Gali reikalaut daugiau. Bet pvz yra kas perka viską. Mes ir aliemen…

Mes namuose ir supirke viska, rubus ir perku, nes nesedime su vaikais uzsidare namie juk. Paskutiniu metu tik mes ir gimtadienius darome jiems. Ne visos mamos kas pagimdo. Atvaziave vaikai nuo manes nesitraukia,o ne prie vyro. Kaip sakau “turiu uodegeles” namie ? ai ir dar suo is paskos. Buna man ir pikta, ir gaila vaiku.

3. 2018.02.22 18:41 (prieš 9 mėn.)

Fabi parašė:
    Tai jus nesąmonių nekalbėkite. Kodėl vyras neturi mokėti už komunalinius, kurie apskaičiuojami būtent jo vaikui? Jei vaikas išnaudoja 2 kubus vandens, tai už vieną …

Del to kad vyras duoda alimentus. Del to kad jis jau padengia labai daug. Tai tads ne tik 2 kubus vandens dalinkim per pus, o ir darzeli ir panasiai. tai jei alimentai kad ir tas 100 euru uz darzeli ir burelius 70, tai vyrui 35 eurai. O ir siaip idomu kaip jus ismatuojat kiek vaikas vandens isnaudoja? Kura pilat tik darzelio kelionem? kaip dabar ta puse atskaiciuot? Kiek jusu nuomone alimentu uztektu? Ar jus kas menesi pateiktumet vis kita saskaita? Juk ziema uz sildyma mokama vasara ne, tai vasara ir vaikas maziau kainuija Tada jau geriau vaikas auga pas teva, o mama apmoka uz viska taip paprasciau

2
  4. 2018.02.22 18:46 (prieš 9 mėn.)

laurrrute parašė:
    Del to kad vyras duoda alimentus. Del to kad jis jau padengia labai daug. Tai tads ne tik 2 kubus vandens dalinkim per pus, o ir darzeli ir panasiai. tai jei alimen…

Kažkaip labai šiandien jūsų mintys protingos ir išmintingos tada tikrai vasarą reik mažiau mokėt. Nei mokyklan jau eina, nei šildosi vyro vaikas kaime gyvena, tai išvis vasarą namie būna vienas. Net nekirptas, nes "vis tiek kaime niekas nemato"

5. 2018.02.22 18:48 (prieš 9 mėn.)

Fabi parašė:
    Arba jeigu vaiką kiekviena rytą reikia vežioti į ugdymo įstaigą, dėl kokios priežasties vyras neturėtų pusės išlaidų padengti?

o jus vaika vyrui gimdet ar kaip ???

1
  6. 2018.02.22 18:49 (prieš 9 mėn.)

Minijaa parašė:
    o jus vaika vyrui gimdet ar kaip ???

Tai ir augina vyrui tik įdomu, kodėl neduoda augint vyrams

7. 2018.02.22 18:53 (prieš 9 mėn.)

laurrrute parašė:
    Del to kad vyras duoda alimentus. Del to kad jis jau padengia labai daug. Tai tads ne tik 2 kubus vandens dalinkim per pus, o ir darzeli ir panasiai. tai jei alimen…

Cia man is vis nesuprantamas mastymas ? Tai jei vaikai atvaziuoja pas mane mane i namus, valgo, prausiasi, tada vaziuojame i baseinus, kad ir i druskininkus, pramogaujame ir t.t, o tada atvezame atgal 200km, tai kaip tada ??? atsiskaityti is alementu, ar mums sumoketi turetu?

1
  8. 2018.02.22 18:56 (prieš 9 mėn.)

Minijaa parašė:
    Cia man is vis nesuprantamas mastymas ? Tai jei vaikai atvaziuoja pas mane mane i namus, valgo, prausiasi, tada vaziuojame i baseinus, kad ir i druskininkus, pramog…

Čia gi nesiskaito tėvas turi atiduot pusę minimumo ir mamai, kuri augina, ir dar kai vaikas atvažiuoja pas jį

O gal tėvas nemokamai gauna kurą, pramogas vaikui, vandenį, drabužius, maistą

Bet realiai, kodėl neatsižvelgiama

9. 2018.02.22 18:59 (prieš 9 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Tai ir augina vyrui tik įdomu, kodėl neduoda augint vyrams

Va sios moteru pozicijos netoleruoju ? pagimdziau vyrui, oho.. Visada esu tik uz veiklias moteris,kurios gyvenime sukasi pacios ir kovoja kaip liutes uz savo vaikus. O ne hienos,kurios prisidengia vaikais pries visuomene.

2
  10. 2018.02.22 18:59 (prieš 9 mėn.)

laurrrute parašė:

Tai aš ir sakau, kad reikia viską dalinti abiems tėvams, o ne tik tam, kuris turės mokėti alimentus. Tiesiog akcentuoju, kad į tai įeina kur kas daugiau dalykų nei darželis ir būrelis.

Atrodo, tokie akivaizdūs dalykai, bet vis tiek nesuprantami Jeigu 6 mėnesius per metus, kai yra šildymas, mokate po 100 eurų, o kitus 6 mėnesius po 60 eurų, vadinasi vidutiniškai 1 mėnuo jums kainuoja 80 eurų. 40 eurų yra jūsų, 40 eurų yra jūsų vaiko. Tie vaiko 40 eurų yra dalinami per pusę abiems tėvams, t.y. 20 eurų jums, 20 eurų vaiko tėvui. Ir bendroje sumoje mėnesio komunaliniai yra 60 eurų iš jūsų kišenės ir 20 eurų iš alimentų.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
2,00 €
92 | 2 - 2.5 m.
16,00 €
116 | 5 - 6 m.