Ingos Žuolytės namuose išdaigas krečia vietoje nenustygstantys elfai

Ingos namuose be išdaigininko elfo šventės neįsivaizduojamos Ingos namuose be išdaigininko elfo šventės neįsivaizduojamos

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau dvyliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kalbasi su mama, verslininke ir nuomonės formuotoja Inga Žuolyte bei dainininke, prodiusere ir TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūte-Daudiene apie vieną gražiausių metų švenčių – Kalėdas.

Kokia elfo išdaigininko prasmė? Kokios tos Kalėdų elfų išdaigos, kurias jie krečia Ingos namuose? Kodėl elfai tokie išdykę? Iš kur semtis idėjų kasmet aplankantiems Kalėdų elfams? 

Plačiau skaitykite:

Jau antrus metus elfai Ingos namuose krečia įvairiausias išdaigas

Influencerė, verslininkė Inga Žuolytė sako, kad Kalėdų elfo tradicija atėjo dar 2005 metais iš Amerikos, tačiau pastaraisiais metais sparčiai populiarėja ir Lietuvoje. Ingos namuose be išdaigininko elfo šventės neįsivaizduojamos: „Suabejojau, dėl ko labiau tai darome – dėl savęs ar dėl vaikų“, – sako Inga, akcentuodama, kad iš pradžių išdaigos buvo itin stiprios, viena tokių – dovanų popieriumi išklijuota visa virtuvė. Tiesa, būta ir apkakotų sienų, ir balionų vonių.

Influencerė Inga Žuolytė „Tėvai paprastai“ atskleidė, kad pirmais metais elfas išdaigininkas krėtė itin stiprias išdaigas:

Išdykėlis elfas Ingos Žuolytės šeimą aplanko kasmet: iš kur semtis idėjų?

„Idėjų, – sako Inga, – pilnas internetas, ir elfų feisbuko grupės, ir pinterestas.“ „Paprastos idėjos jau nekabina“ – akcentuoja ji, sakydama, kad įgyvendinta daug šaunių idėjų, ir tų, stiprių, rasti nėra taip paprasta. Šių metų 20 idėjų Inga atrado ypatingoje norvegų grupėje.

Kiek idėjų Ingai vis dar trūksta? Galbūt mes visi kartu galime padėti? Dalykimės elfų išdaigininkų idėjomis komentaruose. Ką dar jie galėtų iškrėsti Ingos namuose? ;)

Visą tinklalaidę apie artėjančias šventes, pasiruošimą joms, vaikystės tradicijas ir staigmenas bei dovanas vaikams žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbėjome apie:

00:30 – pašnekovių ir temos pristatymas

02:10 – šventinė nuotaika. Kada ji aplanko?

06:41 – kalėdiniai vaikystės prisiminimai

11:14 – tikėjimas Kalėdų Seneliu

14:34 – šventinis šeimos biudžetas: kaip jį nusimatyti?

22:47 – kalėdinės namų dekoracijos

29:51 – Rūtos Kalėdinė dekoracija, kurią galima smagiai padaryti kartu su vaikais

34:10 – kalėdinių idėjų ir pirkinių sąrašo ruošimas

36:21 – Ingos elfų rogės

39:20 – šventinė psichozė – saugiausia psichozė

40:10 – kalėdiniai linkėjimai

41:01 – jei nespėji padaryti silkės – nieko tokio, galima ir šprotų nusipirkt

Susiję straipsniai

Kamtauta Braškė: „Ėjau gintis ir išsikovoti teritoriją“

Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos?

Alanas ir Valda Chošnau: „Tėvai jautriai reagavo į mūsų sprendimus“

Abiejų tėvai, prisimena pora, nesitikėjo šių santykių. Valda sako, kad jos mama labai jautriai reagavo į susitikimą su Alanu ir greitus sprendimus.

„Telia Lietuva“ vadovė apie sprendimą įvaikinti: „Dėkingumo nebus“

Paklausta, kokia buvo globojimo ir įvaikinimo pradžia, Giedrė atvira: „Pradžia buvo labai sunki.“ Moteris prisipažįsta, kad pradžioje meilės nepajuto.