Įkvėpimas pažinti: LEGO motyvuoja grįžti į mokyklą

Reklaminis partnerio turinys
Mergaitė ir berniukas konstruoja LEGO pieštukinę LEGO nuotr.

Mokytis gali būti įdomu. Arba ne. Viskas priklauso nuo to, ar sugebama įkvėpti vaiką naujoms žinioms ir dideliems atradimams. Motyvuoti mokinį, paverčiant mokymosi procesą intriguojančiu nuotykiu, – tikras menas. Deja, jį įvaldę toli gražu ne visi tėvai ar auklėtojai.

Tikram įkvėpimui reikia visai nedaug. Kartais užtenka kūrybiško priėjimo, smagios detalės arba mažytės smulkmenos. Nedidelės kibirkšties, gebančios nunešti vaiko vaizduotę toliau, už mokyklinio suolo ribų, pažvelgti į ateitį, pamatyti perspektyvas kitaip.

Norėdami įkvėpti mokytis, LEGO®  parinko 5 TOP konstruktorius, galinčius sužadinti vaikų norą pažinti. Arba bent jau grįžti į mokyklos suolą su šypsena. Juk įkvėpimas, visi sutiksime, slypi smulkmenose.

Mielo banano pieštukinė

Nuotaikinga, smagaus dizaino pieštukinė – tikra drobė vaiko kūrybinei saviraiškai. Juk šį daiktą jis gali sukonstruoti savo rankomis, o tada sukurti ir nuolat perkurti savo unikalų raštą. Verdiktas: ne tik kūrybiškas, bet ir praktiškas, naudingas daiktas. Smagi priemonė stalo tvarkai palaikyti, į kurią vaikas įdės ne tik pieštukus, bet ir dalelę savęs.

 • Unikalus dizainas. Viename rinkinyje – net 438 dalys unikaliam pieštukinės dizainui sukurti, o panorėjus – ir nuolat perkurti. Išties beribės saviraiškos galimybės!
 • Ne tik smagu, bet ir naudinga. Šis daiktas negulės ant spintos, nerinks dulkių. Tai praktiška, savo rankomis kurta vaiko kambario interjero detalė, padedanti palaikyti rašomojo stalo tvarką.
 • Lavina vaizduotę. Taip pat vaikų kūrybinius, dizaino įgūdžius, padeda praplėsti vaizduotę ir išreikšti save.
 • Patogus nešiojamas dėklas. Galima surinkti, laikyti, rūšiuoti detales. Todėl jos nebus išbarstytos po kambarį, o tvarkingai gulės, surinktos vienoje vietoje.
 • Beribės dizaino galimybės. Skirtingi, atskirai parduodami LEGO DOTS rankdarbių rinkiniai leidžia išplėsti kūrybišką žaidimą dar labiau: kuo daugiau skirtingų detalių, tuo platesnės kūrybinės perspektyvos.

Skirta vaikams nuo 6 metų amžiaus.

Lego Dots piestukine

Hogvartso™ akimirka: aiškiaregystės pamoka

Šis LEGO HARRY POTTER rinkinys – tikra knyga. Užtenka tik atverti jos viršelį, ir mintys skrieja toli toli... tiesiai į Hogvartso būrimo klasę – profesorės Treloni būrimo pamoką. Šiame rinkinyje yra net 297 detalės, tarp kurių ir populiariųjų personažų (Hario Poterio, Parvati Patil, profesorės Treloni) mini figūrėlės. Tikra palaima Hario Poterio gerbėjams!

 • Praktiška. Šį nuostabų rinkinį galima lengvai išskleisti, panirti į magišką pasaulį, o tada tvarkingai užversti ir saugiai pasidėti – kaip tikrą knygą.
 • Žaisliniai baldai yra patogiai išimami. Juos patogu išimti iš rinkinio žaidimo metu, o tada vėl sudedami atgal – kad žaidimo erdvė būtų dar platesnė, o kambarys po žaidimo – idealiai tvarkingas.
 • Puikiai lavina vaikų konstravimo, emocinius įgūdžius, vaizduotę. Tinka vaidmenų žaidimams, skatina kurti istorijas, fantazuoti.
 • Tikriems Hario Poterio gerbėjams. Vaikai gali įsigyti dar daugiau Hogvartso akimirkų ir surinkti pilną jų kolekciją (parduodama atskirai).

