Julija Jegorova apie savo svorį: „Skaičiai ant svarstyklių buvo riba“

Svarbu ne tik prižiūrėti vaikų mitybą, bet ir rūpintis savimi Svarbu ne tik prižiūrėti vaikų mitybą, bet ir rūpintis savimi

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt pristato jau penktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kartu su dietiste Vaida Kurpiene ir dainininke Julija Jegorova šnekėjosi apie vaikų mitybą, saldumynus bei kaip tai susiję su vaikų ir šeimos sveikata. 

Svarbi ne tik mityba

Garsi moteris sako, kad svarbu ne tik prižiūrėti vaikų mitybą, bet ir rūpintis savimi. Ji pabrėžia, kad iki 25-erių metų, kol gyveno su mama, negalvojo apie svorį, mėgavosi mamos maistu, o vėliau, atsiskyrusi, ėmė labiau įsiklausyti į savo organizmą bei kūno poreikius.

„Iki 25-erių metų mano gyvenimas buvo vienoks, o vėliau viskas pasikeitė – aš išsikrausčiau iš tėvų namų, pradėjau valgyti tai, ko man norisi. Negaliu pasakyti, kad iki tol buvo blogai. Mamos kotletukai su bulvių koše visada buvo puikūs, bet labai svarbu turėti savo rutiną, jausti savo poreikius ir įsiklausyti į savo biologinį laikrodį, vidų, ką sako organizmas.“

Julija „Tėvai paprastai“ atskleidė, kad užlipusi ant svarstyklių ir pamačiusi 85 kg suprato, jog laikas imtis veiksmų:

Svarbu nealinti savęs

„Mano gyvenime buvo visokių etapų – ir laikiausi dietų, ir grikius valgiau, ir kefyrą gėriau, bet niekada negalima savęs alinti – dabar tai puikiai suprantu.“ Svarbiausia žiūrėti, kas vyksta su kūnu. Anot Julijos, labai svarbu save stebėti, nebūti aklai įsirėminus, o žiūrėti plačiau ir mėginti laviruoti.

Nėra laiko – valgai, kas po ranka

Julija sako, kad buvo etapų, kai nebuvo laiko valgyti: bėgimas į paskaitas, po paskaitų – darbas, repeticijos iki vėlumos, o grįžus, aišku – maistas. Naktimis Julija valgydavo naminį mamos maistą.

„Faktas, kad tai akivaizdžiai atsispindėjo. Nesijaučiau blogai, kol nepažiūrėjau ir svarstyklėse nepamačiau... 85 kilogramų. Išsigandau: juk man viskas gerai, bet nedžiugina. Supratau, kad tai jau negerai.“

Apie viską – išsamiai. Kokį maistą geriausia siūlyti vaikams, ką vaikai valgo darželiuose ir kaip Julijai Jegorovai pavyko atsikratyti papildomų kilogramų, žiūrėkite šioje tinklalaidėje:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Apie ką kalbėjome:

00:15 – temos, pašnekovių pristatymas

01:45 – Julija Jegorova apie saldumynus vaikui

04:35 – Vaida Kurpienė apie mitybą darželiuose

06:35 – kaip aplinka veikia mitybą

10:00 – viena diena savaitėje su saldumynais – už ar prieš

16:20 – sveikesni mitybos variantai

 21:00 – Julijos Jegorovos pusryčiai ir mitybos įpročiai

23:00 – seneliai ir saldumynai

30:00 – vaikų mitybą reikia keisti nuo savęs

36:00 – mityba paauglystėje

40:00 – priešpiečių dėžutės turinys

44:00 – Julijos Jegorovos lieknėjimo paslaptis

52:00 – be ko Julija Jegorova neįsivaizduoja savo ryto

Susiję straipsniai

Morgana Danielė patyrė akušerinį smurtą: „Tai čia jūs nejautros norit?“

Morgana pasakoja, kad jos nėštumas buvo sudėtingas ir sunkus: „Aš labai anksti, kiek ten galima iš sąrašo, turėjau tų pašalinių efektų nėštumo metu.“

Kamtauta Braškė: „Ėjau gintis ir išsikovoti teritoriją“

Kodėl kartais paauglystė tokia baisi ir kodėl paauglys maištauja? Kaip vertinti jo elgesį? Kodėl jis žaloja save ir kaip įkvėpti motyvacijos?

Alanas ir Valda Chošnau: „Tėvai jautriai reagavo į mūsų sprendimus“

Abiejų tėvai, prisimena pora, nesitikėjo šių santykių. Valda sako, kad jos mama labai jautriai reagavo į susitikimą su Alanu ir greitus sprendimus.