Gaukite dovanų vieną iš trijų LEGO advento kalendorių!

T. Tomsickova | Shutterstock.com

Kad Kalėdų laukimas neprailgtų, turime tris LEGO advento kalendorius dovanų!

Norite vieną jų laimėti? Dalyvaukite!

KAIP DALYVAUTI LEGO ŽAIDIME:

Komentaruose po šiuos straipsniu arba Tėvų Darželio Facebook paskyroje po žaidimą skelbiančiu įrašu įrašykite norimo LEGO Advento kaledoriaus pavadinimą (pavyzdžiui, #1 PRIZAS: LEGO Friends advento kalendorius).

LAIMĖTOJŲ PASKELBIMAS:

Burtų keliu iš išrinksime 3 laimėtojus (po vieną iš pasirinkusių #1, #2 ar #3 rinkinį).

Laimėtojus paskelbsime 2017.11.29 ir paskelbsime komentaruose po šiuo straipsniu bei FB paskyroje. 

Su laimėtojais susisieksime ir asmeniškai. Laimėtojai per 48 val. nuo paskelbimo turės pateikti kontaktinius duomenis, būtinus prizo pristatymui per kurjerių tarnybą (prizai pristatomi tik Lietuvoje). Šių duomenų iš laimėtojo negavę, burtus trauksime iš naujo.

3 LEGO ADVENTO KALENDORIAI:


#1 PRIZAS: LEGO Friends Advento kalendorius

Vaiko amžius: 5-12 metų

Apie rinkinį: tai 217 dalių rinkinys, iš kurio dalių susideda 24 figūrėlės - po vieną kiekvienai advento dienai.


#2 PRIZAS: LEGO City Advento kalendorius

Vaiko amžius: 5-12 metų

Apie rinkinį: 24 staigmenos kiekvienai advento dienai: Kalėdų Senelio rogės, meduolių namelis, kalėdinio traukinio garvėžiukas, lėktuvas ir daug kitų dalykų, praversiančių ir per šventes, ir joms pasibaigus. Rinkinyje - 248 dalys.


#3 PRIZAS: LEGO Star Wars Advento kalendorius

Vaiko amžius: 6-14 metų

Apie rinkinį: 24 legendinių Žvaigždžių Karų personažai, ginklai ir, žinoma, kosminės rogės su stiprintuvais - kaip kitaip Kalėdų Senis pasieks kitas galaktikas? Personažai ir žaisliukai kas rytą aplankys vaikus, atvėrusius po naują Advento kalendoriaus langelį - tereiks juos sukonstruoti iš detalių, kurių rinkinyje - net 306.