Žindančios mamos mityba, ir ar veikia SUVARTOTAS maistas kūdikio pilvuką ir degliukus

Komentuoti
 1. 2018.04.12 16:11 (prieš 9 mėn.)

  Sveikos mamytės,
  norėčiau pasidalinti rūpesčiu ir patarimai dėl vaikų pilvo putimo ir degliukų. Ar teko susidurti, ką valgote, kad nepustų pilvuko?
  Pati turiu durytę pas kurią jautrus skrandukas ir vargstu jau tris mėn... daktarė, man patarė atsisakyti visko kur yra laktozės ir glitimo. Gal yra panašių mamų? Ką valgote?

 2. 2018.04.12 16:26 (prieš 9 mėn.)

  UOGA18 parašė:
  Sveikos mamytės,
  norėčiau pasidalinti rūpesčiu ir patarimai dėl vaikų pilvo putimo ir degliukų. Ar …

  Maniškei irgi taip buvo. Baisūs pilvo skausmai ir aiškiai pasimatė, kad nuo mano suvartojamo maisto. Atsisakiau iš pradžių visų pieno produktų ir visų glitimo turinčių produktų. Tiesa buvo iš pradžių nelengva, bet žinokite tikrai įmanoma! Mūsų atveju tas labai labai pasiteisino. Kai sumažėjo jautrumas pamažu vėl įvedžiau pieno produktus (bet labai saikingai) na o glitimo turinčių produktų dar privengiu (kartais nebent speltos miltai ir ruginė duona). Pilvuko nebepučia beveik, bet jei tik suvalgau kokio torto tai būna blogai.
  Linkiu jums kantrybės, nenusiminkite, yra tų produktų tikrai, ir miltų yra be glitimo. O vėliau linkiu, kad pagerėtų.

 3. 2018.04.12 16:41 (prieš 9 mėn.)

  O aš tai kiek ribojau mityba jokio poveikio nemačiau, drauge irgi valgė tik trapucius ryžių su vaiku tyrelem, bet diegliukai niekur nedingo, tiesiog nuo 3 mėn ėmė mažėti ir išaugo po truputi. Taigi kiekvienam skirtingai, tik išbandžiusi atsisakyti visų alergenu pamatysite ar padės ar ne;)

 4. 2018.04.12 16:46 (prieš 9 mėn.)

  Pyle parašė:
  Maniškei irgi taip buvo. Baisūs pilvo skausmai ir aiškiai pasimatė, kad nuo mano suvartojamo maisto. Atsisakiau iš pradžių visų pieno produktų ir visų glitimo turin…

  Ačiū už palinkėjimus, tikiuos išgyvenim
  O ar vartodavote pvz svieta, piena be laktozės?
  Ir kaip su vartojimu žalumynų: daržovių ir vaisių, ar ribodavote ar kažko teko atsisakyti?

 5. 2018.04.12 16:55 (prieš 9 mėn.)

  MeleKaramele parašė:
  O aš tai kiek ribojau mityba jokio poveikio nemačiau, drauge irgi valgė tik trapucius ryžių su vaiku tyrelem, bet diegliukai niekur nedingo, tiesiog nuo 3 mėn ėmė m…

  Patikėkite, kaip aš laukiu tų trijų mėn :))) kada ims ir sumažės o tas mažėjimas kaip pasireiškė? Vis mažiau ir mažiau verkdavo dėl pilvuko, nepusdavo taip stipriai?

 6. 2018.04.12 17:10 (prieš 9 mėn.)

  UOGA18 parašė:
  Ačiū už palinkėjimus, tikiuos išgyvenim
  O ar vartodavote pvz svieta, piena be laktozės?

  Mūsiškei ne tik pūtė pilvuką, bet ir parausdavo užpakaliukas, atsirasdavo paraudimas aplink išangę, kartais parausdavo ar paberdavo žandukus. Tuštindavosi dažnai ir vis skirtingos išmatos. Po mano dietos viskas pasikeitė.
  Vartojau sviestą ghi, brandintą sūrį be laktozės. Nevartojau jokių kopūstų, ankštinių daržovių. Bet žiūrėdavau tiesiog reakciją į produktą per 24 val.

