Japoniško Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilo testuotojų atranka

KAMPUKU muilas

Gal muilas yra tiesiog muilas, bet ne tuomet, kai jis yra japoniškas シ. Šį kartą išbandysime Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilą su probiotikais!

Trumpai apie testuojamą Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilą

Muilas yra natūralios sudėties, praturtintas probiotikais, be kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų, sintetinių dažiklių ir yra patvirtintas dermatologų.

KAMPUKU muilas pagamintas naudojant 5 metus fermentuotų augalų ekstraktą OM-X®, probiotines kultūras ir tyrą kalnų šaltinio vandenį.

Muilas yra gaminamas žemoje temperatūroje, naudojant Kadamaki metodą – žodžiu, visiškai japoniški reikalai... Toks gamybos metodas išsaugo daug gerų ir vertingų dalykų: augalų aliejų, gliceriną, amino rūgštis, vitaminus, mineralus, probiotines kultūras.

Tokio metodo rezultatas – muilas, pasižymintis priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis, tinkantis net ir turintiems pačią jautriausią ir ploniausią odelę: muilas tinka net ir kūdikiams, turintiems atopinį dermatitą ar pasireiškus sauskelnių dermatitui.

Japonijoje atlikta klinikinė studija parodė, kad ekstraktas OM-X® neslopina ant odos gyvenančių gerųjų bakterijų, bet slopina auksinio stafilokoko (Staphylococcus aureus) augimą. Plačiau apie muilą ir tyrimą galite pasiskaityti čia: www.ohira.lt/kampuku-muilas.

Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas

Norite išbandyti Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilą? Registruokitės!

Šį kartą atrinksime 12 testuotojų, kurios išbandžiusios turės parašyti savo nuomonę apie produktą.

Norint dalyvauti, pakanka komentaruose įrašyti KAMPUKU, tačiau prioritetą teiksime dalyvėms, kurioms dėl odos problemų sunkiai pavyksta rasti sau ar vaikui tinkamą priemonę.

Tad jei jūs ar jūsų vaikas turite įnoringą odą, kuriai reikia ypatingos priežiūros, nurodykite tai komentare! 

Atrinktas testavimo dalyves paskelbsime šį penktadienį, 2019-05-10 dieną komentaruose po tema.

Atrinktąsias taip pat informuosime ir el. paštu, nurodytu TD paskyroje (nepamirškite pasitikrinti JUNK/SPAM dėžutę).

Primename, kad testuotojos, nepateikusios atsiliepimų apie anksčiau testuotus produktus ar paslaugas, testavimuose dalyvauti negali.