Ką apie žmogų sako drabužių spalva?

Pirkdami aprangą, pirmiausia dėmesį atkreipiame į tuos drabužius, kurių spalva mums labiausiai imponuoja. Taigi taip po truputėlį drabužinėje ima dominuoti kokia nors viena spalva. Pasirodo, kad spalvas renkamės intuityviai, kiekvienas pagal tam tikras savo charakterio savybes. Pabandykime trumpai apžvelgti, ką spalvos gali papasakoti.

Raudona – tai aktyvumo, sumanumo ir agresijos spalva. Ją renkasi žmonės, kuriems patinka būti dėmesio centre. Raudona traukia dėmesį, tačiau tuo pačiu gali ir erzinti aplinkinius. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie šios spalvos mėgėjus: su jais įdomu, tačiau kuomet bendravimo per daug – jie ima erzinti. Raudona tinka savimi pasitikintiems ir stipraus charakterio žmonėms.Geltona – tai optimistiškų, kūrybingų ir energingų žmonių spalva. Ją renkasi žmonės, kurie per gyvenimą žingsniuoja su plačia šypsena veide ir pozityviai žvelgia į viską, kas vyksta aplink. Jie šiek tiek lengvabūdiški, todėl lengvai gali pakeisti savo nuomonę ir dėl to tikrai nesijaus nejaukiai. Sakoma, kad geltoną spalvą mėgstančios moterys yra tikros vilioklės.Oranžinė – tai energijos kupina spalva. Ji asocijuojasi su aktyvumu bei gyvenimišku džiaugsmu, todėl ją renkasi žmonės, tvirtai žengiantys gyvenimo keliu. Anot induizmo mokymų, oranžinė spalva yra atsakinga už seksualinę energiją, spontaniškumą ir pasitenkinimą. Mėgstantieji šią spalvą turi aukštą savivertę ir ambicijas, o svarbiausia – moka mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais.Mėlyna – tai jūros ir dangaus spalva. Ji padeda nusiraminti, atsipalaiduoti ir pasiekti pasitenkinimą. Dažniausiai mėlyną spalvą renkasi tie, kuriems svarbus komfortas ir kurie mėgsta pasvajoti apie neįmanomus dalykus. Šie žmonės geri, švelnūs ir šiek tiek drovūs. Deja, jie lengvai pasiduoda aplinkinių įtakai, todėl neretai nukenčia.Žalia – tai gamtos ir gyvybingumo spalva. Tie, kurie ją renkasi, pasižymi energingumu ir ištverme. Deja, tokie žmonės neretai būna per daug valdingi, todėl karjeros prasme pasiekia gerus rezultatus, tačiau asmeniniame gyvenime sunkiai randa laimę. Šie žmonės emociškai labai tvirti, todėl nedemonstruoja savo jausmų.Violetinė – tai prabangos ir elegancijos spalva, labiausiai tinkanti tiems, kurie nori patikti aplinkiniams. Sakoma, kad violetinę spalvą mėgstančios moterys yra puikios vilioklės, su kuriomis niekada nebūna nuobodu, tačiau jos gana pretenzingos, todėl vyrams dėl jų tenka gerokai pasistengti. Be to, jos mėgsta flirtuoti, todėl pavyduoliams šalia – ne vieta.

Rožinė – tikros koketės spalva. Moterys, kurios renkasi rožinės spalvos drabužius, dažniausiai būna linksmos ir atsipalaidavusios, deja, tuo pačiu ir neatsakingos bei mėgstančios savo problemas užkrauti kitiems ant pečių. Jo nėra silpnos būtybės ir reikalui esant tikrai savimi pasirūpinti, tačiau jei šalia atsiras tas, kuris gali už jas tai padaryti – tuomet šia proga jos tikrai pasinaudos.Balta – tai švaros spalva, todėl net nekyla abejonių, kad ją renkasi tvarkingi žmonės. Įprastai baltą spalvą pamėgsta ramesnio būdo, savo veiksmus gerai apmąstantys ir tikslumą mėgstantys žmonės. Sakoma, kad jie atviri bendravimui, tačiau nepasiruošę atverti savo sielos pirmam pasitaikiusiam.Juoda – dažniausiai manoma, kad šią spalvą mėgsta negatyvūs ir į depresiją linkę žmonės, tačiau tai nėra taisyklė. Juodą taip pat renkasi tie, kurie turi daug užsispyrimo ir nėra linkę į kompromisus. Galima netgi teigti, kad juoda – tai stiprybės ir galybės spalva.

Pilka – tai tikrai nėra nuobodžios asmenybės spalva. Moteris, mėgstanti pilką spalvą, tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nuobodi. O iš tiesų ji tikra šelmė, galinti stebinti kiekvieną akimirką. Deja, jos turi ir trūkumų – ne itin pasitiki savo jėgomis, todėl tam, kad pilnai atsiskleistų, joms prireikia šiek tiek laiko.
 

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!