Gabrielė apie sprendimą sukurti paskyrą dukrai: „Ji seniai prašė“

Adrijai nuo mažumės patinka dėmesys ir socialiniai tinklai Adrijai nuo mažumės patinka dėmesys ir socialiniai tinklai

Tėtis Simonas Urbonas ir „Tėvai paprastai“ šį kartą kviečia lengvo pokalbio apie motinystę, socialinius tinklus, populiarumą su dainininke, mama, nuomonės formuotoja Gabriele Grygolaityte-Vasha ir jos dukra Adrija.

Kalbamės atvirai apie Adrijos užklasines veiklas, norą filmuotis, tapti populiaria ir jai sukurtas instagramo paskyras, melą socialiniuose tinkluose, mamos ir dukters kasdienybę bei ką Gabrielė mano apie influencerius ir kodėl vis dar pyksta ant savo mamos Viktorijos.

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti: „Tėvų darželio“ portale čia, TV3 platformoje čia ir „TV3 Play“ platformoje čia, o ketvirtadieniais, tuo pačiu metu, 19 val., – kaip iki šiol – „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanale čia.

Plačiau skaitykite:

Dukra Adrija turi instagramo paskyrą

Adrijai nuo mažumės patinka dėmesys ir socialiniai tinklai, tad mama, kai Adrija buvo dar visai mažytė, sukūrė uždarą instagramo paskyrą, kad „maža ką, nežinia, kaip viskas pasisuks“. Gabrielė pasakoja, kad paskyra buvo privati, ten ji kėlė visas dukters gyvenimo akimirkas nuo pirmų žingsnių.

Žinoma moteris pasakoja, kad jai norėjosi parodyti, jog dukra yra aktyvi, drąsi, nenustygsta vietoje, taigi pamažu atsirado gausybė įvairios medžiagos. „Aš kažkaip pradėjau žiūrėti, kodėl visa tai slėpti, galbūt reikia tai parodyti viešumai? – pasakoja. – Sukūriau jai dar vieną instagramo paskyrą, kurią vadiname „darbine“, nes, ne paslaptis, Adrija jau užsidirbinėja po truputį pinigus.“

Gabriele Grygolaityte Vasha su dukra

Instagramo taisyklės ir Gabrielės požiūris

„Instagramas, sako, nuo 13-os metų, tokios rekomendacijos, – užsimena vedėjas. – Kodėl tu su jomis nesutinki?“ Gabrielė sako, kad nėra taip, kad nesutinkanti, „aišku, kuo vėliau – tuo geriau“, bet svarbiausia – viską filtruoti, viskas turi būti „po priežiūra“. „Nors Adrija turi instagramą ir aš jai leidžiu žiūrėti visokius video, kelti, ką ji nori, bet aš visada viską patikrinu“, – pabrėžia.

Plačiau skaitykite:

„Barterių“ atsisakiusi dvejus metus

Gabrielė atvira: šiandien barteriu ji nedirbanti, visos jos reklamos – mokamos. „Atsirenku, ką man siūlo, <...> barterio jau esu atsisakiusi daugiau nei dvejus metus, – sako žinoma moteris. – Nebent jau kažkas labai gero, pavyzdžiui, įsirenginėjau namus, ir tikrai buvo dalykų, ką gavau barteriu.“

Gabrielė, paklausta, ar instagrame reikia meluoti, atsako trumpai: „Būna.“

Gabrielės ir Adrijos socialiniai tinklai, požiūrius į influencerius ir melavimą instagrame – „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

02:15 – apie motinystę

04:12 – Adrijos užklasinė veikla (būreliai)

06:17 – Gabrielės vaikystė (užklasinė veikla)

08:25 – Adrijos noras tapti populiaria

13:22 – Gabrielės žvaigždžių liga

14:47 – patarimai, kaip tapti populiariu

19:50 – Adrijos instagramo paskyra

24:16 – instagramo administravimas

29:00 – kaip atrodo Adrijos diena

33:41 – Gabrielės darbo diena

36:50 – Adrijos lepinimas ir paslaptys

39:52 – vertybės, kurias nori įdiegti 

43:57 – apie poilsį nuo soc. tinklų

48:40 – Gabrielės palinkėjimas

Susiję straipsniai

Artūras ir Augusta Zuokai: „Kai atsiranda vaikutis, gyvenimas keičiasi“

Visgi Artūras pripažįsta: „Kai atsiranda vaikutis, gyvenimas keičiasi, ir be galimybės grįžti atgal.“ Nors vyrui šis pokytis patinka.

Fausta Marija Leščiauskaitė: „Tada supratau, kad aš to vaiko labai laukiu“

Koks momentas Faustai leido susitaikyti su netikėta žinia apie nėštumą ir priimti ją? Kaip ji sužinojo, kad laukiasi, ir kokie jausmai aplankė?

Ilka ir Andrius: „Keisi džinsus ar gyvenimo būdą?“

„Kai pradėjome būti drauge, iškart buvo aišku, kad mes norime būti kartu ilgą laiką, mes norim tuoktis.“ Deja, Lietuvoje barjerų įveikti nepavyko.