FROSCH BABY priemonių kūdikiams ir vaikams (testuotojų atranka) (354)

Partnerio turinys

 

Šį kartą testuosime vokiškas, itin švelnias FROSCH BABY skalbimo ir švaros priemones, pritaikytas skalbti vaikiškus rūbelius, plauti vaikiškus indus, žaislus ir kitus reikmenis.

Tiesa, šias FROSCH linijos priemones galite naudoti ir savo reikmėms: juk kas tinka kūdikiams, tinka ir bet kuriam suaugusiam, ypač turinčiam jautrią odą :)

Trumpai apie testuojamas FROSCH priemones

FROSCH siūlo išbandyti tris naujoves: skalbimo priemonę vaikų rūbeliams, kūdikių skalbinių skalavimo priemonę ir ploviklį kūdikių reikmėms.

  • FROSCH BABY skalbimo priemonė, 1500 ml, yra sukurtas specialiai kūdikių, mažų vaikų ir alergiškų žmonių poreikiams. Sudėtis, į kurią įeina natūralūs, odos prižiūrėti skirti ramunėlių ekstraktai, užtikrina veiksmingą, tačiau odai nekenksmingą skalbimą. Patikrintas dermatologų, hipoalerginis, be dažiklių ir konservantų.
  • FROSCH BABY skalbinių skalavimo, 750ml, audinius paverčia tokiais, prie kurių vis norisi prisiglausti. Ypač švelni priežiūros su natūraliu migdolų aliejumi sumažina odos sudirginimo tikimybę. Patikrinta dermatologų, be dažiklių ir švelnaus kvapo.
  • FROSCH BABY ploviklis kūdikių reikmenims, 500 ml, efektyviai pašalina pieno, dribsnių bei kitų maisto produktų likučius nuo įvairiausių kūdikių reikmenų, pavyzdžiui, buteliukų, kramtukų ar žaislų. Ploviklis yra hipoalerginis, be dažiklių, kvapiųjų medžiagų, lengvai nuplaunamas, be to, praturtintas odą tausojančiu pantenoliu (provitaminu B5).

Norite išbandyti FROSCH BABY priemones? Registruokitės!

Šį kartą atrinksime 10 testuotojų, kurios išbandys visus 3 produktus, o išbandžiusios turės pasidalinti su TD lankytojais savo nuomone apie juos.

Jei norite išbandyti FROSCH BABY produktus ir pasidalinti savo nuomone, komentare po tema įrašykite FROSCH BABY. Tai pakanka padaryti vieną kartą - burtų traukime dalyvaus tik paskutinis komentaras.

Atrinktas testavimo dalyves paskelbsime 2019-07-01 komentaruose po tema, atrinktąsias taip pat informuosime ir el. paštu, nurodytu TD paskyroje (nepamirškite pasitikrinti ir JUNK/SPAM dėžutę!)

Primename, kad testuotojos, nepateikusios atsiliepimų apie anksčiau testuotus produktus ar paslaugas, testavimuose dalyvauti negali.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.