 7. 2018.04.12 18:32 (prieš 9 mėn.)

  Pieno produktai su laktoze ar be laktozės yra lygiai tas pats kalbant apie kūdikį. Laktozė yra pieno cukrus, kuris į motinos pieną neina. Kas eina į motinos pieną tai karvės pieno baltymai, kurių dalis kūdikių visiškai netoleruoja iki metų. Būtent todėl kai kurioms mamoms atsisakius pieno produktų vaikų bėdos susitvarko. Mano pirma dukra akivaizdžiai netoleravo karvės pieno baltymo, nes ir atpylinėdavo nuo jo (tarkim po 3 mėnesių nevartojimo, suvalgiau fermentinio sūrio ir varškės ryte, o vakare mano mažoji nei iš šio nei iš to visą suvalgytą mano pieną fontanais atpylė). Tačiau diegliukai yra daug daugiau jautrios vaiko nervų sistemos pasekmė nei mamos maisto. Tarkim dukrą kankino diegliai iki 2 mėn. Tą laikotarpį aš valgydavau tik vandenyje virtas avižas be druskos. O ji vistiek ištisai klykdavo O su sūnum tik pieno produktų atsisakiau dar mėnuo iki gimdymo. Visą kitą valgydavau kaip visada - ir aštrų maistą, ir vaisius, uogas, daržoves, ir laaabai daug miltinių patiekalų (glitimo), ir gazuotų gėrimų ir... na viską išskyrus pieno produktus. Sūnui būdavo išpučia pilvą, jis garsiai pirsteli ir toliau patenkintas šypsosi Ir dabar kai vaikai paaugo galiu pasakyti, kad dukra apsiverkia dėl kiekvieno niekniekio, įsižeidžia dėl kiekvieno kvėptelėjimo. O vat sūnų išvest iš kantrybės yra sunku. Jis apskritai retai verkia, dažniau rėkia ko nors reikalaudamas

  Beje pieno baltymų daugiausia yra varškėje ir sūriuose. Tad nesvarbu ar jie brandinti ar be laktozės ar dar kas. Jei tai karvės pieno sūris ir jo suvalgius sočiai vaikui nieko, tai matyt vaikas karvės baltymą toleruoja.

  2
 8. 2018.04.12 20:11 (prieš 9 mėn.)

  Musu priesas buvo pieno produktai ir paukstiena. Besibaigiant treciam menesiukui buvo staigus pablogejimas, o tada palaipsniui tik geryn ir geryn ? Sunku buvo be pieno produktu man... ? bet radom, kuo pakeist - migdolu/avizu pienas, ghee sviestas, soju jogurtai... beje, ozkos pieno gaminiai visiskai tiko!..

  1
 9. 2018.04.12 23:16 (prieš 9 mėn.)

  Atsisakiau pieno produktu gal 3-4men po gimdymo, nes budavo gleivetos ismatos ir su astriu kvapu. Atlikus tyrima, gydytoja pastebejo uzdegima nedideli ir rekomendavo atsisakyti pieno. Atsisakius pieno dingo visos problemos. Paryciais mazoji visad verkdavo per miegus, lyg ka skaudetu, bet nevartojant pieno visa tai praejo per 2-3d. Dabar jau 10men, o as iki siol nevartoju pieno. Ir pati grizau i savo formas (be sporto!) galvoju bandyti visam atsisakyti pieno. Randu, ka valgyt, tik vyras nori kartu kebabus valgyt o anyta galvoja, kad esu vargsele, nes nieko negaliu valgyt ir, zinoma, mazyle vargse, kankinu neduodama pieno, negardindama juo kosiu.

 10. 2018.04.13 16:06 (prieš 9 mėn.)

  Ringailiux parašė:
  Pieno produktai su laktoze ar be laktozės yra lygiai tas pats kalbant apie kūdikį. Laktozė yra pieno cukrus, kuris į motinos pieną neina. Kas eina į motinos pieną t…

  Ačiū už pasidalinima ir patarimus!
  O sakykite jeigu pučia pilvą, nors ir nevartojau pieno produktų per 24h, tai tai bus nuo kito maisto pvz vaisių, daržovių? Ar sunku pasakyti?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras