Žindyti kūdikį: sunku ar lengva?

Komentuoti
  1. 2018.11.16 13:10 (prieš 3 mėn.)

666nenuorama parašė:
    Sveiki, maitinu 6savaiciu kudiki ir jau gal 6-7 karta puola bedos su desine krutim, si karta krutis paraudus ir skauda, maitinant neskauda, po maitinimo palengveja,…

Man irgi taip buvo Gal jus esat "kieta", t.y. neisbega papildomas kiekis pieno. As ir guzeliu turejau ir raudona, skaudanti buvo... Susitvarke tik kai pienas pilnai susinormalizavo, bet tai buvo tikrai negreit. Gelbejausi kopusto lapais, linu, o guziukus stengiausi, kad istrauktu vaikas. Sekmes!

2. 2018.11.16 13:25 (prieš 3 mėn.)

S.P.P. parašė:
    Man irgi taip buvo Gal jus esat "kieta", t.y. neisbega papildomas kiekis pieno. As ir guzeliu turejau ir raudona, skaudanti buvo... Susitvarke tik kai pienas piln…

Na jei jau ilgiau nei 4val vaikas nevalgo, tada pasidaro kieta, bet siaip sakyciau pabliuskus krutine ir si karta tik paraudus, bet toj vietoj irgi minksta gal kaip nors istempsiu dvi savaites, kaip tik vizitas pas gine bus, o jei pabloges, tai teks ekstra atveju lekt

3. Nura 6 m. 7 mėn.

2018.11.16 13:29 (prieš 3 mėn.)

Sunku, bet verta viso gyvenimo pastangų.

1
  4. 2018.11.16 13:41 (prieš 3 mėn.)

roberta23 parašė:
    O kol mokes zysti ar to pakako?personalas iskart misini duoda

Pas mane itraukti speneliai- tai isvis numojo ranka ir niekas nebande padeti;) as pati savo jegom kiek stengiausi tiek. Reiks si trecia karta dar rimciau bandyti ir gal galu gale pavyks normaliai.

1
  5. 2018.11.16 14:01 (prieš 3 mėn.)

Manau kad lengva, kai turi elementariu ziniu- paskaicius knygele "Nepakeiciamas kaip motinos meile", palankius kursus. Be tu ziniu- butu sunku. Labai daug klaidinancios ir atgyvenusios informacijos aplinkui. Ir labai tada pieno sastovi isigydyt pati gali, nepereina i mastita. O be siu ziniu- man butu sunku buve, daug nerimo ir tikrai mastita buciau turejus. Zindziau berniuka 2 metus ir 3 men ir dukryte zindau jau 1,4 m.

2
  6. 2018.11.16 15:03 (prieš 3 mėn.)

666nenuorama parašė:
    Sveiki, maitinu 6savaiciu kudiki ir jau gal 6-7 karta puola bedos su desine krutim, si karta krutis paraudus ir skauda, maitinant neskauda, po maitinimo palengveja,…

Man buvo tas pats, bet pačią pirmąją savaite, sukilo temperatūra, labai skaudėjo abi krūtis. Palengvėdavo po maitinimu. Apsičiupinėkite lengvais sukamaisiais judesiais ar nera guzelių. Kad maitinate kas 1-2 val labai gerai. Jeigu jausite dideli tempimą- šiek tiek nutraukite, tik tiek kad palengvetu, nebandukite ištuštinti krūties, nes po to pieno bus dar daugiau. Kas kiek laiko maitinate nakti? Jeigu kas kokias 5val, manau to priežastia yra nedažnas maitinimas nakti, nes pieno tada prisikaupia labai daug. Kadangi organizmas bando suprasti kūdikio poreikius t.y. kiek pieno jam užtenka, yra gminama maximumas. Todel krutys visada sunkios ir pilnumo jausmas. Man labai padejo karšta dušo srovele į krutine pries maitinima, o po maitinimo šaltas kopusto lapas ant kruties. Istraukia karšti, atvesina ir mažina šiek tiek pieno gamyba. Taip dariau 5 dienas po to palengvejo ir toliau viskas tik geriau. Mišinukų tikrai nereikia, nes akivaizdu kad pieno turite per akis 👍🏻 kur jį desite jeigu dar mišini duosite? Užsidegs krutine ir tada bus bedu. Maitinkite tiek kiek kudikis nori, su laiku viskas susitvarkys. Nenoriu gasdinti, bet buna kad ir pieno latakelis užsikemša (daug info yra Vitkausko knygoje) , bet tada jaustumete ne pinuma bet dideli skausma. Bet jeigu daznai zindote ir pienas neužsistovi (nebent ilgas nežindymo laikas nakti) tada nemanau kad tai gresia 😊 aisku cia mano asmeniniai patyrimai. Pradžia buvo sunki, bet po to šypsositės.

7. 2018.11.16 15:37 (prieš 3 mėn.)

AgnijietėSo parašė:
    Man buvo tas pats, bet pačią pirmąją savaite, sukilo temperatūra, labai skaudėjo abi krūtis. Palengvėdavo po maitinimu. Apsičiupinėkite lengvais sukamaisiais judesi…

Viska darau kaip ir apraset, pries maitinima po vandens srove palaikau, po kopusto lapas dar vyras ramuneliu saltus kompresus dejo, guzeliu kiek tikrinu nesijaucia, bent jau si karta nakti dazniausiai ismiega pirmas 4val, likusia nakties sali keliasi kas 2-3val, viena naktis buvo, kad kelesi po 5val nenutraukineju, bet leidziu paciam nulaset, net kliudyt nieko nereikia, puikiai lasa blogiausiu atveju, jei nepraeis, tai koki antradieni varysiu pas gine, o jei savaitgali pablogetu, tai i vgn, bet bijsu, kad ten tada vel paguldys, karta jau gulejau su laktostaze

8. 2018.11.16 22:04 (prieš 3 mėn.)

666nenuorama parašė:
    Viska darau kaip ir apraset, pries maitinima po vandens srove palaikau, po kopusto lapas dar vyras ramuneliu saltus kompresus dejo, guzeliu kiek tikrinu nesijauc…

Nemamau kad verta eit, praeis o tikrai nepabloges 👍🏻 mažiau streso ir viskas susitvarkys. 💚 sėkmės.

9. Dovydas 12 m. 1 mėn.

2019.01.18 02:19 (prieš 1 mėn.)

Reikia patarimų kaip grysti prie mp, padariau klaidą primaitinau PM galvodama ir klausydama kalbų kad mano pienuko neužtenka mažylei. Dabar ji jau nenoriai ima mano mp. Mieliau renkasi greitai prikimšti. Bandžiau laikyti prie krūties kad gamintusi daugiau pienuko. Bet po kiekvieno maitinimo krūtimi ji būna irzli ieško dar, duodu savo ji spjauna ir klykia. Reikia patarimo ką daryti. Kad pavyktų atsikratyti buteliuko ir grystumem prie mano pienuko. PS. Labai noriu žindyti pati ir kuo ilgiau.

2
  10. 2019.01.18 08:15 (prieš 1 mėn.)

tomatomyte parašė:
    Reikia patarimų kaip grysti prie mp, padariau klaidą primaitinau PM galvodama ir klausydama kalbų kad mano pienuko neužtenka mažylei. Dabar ji jau nenoriai ima mano…

Parasykite cia ir pasiskaitykite temuke- yra klause jau mamytes https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/viskas-apie-zindyma-17/page/296

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras