Išmokos nėštumo metu ir gimus vaikui 2017-2018 metais (56)

Motinystės išmokos 2017-2018 m.

Išmokos auginantiems vaikus

Išmokas laukiantiems šeimos pagausėjimo ir auginantiems vaikus moka "Sodra" ir savivaldybių administracijos.

Šios išmokos mokamos nėščiosioms ir vaiką prižiūrintiems tėvams kaip kompensacija už prarastas darbines pajamas ir/arba kaip valstybės socialinė parama.

SODROS mokamos išmokos tėvams

SODROS mokamos išmokos yra skirtos kompensuoti dėl vaiko priežiūras tėvų prarastas darbines pajamas.

Jei vaiko mama ar tėtis dirba ir atitinka SODROS kriterijus išmokai gauti, vaiko tėvai (įtėviai) gali pretenduoti į tokias išmokas iš SODROS:

Savivaldybių mokamos išmokos

Savivaldybės administracijos moka socialines išmokas. Dalis jų yra skiriamos visiems vaikams, nepriklausomai nuo tėvų pajamų, kitos išmokos skiriamos tik tam tikrus kriterijus atitinkantiems vaikams (šeimoms).

Savivaldybių administracijos skiria ir išmoka tokias socialines išmokas:

Išmokos nėštumo metu:

Išmokos gimus vaikui:

Išmokos vaiko priežiūrai:

Išmokos globojamiems ar įvaiktiems vaikams:

Taip pat skaitykite:

Naujausi komentarai

 1. Jolanta-K@J mama
  Jolanta-K@J mama prieš 3 sav.

  emekait parašė:
  Prieš nėštuma stovėjau darbo birzoje,idomu kaip tada?

  Jeigu negaudavot uz vaiko prieziura, tai tada tas punktas negalioja.

 2. User has not uploaded an avatar
  Miusli prieš 1 sav.

  Labai reiketu konsultacijos. Laukiuosi vaikelio, esu nedirbanti. Nuo 2016/11men. nedirbu, stojau i darbo birza, pasalpa gavau iki 2017/06. Gimdyti paskaiciuota 2018/04.Ar man priklausytu pasalpa, jei taip kokia forma tureciau pildyti?Is anksto dekoju

 3. Jolanta-K@J mama
  Jolanta-K@J mama prieš 1 sav.

  Miusli parašė:
  Labai reiketu konsultacijos. Laukiuosi vaikelio, esu nedirbanti. Nuo 2016/11men. nedirbu, stojau i darbo birza, pasalpa gavau iki 2017/06. Gimdyti paskaiciuota 2018…

  Iliskit i sodros puslpai ir paziurekit suvestine apie ligos ir motinystes socialinio draudimo staza, tada ir zinosit kiek jo turit.

 4. Nyana
  Nyana prieš 2 d.

  Labas. Kaip painu cia man viskas dabar. Daug klausimu. Zodziu, pradedu. Jei atostogas pasirasau metams, ar imanoma po to dar pratest? Nesu apsisprendus dar kokiam laikui iseiti. Jei imanoma,kaip tada antru metu ismokos?
  Jei pasirinksiu 2 metam,1 metus ant saves,antrus ant tecio,tai tada 40% nuo tecio skaiciuos,bet galesiu vaika auginti pati namie?

 5. Jolanta-K@J mama
  Jolanta-K@J mama prieš 1 d.

  Nyana parašė:
  Labas. Kaip painu cia man viskas dabar. Daug klausimu. Zodziu, pradedu. Jei atostogas pasirasau metams, ar imanoma po to dar pratest? Nesu apsisprendus dar kokiam l…

  Galima, atostogas galima pratesineti iki 3-ju metu, ismoka jau kas kita, ja reikia iskart pasirinkti kuri laika norit gaudineti iki metu ar iki 2-ju, nes keisti paskui negalima bus.
  Taip, jeigu pasirinksit ismoka gaudineti 2 metus ir VPA buti 2 metus, tai antru metu ismokos gavima galesit perleisti vyrui, o pati ir toliau buti VPA.