Ingrida – garsiausios Lietuvos grupės atlikėja: iš vadybos – į dainininkes

Kaip atlikėja Ingrida Martinkėnaitė yra tikra dėl to, ką daro gyvenime? Kaip atlikėja Ingrida Martinkėnaitė yra tikra dėl to, ką daro gyvenime?

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis, laidos vedėjas Simonas Urbonas sveikinasi jau 27-ąjį kartą. Tiek „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamos tinklalaidės epizodų kalbėta pačiomis įvairiausiomis temomis, kurias galite rasti spustelėję mūsų „Youtube“ kanalą.

Šįkart ne taip įprastai kaip visą laiką – laidoje net 3 pašnekovės. Jaukaus, naudingo ir paprasto pokalbio apie tai, kaip jaunam žmogui nepasiklysti, renkantis karjerą, kaip žinoti, kuo jis nori būti užaugęs, kalbamės su „69 danguje“ atlikėja Ingrida Martinkėnaite ir jos dukra Marija bei veidotyrininke, kūno kalbos specialiste ir karjeros konsultante Laura Šukiene.

Plačiau skaitykite:

Šiandien Ingrida – dainininkė, tačiau ką dar galima „išskaityti“ iš jos veido?

Kaip galybę metų bene garsiausios Lietuvos muzikos grupės „69 danguje“, su kurios dainomis užaugo kelios kartos, atlikėja Ingrida Martinkėnaitė yra tikra dėl to, ką daro? Ar tikrai tai yra tai, ką daro? Ką dar būtų galima gyvenime veikti Ingridai?

Ar tikrai Ingrida Martinkėnaitė gyvenime daro tai, kas jai skirta? Ar tiesa, kad karjerą gali „lemti“ ir veido bruožai? Žiūrėkite „Tėvai paprastai“:

 

Veidotyrininkė, kūno kalbos specialistė ir karjeros konsultantė Laura Šukienė, žvelgdama į Ingridos Martinkėnaitės veidą, pastebi iškalbius bruožus ir akcentuoja, kad Ingridos gyvenime būtinai turi būti kūrybiškumo, mat kūrybiškumas – tai polinkis į menus ir grožį. Už tai „atsakingas“ nosies ilgis. „Kuo ilgesnė nosis, tuo labiau žmogus yra emocionalus, tuo jis daugiau jaučiantis“, – sako veidotyrininkė ir juokaudama priduria, kad moterims reikėtų ieškoti vyro su kuo didesne nosimi.

Apie vaiko ateitį, karjeros pasirinkimus, pagalbą renkantis profesiją ir veido bruožus, kurie yra daugiau nei iškalbingi, kalbamės „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

00:43 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:26 – pašnekovių karjeros ir svajonės

08:22 – vaikai krypsta ten, kur nori tėvai

10:07 – kaip padėti jaunam žmogui pasirinkti

12:54 – praktika – pasitarti su konsultantu

19:42 – kaip žinoti, į ką koncentruotis

29:20 – kaip domėtis ateities profesijomis

36:28 – ką galime „išskaityti“ iš savo veido

Susiję straipsniai

Gabrielė apie sprendimą sukurti paskyrą dukrai: „Ji seniai prašė“

Adrijai nuo mažumės patinka dėmesys ir socialiniai tinklai, tad mama, kai Adrija buvo dar visai mažytė, sukūrė uždarą instagramo paskyrą.

Saulius Skambinas apie sūnaus paauglystę: „Telefono tema – kažkas baisaus“

„Išėjo ta žinia, kad aš laukiuosi, ir prasidėjo skambučiai, komentarai, visa kita, aš skaitydavau, imdavau į galvą, verkdavau.“

Ingridos nevaisingumo kelionė: „Negaiškite laiko pas ginekologus“

Ingrida, šiandien sūpuojanti sūnelį Marką ant rankų, dalijasi savo istorija, išgyvenimais ir kaip jai pavyko atsitiesti po trynukų netekties.