Ką vaiko horoskopas gali apie jį pasakyti?

Vaikų horoskopas Natalia Zelenina | Shutterstock.com

Ar tikite žvaigždžių nulemtu likimu? Ar įdomu, ką sako astrologija apie jūsų vaiką? Galbūt norite sudaryti vaiko individualų horoskopą, bet dvejojate, ar verta?

Taigi skaitykite toliau ir sužinosite, ką apie jūsų mažąjį gali pakuždėti žvaigždės.

Geriausias laikas gimdyti

Planuojate gimdymą? Tada asmenino horoskopo gali prireikti ne tik jūsų būsimam naujagimiui, bet ir jums. Anot astrologų, žvaigždės gali pasakyti, kada geriausias metas pastoti. Esate nustebę? Netrukus paaiškinsime, kodėl taip yra.

Kiekvienos moters energetika – skirtinga

Kiekviena moteris yra unikali ir turi savo tam tikrą energinį resursą. Skirtingais gyvenimo tarpsniais, pati to nesuvokdama, ji skirtingai tą resursą paskirsto. Astrologijoje tai yra vadinama cikliškumu. Vienas moters gyvenimo etapas gali būti aktyvus, kitas – pasyvus. Vienu metu jos energiniai resursai yra nukreipti į asmenybės formavimą, karjeros vystymą, o kitu – šeimos kūrimą, vaikų gimdymą.

Viską reikia daryti savu laiku

Kaip sakė mūsų protėviai, viską reikia daryti savu laiku. Pavyzdžiui, jeigu bandysite kurti karjerą tuo metu, kai jums yra šeimos kūrimo etapas, veikiausiai nepasieksite tokių aukštumų, kurias pasiektumėte būdami pačiame energinio karjeros piko viršuje. Ir atvirkščiai – jei gimdysite tada, kai visa jūsų energija yra nukreipta į savirealizaciją, vaikas gali gimti silpnesnis, negauti pakankamai jūsų dėmesio, nejaukiai jaustis ir nepajėgti rasti savo vietos po saule.

Norite, kad vaikas gimtų energiškai stiprus ir jaustųsi gerai šiame pasaulyje? Pasirinkite tinkamą gimdymo laiką. Tą padaryti gali padėti astrologija.

Kokį maistą geriau pasirinkti

Nustebsite, bet horoskopas gali šį bei tą pakuždėti ir apie mitybą. Žvaigždės parodo, kokie maisto produktai geriausiai tiks jūsų atžalai jau pirmosiomis jo gyvenimo dienomis. Jūsų mažylis labiau mėgs tirštą ar skystą maistelį? O gal jis pageidaus, kad valgis būtų nuolat šiltas?

Asmeninis vaiko horoskopas taip pat gali patarti, kokiomis porcijomis ir kaip dažnai jūsų naujagimis norės valgyti. Ar jis pageidaus maisto rečiau, bet didesniais kiekiais? O gal – mažesniais ir dažniau? Tokie polinkiai yra įgimti, ir dangaus kūnai gali padėti juos laiku nustatyti.

Talentai ir polinkiai

Tinkamai sudarytas horoskopas parodo, kokie yra vaiko pomėgiai ir potencialas, kam jis yra gabus. Tėvai dažnai padaro klaidą, vertindami savo atžalų poreikius pagal savo matymo prizmę. Jei tėvas norėjo vaikystėje žaisti lauko tenisą, bet jo svajonė neišsipildė, labai didelė tikimybė, kad tą neišsipildžiusią svajonę jis bandys primesti savo vaikui, vesdamas jį į teniso būrelius, pirkdamas teniso batus, įrangą.

Tėvas gali nepastebėti, kad jo vaikas yra visiškai kitoks – galbūt jis jautrios sielos menininkas, ir sportas yra jam visiškai svetimas. Geras astrologas gali pasakyti, ko tikėtis iš vaiko, į kokią veiklą jis bus linkęs ir į kokius jo gebėjimus verta atkreipti dėmesį.

Horoskopas parodo ir charakterio tipą

Individualus horoskopas taip pat parodo, koks yra vaiko charakterio tipas, kokį auklėjimo metodą geriausia pasirinkti. Pavyzdžiui, jei vaikas yra lyderis – reikia duoti jam atsiskleisti. Tokių vaikų negalima stipriai riboti, užgniaužti. Ir atvirkščiai – jei mažylis jautresnis, ramesnio būdo – negalima jo spausti, tikėtis iš jo veržlumo, atkaklumo, narsos. Galbūt jis netaps politiku ar kariu, užtat jame slypi didysis genijus. Būtina leisti vaikui būti savimi ir atskleisti kitus puikius jo būdo bruožus.

Tėvų vaidmuo

Kad ir koks tikslus vaiko horoskopas būtų, nevalia pamiršti, kad lemiamą vaidmenį jo raidoje vaidina tėvai. Kaip auklėsite vaiką? Kokia bus jo aplinka? Kokius santykius sukursite ir kokį pavyzdį rodysite? Ar vaikas pasitikės jumis ir norės tuo pavyzdžiu sekti? Atminkite: žvaigždės tik parodo kelią, o toliau juo einate jūs.

Ar horoskopo įtaką vaiko gyvenimui skaitykite:

Susiję straipsniai

Tėveliams, jei vaikas – Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22)

Ne šiaip vaikai, o tikros vaikštančios paslaptys. Nors dar visai mažos, bet jau stiprios asmenybės, pasižyminčios tvirtu būdu.

Koks jūsų vaiko charakteris pagal jo gimimo valandą?

Pasirodo, vaiko charakterį gali lemti ne tik jo gimimo data ir vieta. Anot astrologų, didelę reikšmę turi ir tikslus paros laikas.

Ar horoskopas gali nulemti vaiko gyvenimą?

Daugelis šventai pasitiki horoskopais ir vadovaujasi jais, priimdami tiek svarbius, tiek kasdienius sprendimus. Kiti vertina astrologiją skeptiškai.