Ką apie žmogų atskleidžia jo akių spalva?

Pasaulyje sukurta daugybė metodų, leidžiančių nustatyti žmogaus moralę, charakterį ir net sveikatą pagal fiziologinius (eisena, gestai, kalbos maniera, veido bruožai) ir psichologinius (pavyzdžiui, mėgstama drabužių spalva) duomenis. Tačiau ypatingą vietą tarp visų faktorių užima “sielos veidrodis” arba žmogaus akys.

Nuo seno fizionomikoje joms buvo skirtas ypatingas dėmesys, kadangi pagrindinė informacija žmogų pasiekia per akis. Senovėje buvo stengiamasi savo akis saugoti nuo blogo žmogaus nužiūrėjimo, šiais laikais šiuo tikslu ekstrasensai pataria nešioti tamsius akinius.

Astrologai mano, kad akių spalva priklauso nuo planetų išsidėstymo žmogaus gimimo dieną, pagal tai sudaromas individualus  horoskopas, išryškinanti jam būdingus  bruožus  ir pomėgius.

Juoda akių spalva
 
Juodų akių žmonės pasižymi stipria energetika, iniciatyvumu, tvirtumu ir neramiu būdu. Juodos akys reiškia aistrą ir meilę. Tokių žmonių kelyje nėra neįveikiamų kliūčių, siekiant aistros objekto. Šios charakterio savybės dažnai gyvenime ne tik padeda laimėti, bet ir  skaudina savo pasekmėmis dėl skubotų sprendimų.      

Ruda akių spalva
 
Tokių akių savininkai būna sąmojingi, jautrūs ir iš prigimties patrauklūs. Jie pakankamai temperamentingi, karšto būdo, bet atlaidūs. Vienintelis jiems būdingas trūkumas – nuotaikų kaita. Pagal astrologiją – tamsiai rudos akys – tai Veneros, Saulės ir Saturno planetų energetinis mišinys.

Šios spalvos akių savininkai lengvai bendraujantys, greitai įsimylintys, jausmų srityje greitai užsidegantys, bet ir greitai atvėstantys.

Šviesiai ruda akių spalva

Tokia akių spalva apdovanoti žmonės yra svajotojai, drovūs, vienumos mėgėjai. Kai kas juos laiko pragmatiškais, tačiau tai juos daro stropiais ir darbščiais. Jie niekada nepaves.

Šviesiai rudų akių žmogus – individualistas, jis stengiasi viską atlikti pats, todėl gyvenime pasiekia didelių laimėjimų. Jis nepakenčia jam daromo spaudimo. Pagal astrologiją – šviesiai rudos akys – tai Saulės ir Veneros planetų energijų mišinys, būdingas žmonėms, jautriai išgyvenantiems asmenines nuoskaudas.    

Mėlyna akių spalva
 

Ši spalva žmonėms atiteko iš Veneros, todėl jos savininkas – romantiška, emocionali ir jautri asmenybė. Toks žmogus įsimyli beatodairiškai, o savo aistra uždega ir partnerį. Mėlynakio mąstymas nenuspėjamas. Be to, jis pasižymi teisingumu ir neretai kovodamas už teisingumą, pakenkia pats sau.

Didžiausias jo trūkumas – arogancija ir puikybė. Mėlynakis žmogus konfliktiškas, mėgstantis skubinti įvykius, ginčytis, dažnai negebantis suprasti kito žmogaus problemų.

Tamsiai mėlynų akių spalva
 
Šis Veneros ir Mėnulio planetų energetinis darinys priklauso atkakliems, bet sentimentaliems žmonėms. Dėl nepastovaus būdo, jų nuotaikų kaita neprognozuojama. Tamsiai mėlynų akių žmogus ilgam prisimena asmenines nuoskaudas, net ir tuo atveju, jei širdyje skriaudikui seniai atleista.   

