Grįžtame į mokslus: 10 reikalingiausių prietaisų ir daiktų mokiniams ir studentams

Reklaminis partnerio turinys
XIAOMI prietaisai ir daiktai mokiniams ir studentams XIAOMI prietaisai ir daiktai mokiniams ir studentams

Kai visas pasaulis kur kas labiau skaitmenizuotas, mokyklinis krepšelis atrodo kitaip, nei, pavyzdžiui, prieš du dešimtmečius. Šiandien jau nebeužtenka „apsiginkluoti“ vien sąsiuviniais, pieštukais ir akvarele: mokslams prireiks ir kompiuterio, ir spausdintuvo, ir kitų prietaisų bei daiktų.

Rugpjūčiui įsibėgėjus pats tinkamiausias metas apgalvoti, ko jūsų vaikams (o gal ir jums patiems, jei pradėsite arba tęsite jau pradėtus mokslus) prireiks ateinantiems mokslo metams, ir kibti į paieškas. Taigi, pristatome TOP 10 populiarių išmaniųjų (ir ne tik) prietaisų, palengvinsiančių mokinių ir studentų gyvenimą.

1. Planšetinis kompiuteris

Tėvai dažnai svarsto, ką pirkti vaikui – įprastą nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį. Tačiau tradicinius nešiojamuosius kompiuterius vis dažniau nurungia planšetės. Viena tokių – „Lenovo Tab K10“. Planšetinio kompiuterio 10,3 colio dydžio FHD jutiminis ekranas užtikrina ne tik itin aukštą vaizdo raišką, tačiau ir paprastą valdymą. Ypač patogu, kad prietaiso baterija veikia iki 22 valandų, jame integruotos 5 MP priekinė ir 8 MP galinė kameros, mikrofonas, stereo garsiakalbiai, 8 branduolių procesorius. Didelė saugyklos talpa taip pat užtikrins, kad programinė įranga ir mėgstamos programėlės būtų visuomet pasiekiamos.

 

Lenovo Tab K10

2. Kompiuterio pelė

Savo funkcionalumu veikiausiai joks kitas prietaisas neišstums senos geros kompiuterio pelės. Tačiau daugiausiai vartotojų dėmesio susilaukia inovatyvios, savo savybėmis kitas lenkiančios kompiuterinės pelės. Pavyzdžiui, XIAOMI kompiuterio pelės spragsėjimas beveik negirdimas, tad naudojantis kompiuteriu netrikdomi aplinkiniai.

XIAOMI kompiuterio pele

3. Nešiojamasis įkroviklis

Nešiojamasis įkroviklis mokiniui ar studentui labai pravers, kai netoliese nėra elektros lizdo, o telefono ar planšetinio kompiuterio baterija skaičiuoja paskutines minutes. Daugelį tėvų nuo šio prietaiso atbaido mintis, kad vadinamasis power bankas yra brangus. Tačiau tai – netiesa, nes puikios kokybės XIAOMI įkroviklį galima įsigyti už labai protingą kainą. Prietaisas – lengvas, kompaktiškas ir labai reikalingas kasdien.

4. Grafinė planšetė

Šiuo metu rinką užkariauja nebrangios ir funkcionalios grafinės planšetės „XIAOMI Mi LCD 13,5“. Integruotas mygtukas apsaugos turinį nuo atsitiktinio ištrynimo, o specialus rašiklis padės nubrėžti įvairių storių linijas. Taip pat naudojant specialias programėles visi planšetės ekrane pavaizduoti duomenys (paveikslėliai, grafikai, formulės ir t. t.) gali būti perkeliami į skaitmeninę aplinką, tad ji puikiai tinka ir mokytojams, dėstytojams, ypač dirbantiems nuotoliniu būdu. Grafinė planšetė nespinduliuoja mėlynos šviesos, todėl nekenkia regėjimui, todėl nereikės riboti vaiko prie šio prietaiso praleidžiamo laiko.

