Ingos Žuolytės ir Rūtos Lukoševičiūtės šventės: kaip nepasiduoti masinei psichozei?

„Nebandykite visko suspėti per šventes, tai – neįmanoma“ „Nebandykite visko suspėti per šventes, tai – neįmanoma“

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau dvyliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kalbasi su mama, verslininke ir nuomonės formuotoja Inga Žuolyte bei dainininke, prodiusere ir TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūte-Daudiene apie vieną gražiausių metų švenčių – Kalėdas.

Kaip ruošiamės šventėms? Kaip stebiname vaikus? Kokias vaikystės tradicijas prisimename? Kaip kuriame Kalėdų stebuklus artimiesiems? Kokį biudžetą skiriame šventėms? Ir, žinoma, apie sužinosime, kokias išdaigas krečia elfai Ingos namuose! #elfontheshelf

Plačiau apie Kalėdas be streso:

Pasiruosimas sventemsRūta Lukoševičiūtė-Daudienė, Simonas Urbonas, Inga Žuolytė

Inga Žuolytė apie kalėdinę psichozę, kuri trunka trumpai, todėl „nieko tokio“

Paklausta, ką galvoja apie šventinę psichozę, nuomonės formuotoja tvirtai atsakė: „Akivaizdu, kad su kalėdine psichoze aš nekovoju ir nekovosiu. Man ji patinka. Juk kiek ji čia trunka... tik mėnesį laiko. Galima truputį ir papsichuoti.“ Jos nuomonei pritaria ir Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, teigdama, kad „jau geriau tokia, nei kokia kita rimta psichozė...“

Plačiau apie išdaigas krečiantį elfą:

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė ir Inga Žuolytė per Kalėdas ragina nebandyti visko suspėti: „Tai – neįmanoma“

Kūrybininkė laikosi nuomonės, kad vienas svarbiausių dalykų per šventes – mokėti sustoti ir pastebėti akimirkos magiją. Deja, nuolat skubėdami, mes dažnai apie tai pamirštame. Užsisukame savo reikalų, pirkinių, valgių ruošimo rate ir per visą šį chaosą patys pamirštame pasidžiaugti. Jai pritaria ir Inga Žuolytė. „Neverta bandyti visko suspėti, nes vis tiek nespėsit“, – sako nuomonės formuotoja.

Inga Zuolyte influencereInga Žuolytė

Plačiau apie Kalėdų laukimą su vaikais:

Šventinė išmintis: „Jei nespėji padaryti silkės – nieko tokio, galima ir šprotų nusipirkt“

Anot visų trijų pašnekovų, silkė per šventes nėra svarbiausia. Kur kas svarbiau yra mokėti susikurti kalėdinę nuotaiką ir džiaugtis mažais dalykais. „Visos dovanos, silkė, namai... jei per tą krūvą reikalų nespėji pažiūrėti į save ir suprast, kad čia ir tau yra šventė, kad ir tu turi pasidžiaugti ir jaustis gerai, tai yra labai liūdna“, – sako Simonas, linkėdamas žiūrovams „nepsichuoti, mylėti save ir rasti sau laiko“.

Visą tinklalaidę apie artėjančias šventes, pasiruošimą joms, vaikystės tradicijas ir staigmenas bei dovanas vaikams žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbėjome apie:

00:30 – pašnekovių ir temos pristatymas

02:10 – šventinė nuotaika. Kada ji aplanko?

06:41 – kalėdiniai vaikystės prisiminimai

11:14 – tikėjimas Kalėdų Seneliu

14:34 – šventinis šeimos biudžetas: kaip jį nusimatyti?

22:47 – kalėdinės namų dekoracijos

29:51 – Rūtos Kalėdinė dekoracija, kurią galima smagiai padaryti kartu su vaikais

34:10 – kalėdinių idėjų ir pirkinių sąrašo ruošimas

36:21 – Ingos elfų rogės

39:20 – šventinė psichozė – saugiausia psichozė

40:10 – kalėdiniai linkėjimai

41:01 – jei nespėji padaryti silkės – nieko tokio, galima ir šprotų nusipirkt

Susiję straipsniai

Kamtauta Braškė: „Ėjau gintis ir išsikovoti teritoriją“

Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos?

Alanas ir Valda Chošnau: „Tėvai jautriai reagavo į mūsų sprendimus“

Abiejų tėvai, prisimena pora, nesitikėjo šių santykių. Valda sako, kad jos mama labai jautriai reagavo į susitikimą su Alanu ir greitus sprendimus.

„Telia Lietuva“ vadovė apie sprendimą įvaikinti: „Dėkingumo nebus“

Paklausta, kokia buvo globojimo ir įvaikinimo pradžia, Giedrė atvira: „Pradžia buvo labai sunki.“ Moteris prisipažįsta, kad pradžioje meilės nepajuto.

Skelbimai

10,00 €
20,00 €
44 | 16 | L
12,00 €
122 | 6 - 7 m.