Inga Žuolytė apie šventinį biudžetą: „Kas patinka, tą ir perku“

Inga Žuolytė atskleidžia, kad jos šeimoje biudžetas šventėms nenumatytas Inga Žuolytė atskleidžia, kad jos šeimoje biudžetas šventėms nenumatytas

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau dvyliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kalbasi su mama, verslininke ir nuomonės formuotoja Inga Žuolyte bei dainininke, prodiusere ir TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūte-Daudiene apie vieną gražiausių metų švenčių – Kalėdas.

Kaip nusistatyti biudžetą? Kaip išrinkti dovanas vaikams? Kaip nupirkti tai, ko tikrai reikia? Ir ką daryti su ta krūva nereikalingų žaislų?

Plačiau skaitykite:

Kiek galima išleisti Kalėdoms, arba Kalėdos „be biudžeto“ – normalu?

Inga Žuolytė atskleidžia, kad jos šeimoje biudžeto šventėms nėra numatyta, ji per šventes apie pinigus negalvojanti ir tiesiog perkanti tai, kas patinka. Inga sako, kad jai ir vaikams sudėtinga išrinkti dovanas, nes šie turi visko per daug. Visgi šeimoje apie mažų berniukų dovanas galvoja ir jas renka didelis berniukas – Ingos vyras.

Ar tiesa, kad vyrai, tėvai, berniukams perka tai, ko jie patys nori?

Influencerė Inga Žuolytė „Tėvai paprastai“ atskleidė, kad šventėms biudžeto nėra numačiusi, šeima perka tai, kas patinka:

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė: „Mes stengiamės nupirkti tai, ko tikrai reikia“

Anot Rūtos, sugalvoti, ką nupirkti vaikams, – sudėtinga, nes ir ji mananti, kad nieko nereikia, nes visko turi. „Kažką nedidelio, ką tikai sunaudotų, ko tikrai tikrai reikia, taip, bet <...> antrą virtuvėlę, būna, vaikas gauna“, – Rūta svarsto, ką tokiu atveju daryti ir kur nereikalingą daiktą dėti.

Visą tinklalaidę apie artėjančias šventes, pasiruošimą joms, vaikystės tradicijas ir staigmenas bei dovanas vaikams žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbėjome apie:

00:30 – pašnekovių ir temos pristatymas

02:10 – šventinė nuotaika. Kada ji aplanko?

06:41 – kalėdiniai vaikystės prisiminimai

11:14 – tikėjimas Kalėdų Seneliu

14:34 – šventinis šeimos biudžetas: kaip jį nusimatyti?

22:47 – kalėdinės namų dekoracijos

29:51 – Rūtos Kalėdinė dekoracija, kurią galima smagiai padaryti kartu su vaikais

34:10 – kalėdinių idėjų ir pirkinių sąrašo ruošimas

36:21 – Ingos elfų rogės

39:20 – šventinė psichozė – saugiausia psichozė

40:10 – kalėdiniai linkėjimai

41:01 – jei nespėji padaryti silkės – nieko tokio, galima ir šprotų nusipirkt

Susiję straipsniai

Ilka ir Andrius: „Keisi džinsus ar gyvenimo būdą?“

„Kai pradėjome būti drauge, iškart buvo aišku, kad mes norime būti kartu ilgą laiką, mes norim tuoktis.“ Deja, Lietuvoje barjerų įveikti nepavyko.

Gintarė apie motinystę ir pasiruošimą kūdikio atėjimui: „Viskas labai sunku“

Gintarė atvira: „Nenoriu meluoti ir sakyti, kad viskas lengva, nes nelengva, – sako. – Nuo miego trūkumo, streso nežinant, kaip nuraminti vaiką.“

Veroniką atleidžiant pakišo dokumentus: „Aš skaitau, ir tiesiog... ką?“

Kai Veronika, būdama vieniša mama, buvo spaudžiama išeiti iš darbo tuščiomis, pradėjo ieškoti pagalbos, kas jai padėtų šioje situacijoje.