Intriga: Viktorija ir Laurynas atsako į jiems parengtus klausimus (1)

Simonas Urbonas nusprendė paklausinėti poros konkrečių klausimų apie šeimą Simonas Urbonas nusprendė paklausinėti poros konkrečių klausimų apie šeimą

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau šešioliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Tėtis Simonas Urbonas, tinklalaidės „Tėvai paprastai“ vedėjas, naujus metus pradeda kalbindamas garsią šeimą – Viktoriją ir Lauryną Suodaičius. Paprastas pašnekesys apie šeimos kasdienybę virto nuotaikingu, kupinu gerų emocijų pokalbiu apie gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus.

Plačiau skaitykite:

Suodaičiai žaidžia: kuris šeimoje daro daugiau?

Tinklalaidės pabaigoje vedėjas Simonas Urbonas nusprendė paklausinėti poros konkrečių klausimų apie šeimą ir planus. Žaidimo taisyklės – labai paprastos: partneriai, nežiūrėdami vienas į kitą, turi atsakyti į iš anksto vedėjo jiems parengtus 10 klausimų. Nėra vietos dvejonėms, tik tiesai.

Garsi šeima – Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis – „Tėvai paprastai“ žaidė žaidimą ir atskleidė savo vaidmenis šeimoje:

Atsakymai į šeimai užduotus klausimus nustebino

Įdomu, kuris iš šeimos didesnis inspiratorius, iniciatorius, kuris labiau atsidavęs šeimai ir planuoja dažniau? Išgirsite konkrečius klausimus: kurio iniciatyva pora pradėjo draugauti? Kas dažniau keliasi naktį prie sūnaus? Kas pakeitė daugiau sauskelnių? Kuris nori daugiau vaikų? Ir atsakymai, ko gero, privers nustebti.

Įdomu, kaip į visus klausimus atsakė pora? Stebėkite žaidimą tinklalaidėje ir viskas paaiškės.

Visą gerų emocijų kupiną pokalbį apie Suodaičių gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:44 – pašnekovų ir temos pristatymas

01:30 – jausmas, susilaukus naujagimio

04:24 – žinia, kad laukiasi

07:56 – Viktorijos nėštumas ir gimdymas

13:02 – kaip sūnus pakeitė kasdienybę

18:22 – kaip brolį priėmė sesė

22:25 – tėvų savybės vaikuose

25:53 – tėvystė ir darbų derinimas

40:28 – žaidimas: santykių katalizatorius

46:08 – kaip mylinčia pora išlikti išėjus vaikams

49:38 – užsibrėžti tikslai ateičiai

Susiję straipsniai

„Žemaitukas“ Linas su žmona Rūta apie tėvystę ir iššūkius šeimoje

Rūta sako, kad nėštumas buvo netikėtas, ji jautėsi nepasirengusi, kupina baimių ir nežinios. Žinia aplankė jai viešint pas seserį Airijoje.

Gečai apie santykius, tėvystę ir šeimos pagausėjimą

Daininininkė Anžela Gečienė su vyru Žygimantu Geču, kuris yra renginių vedėjas, sako, kad tėvystė jiems siejasi su atsakomybe.

MAMOS ISTORIJA. Ar sukurti šeimą reiškia atsisakyti savęs?

Prieš penkerius metus įsimylėjau vyrą, kuris važinėja motociklu, groja gitara, klausosi vinilinių plokštelių ir dievina amerikietiško kino klasiką.

Naujausi komentarai

  1. User has not uploaded an avatar
    Mykele prieš 1 m.

    Turiu idėją- užteks tos Siegel