Dangiška akių spalva
 

Šiose akyse slypi apgaulė. Jų savininkas - neturintis sentimentų, aiškiai siekiantis tikslo, jis nesugraudinamas ašaromis. Tokiems žmonėms būdingi pykčio priepuoliai ar bepriežastinė depresija, nors tai nutinka retai. Paprastai žmogus dangiškomis akimis būna ramaus būdo, nors dažnai kamuojamas monotoniškumo.  

Pilka akių spalva
 
Tokias akis turi protingi ir ryžtingi žmonės, kurie, iškilus problemai, neslepia galvos smėlyje, o sprendžia jas kaip galima greičiau. Vis dėl to, jie gana dažnai pasiduoda tokiose situacijose, kuriose vadovautis reikia ne protu. Pilkaakiai jautrūs ir smalsūs, jie domisi viskuo iš eilės ir sėkmė juos lydi visose srityse – tiek meilėje, tiek karjeroje.        

Tamsiai pilka akių spalva
 
Tokiomis akimis apdovanoti užsispyrę, drąsūs, atkaklūs, ryžtingo charakterio ir stiprios valios žmonės. Ši spalva siejama su Merkurijaus ir Saturno planetų energija. Tamsiai mėlynų akių žmonės pavydūs, tačiau viešai to jausmo nedemonstruoja. Be to, jie dar  ir savimylos.

Pilkai žalia akių spalva

Tokia akių spalva sutinkama pas žmones, turinčius stiprią valią ir nesukalbamą charakterį, tačiau šios savybės jiems padeda pasiekti bet kokias viršūnes. Pilkai žalių akių savininkai sportiški, sprendžiant sau svarbius klausimus,  esant reikalui, jie gali būti griežti ir netgi šiurkštūs.

Žalia akių spalva  
 
Žaliaakiai žmonės švelnūs, nuoširdūs, atsidavę ir ištikimi tiems, kuriuos pasirinko ir kuriuos myli. Tokia akių spalva apdovanoti gali būti tik riteriai. Draugams jie patikimi, geri, priešams – tvirti ir principingi. Žaliaakiai puikūs pašnekovai ir klausytojai.

Juos lydi sėkmė, stabilumas, jie turi gerą vaizduotę ir visų šių savybių dėka tampa puikiais vadovais.   

Geltona (gintarinė) akių spalva
 
Tokia tigrinė akių spalva žmonių tarpe retai sutinkama, todėl šie žmonės pasižymi ypatingais talentais. Jie netgi moka skaityti kitų mintis, yra artistiški, kūrybiškai mąstantys, maloniai bendraujantys, tiesa, jeigu nesate nieko blogo prieš juos suplanavę…

Susipažinę su pateiktais faktais apie akių spalvos ir žmogaus charakterio sąryšį bei šiuos duomenis pasitikrinę ant savęs ir savo pažįstamų, ko gero įžvelgsite tame daug tiesos. Tačiau nereikia pamiršti, kad nepriklausomai nuo akių spalvos, galima ir reikia toliau dirbti pačiam su savimi, siekiant tobulumo.

Susiję straipsniai

Nedarbo dienos ir ilgieji savaitgaliai 2024 metais

2024 m. džiaugsimės 11 su savaitgaliais nesutampančių šventinių (nedarbo) dienų ir net 6 ilgaisiais savaitgaliais.

Darbas mamoms iš namų – misija įmanoma? (Daugiau nei 60 idėjų, ką dirbti!)

Dirbančios mamos – dažniau taisyklė negu išimtis. Maždaug 3 iš 4-ių mamų dirba visą darbo dieną. Motinystę ir darbą suderinti – įmanoma.

„Vyriški“ ir „moteriški“ darbai: realios šeimų patirtys

Darbų skirstymas į „vyriškus“ ir „moteriškus“ šeimoje, atrodo, niekur nedingsta. Jeigu vyras kala vinis, remontuoja, tai moteris stovi prie viryklės.