Grafine plansete XIAOMI Mi LCD 13,5

5. Kokybiškas maršrutizatorius

Iš visų mokinio krepšelio pirkinių pagrindinis turėtų būti maršrutizatorius, nes kaip kitaip ketinate prisijungti prie interneto? Labai svarbu, kad įrenginys užtikrintų stabilų ir stiprų „Wi-Fi“ ryšį, antraip svarbios pamokos, paskaitos ar net egzamino metu ryšys gali nutrūkti arba užstrigti, be to, nutolus vos kelis metrus nuo maršrutizatoriaus jau jaučiasi, kad internetas sulėtėjo. Tad XIAOMI maršrutizatoriai užtikrina greitą interneto veikimą, o signalas puikiai prasiskverbia per storas sienas, pasiekia ir kitus namų aukštus. Taip pat jei turite prastesnį maršrutizatorių ir internetu norėtumėte naudotis už namų ribų (pavyzdžiui, terasoje ar sode), patartina įsigyti nebrangų, bet efektyvų ryšio stiprintuvą.

XIAOMI marsrutizatoriai

6. Ergonomiška kuprinė

Naujais mokslo metais verta pagalvoti apie patvarią ir ergonomišką kuprinę. XIAOMI kuria kompaktiškas, bet labai talpias kuprines su smūgiams atspariu pamušalu. Priekinėse kišenėlėse patogu įsidėti raktus ar telefoną, o šoninėse kišenėlėse galima laikyti gertuvę. Kiekviena kuprinė – daugiafunkcė, lengva ir patogi. Be to, stebina kiekvienos jų kruopščiai apgalvotas bei ištobulintas dizainas.

XIAOMI kuprine

7. Kokybiškos ausinės

Nė vienas moksleivis ar studentas neišsiverstų be kokybiškų ausinių. Tokį gaminį sėkmingai rinkai pristatė ir XIAOMI: „Mi True Wireless Earphones 2 Pro“ belaidės ausinės – aktyviai slopinančios iki 35 dB aplinkos triukšmą. Jose integruoti net 3 mikrofonai, palaikomas skaidrumo režimas. Įkrautos ausinės veiks iki 30 valandų, o nenutrūkstamas akumuliatoriaus veikimo laikas – iki 6 val. Verta paminėti, kad ausinės palaiko „Qi“ belaidžio įkrovimo funkciją. Beje, atminkite, kad ausinės nėra vienadienė investicija: būtinai ieškokite kokybiškai transliuojančių garsą ir su aplinkos triukšmo slopinimo funkcija. Visa tai ir dar daugiau ir užtikrina XIAOMI.

Mi True Wireless Earphones 2 Pro

8. Išmanusis laikrodis

Išmanieji laikrodžiai pranoksta daugelio naudotojų lūkesčius: jie padeda stebėti fizinę būklę (laikrodyje integruotas žingsniamatis, pulso matuoklis), miego kokybę (prietaisas fiksuoja, kiek laiko jo savininkas miegojo, prabudo, kokio tipo miegas vyravo ir pan.), palaikyti ryšį (į laikrodį ateina trumposios žinutės, galite matyti, kas skambina, tėvai gali stebėti, kur tuo metu yra jų vaikas) ir t. t. Negana to, daugelis išmaniųjų laikrodžių atsparūs nešvarumams, vandeniui (vaikas galės plaukioti baseine ir laikrodžio nereikės nusisegti).

9. Daugiafunkcis spausdintuvas

Nors didžiąją dalį darbų mokiniai ir studentai ruošia skaitmeniniu formatu, daugeliui vis tiek pravers tradicinis spausdintuvas. Pavyzdžiui, prieš išsiunčiant studijų projektą pravers perskaityti popierinę dokumento versiją arba nusiskenuoti medžiagą pamokai iš pasiskolintos knygos. Be to, spausdintuvai turi daugybę kitų funkcijų: jie spausdina, kopijuoja, skenuoja, jais galima netgi siųsti faksogramas.

10. Internetinė kamera

Internetinė kamera gali praversti dėl daugelio priežasčių. Galbūt mokyklos ar universiteto projektui reikės surengti svarbų nuotolinį interviu, o gal tiesiog su geru draugu kils noras pasikalbėti per „Skype“. Padėkite vaikui jaustis geriausiai, kartu puikiai papildydami savo darbo iš namų rutiną (juk vis daugiau tėvų dirba per nuotolį).