Gerumas mus vienija: „Pyragų diena“ lydi „Išsipildymo akciją“

Parama vaikams – „Išsipildymo akcija“ „Išsipildymo akcija“

Lapkričio 5-ąją ir 6-ąją pasitikime ,,Pyragų diena“: prasidėjusi kaip „Išsipildymo akcijos“ dalis, ši diena tapo kone visos Lietuvos diena, kai svarbiausia mums visiems – prisidėti prie silpnesnių – vargstančių ar ligoniukų – gerovės. Tiesiame pagalbos ranką mažutėliams, kuriems skauda ir kurie kenčia, nepatiria visapusio vaikystės džiaugsmo.

Pastaruosius 12 metų „Pyragų diena“ kviečia dalytis ir leidžia atsiverti mūsų gerumui. Šią dieną visi, vedini geros valios, raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti artimiausiems žmonėms – bendradarbiams, kolegoms ar kaimynams, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

Jau devynioliktus metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcija“ kasmet atsigręžia į tuos mažutėlius, kuriems pagalbos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergančius vaikus, kurių gydymui nepakanka valstybės skiriamų lėšų. Taip pat renkamos lėšos gydymo įstaigoms reikalingai medicininei įrangai įsigyti, kuri spręstų daugelio vaikų sveikatos problemas.

„Pyragų diena“ kasmet įtraukia daugybę gerumui ir nelaimei neabejingų žmonių. Praėjusiais metais per „Pyragų dieną“, kurią lydėjo karantinas, buvo surinkta virš 30 tūkst. Eur, o užpernai – net 40 tūkst. Eur. 

Visos „Pyragų dienos“ lėšos papildo „Išsipildymo akcijos“ mūsų inicijuotą gerumo krepšelį. Iš viso 2020 m. „Išsipildymo akcijai“ geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 350 tūkst. Eur, o už suaukotas lėšas vaikai gavo tai, ko jiems trūksta labiausiai, – gyvybiškai svarbų gydymą, vaistus, reabilitacijas, medicininę įrangą.

Ir šiemet dalykimės pyragais darbe ir namuose. Prisidėkime prie gerų darbų, kurie keičia mūsų mažųjų gyvenimus, nes mums rūpi jų sveikata. Padėkime „Išsipildymo akcijai“ padėti vaikams!

Pyragu diena 2021nelea33 | Shutterstock.com

Daugiau apie pyragų dieną Pyragų“ diena – pasidalykime gabalėliu gerumo!

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais „Bitė“, „Tele2“ ir „Telia“. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 3 EUR, 1892 – 5 EUR, 1893 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių administravimo mokesčių.

Kitus aukojimo būdus rasite čia Išsipildymo akcija“.

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė „Grand Thornton Baltic“.

Susiję straipsniai

Nedarbo dienos ir ilgieji savaitgaliai 2024 metais

2024 m. džiaugsimės 11 su savaitgaliais nesutampančių šventinių (nedarbo) dienų ir net 6 ilgaisiais savaitgaliais.

Darbas mamoms iš namų – misija įmanoma? (Daugiau nei 60 idėjų, ką dirbti!)

Dirbančios mamos – dažniau taisyklė negu išimtis. Maždaug 3 iš 4-ių mamų dirba visą darbo dieną. Motinystę ir darbą suderinti – įmanoma.

„Vyriški“ ir „moteriški“ darbai: realios šeimų patirtys

Darbų skirstymas į „vyriškus“ ir „moteriškus“ šeimoje, atrodo, niekur nedingsta. Jeigu vyras kala vinis, remontuoja, tai moteris stovi prie viryklės.