Skirta vaikams nuo 8 metų amžiaus.

Lego Haris Poteris

Ugniagesių gelbėjimo operacija ir policijos gaudynės

Rinkinys, skirtas vaikams, mėgstantiems veiksmą. Tikrai patiks LEGO CITY gerbėjams. Jame yra net 295 detalės, tarp kurių dronas, policijos motociklas, nusikaltėlių automobilis, gaisro vieta – viskas, ko reikia dinamiškam, bet išradingam žaidimui. Kuo svajoja tapti jūsų vaikas, kai užaugs? Galbūt policininku, gaisrininku, gelbėtoju? Tuomet šis rinkinys įkvėps jį mokslams kaip niekas kitas.

 • Net 3 minifigūrėlės. Viena jų – LEGO CITY personažas Bobas.
 • Lavina konstravimo, vaizduotės, pasitikėjimo savimi įgūdžius. Juk vaikai geriausiai mokosi žaisdami.
 • Nuotykiams ir istorijoms kurti. Detalės, sužadinančios vaizduotę ir įkvepiančios nuotykių kupiniems pasakojimams, istorijų kūrimui.
 • Junkite kelis konstruktorius. Puikiai papildo turimus LEGO CITY žaidimų rinkinius (parduodama atskirai).

Skirta vaikams nuo 5 metų amžiaus.

Lego City

Olivijos kosmoso akademija

Kosmoso akademijos rinkinys LEGO FRIENDS, gebantis iškelti vaiko vaizduotę aukščiau žemės orbitos. Šį konstruojamą, be galo įdomų modelį sudaro realistiški elementai: kosmoso akademijos klasė, misijos valdymo centras, erdvėlaivis ir observatorija. Jį ne tik įdomu žaisti, bet ir be galo malonu statyti. Neabejotinai patiks mažiesiems kosmoso ir mokslo gerbėjams, įkvėps juos mokytis dar geriau.

 • Progresyvus erdvėlaivis. Šis erdvėlaivis su robotizuotu manipuliatoriumi – kad žaisti būtų dar smagiau.
 • Kosminis pasaulis kuriamas vaiko akimis. Figūrėlės gali naudotis teleskopu dangui stebėti, mokytis apie kosminius skrydžius klasėje, suktis kelių ašių treniruoklyje, eiti pietauti. Kaip tikroje kosmoso akademijoje!
 • Atitinka mokslinius faktus. Visi planetų paveikslėliai yra moksliškai teisingi.

Skirta vaikams nuo 8 metų amžiaus.

Lego Olivia Space Academy

Triušių ūkis

Rinkinys, skirtas nevaržomam kūrybiniam žaidimui kartu su mėgstamais LEGO MINECRAFT personažais. Jame yra net 340 detalės, atvira galinė dalis su nukeliamu stogu, šokinėjantys triušiai, urvas su sprogimo funkcija – viskas, ko reikia smagiam įgūdžių lavinimui.

 • Pažįstami, mylimi LEGO MINECRAFT personažai. Tai ir tramdytojas, ir triušiai (kuriuos reikia maitinti), zombiai (kuriuos reikia nugalėti).
 • Lavina konstravimo įgūdžius, vaizduotę, emocinį intelektą. Puikiai tinka žaisti socialinius, vaidmenų žaidimus.
 • Kad smagūs nuotykiai niekada nepabostų, rinkinį galima perkonstruoti. Be to, jis puikiai dera su kitais rinkiniais, tad gali būti nuolat papildomas.

Skirta vaikams nuo 8 metų amžiaus.

Lego Minecraft