Tikri sąrėmiai. Kaip juos atskirti nuo netikrų? (333)

Tikri ir paruošiamieji sąrėmiai

Paruošiamieji (netikri) sąrėmiai gali atrodyti visai įtikinami, tačiau jie nėra pakankamai stiprūs, kad dėl jų prasidėtų gimdymas, – tai yra jie nepriverčia gimdos kaklelio atsiverti.

Jei šie netikri sąrėmiai tampa intensyvesni ir dažnesni, juos galima supainioti su tikraisiais sąrėmiais, tačiau šie apsišaukėliai būna nereguliarūs, galiausiai silpnėja ar visiškai liaujasi.

Jie gali su pertrūkiais kartotis ištisas dienas (ar net savaites), kol perauga į tikrą gimdymą.

Kaip juos atskirti nuo tikrų, kad netektų kas kartą skubėti į ligoninę? Štai kokie yra vienų ir kitų požymiai:

Netikrųjų sąrėmių požymiai yra tokie:

• Sąrėmiai yra nereguliarūs ir nestiprėja.
  • Skausmo centras yra apatinėje pilvo dalyje ir kirkšnyse, jis nesklinda per visą gimdą į apatinę nugaros dalį.
  • Sąrėmiai aprimsta, kai judate ar vaikščiojote.

Tikrųjų sąrėmių požymiai yra tokie:

• Tai intensyvūs sąrėmiai, kurie nesiliauja.
  • Jie akivaizdžiai stipresni - jau pagimdžiusių nuomone, prasidėjus tikriems sąrėmiams nekilo klausimų, tikri ji ar ne.
  • Vaikelis nusileidžia žemyn. Kai kurios moterys pajaučia vaikelio nusileidimą į dubenį likus net kelioms savaitėms iki gimdymo. Kai vaikelis nusileis,jums greičiausiai bus lengviau giliai įkvėpti, nes jis nebespaus diafragmos, tačiau gali padidėti pūslės ir dubens srities spaudimas.
  • Iškrenta gleivinis kamštis. Tai nedidelis kiekis tirštų gleivių, kurios užkemša gimdos kaklelį. Kartais dėl kraujo priemaišų šis gleivių gumulėlis būna rausvos, rusvos ar raudonos spalvos. Kamščiui iškritus, gimdymas prasideda per dieną ar dvi.
  • Nubėga vaisiaus vandenys. Jie gali nubėgti įvairiai: maždaug pusė visų moterų sako, kad vandenys išsiliejo staiga stipria srove, penktadalis sako, kad vandenų tik šiek tiek ištekėjo, o kitų potyriai buvo tarpinis variantas tarp šių dviejų kraštutinumų. Gimdymas paprastai prasideda netrukus po to, kai nubėga vandenys.
  • Tarp kitų tikrojo gimdymo požymių gali būti viduriavimas ir nugaros skausmas.

Moterys nurodo skirtingus požymius, kurie „išdavė“ prasidėjus gimdymą, tad artėjant gimdymo datai svarbu stebėti savo pojūčius. Apklausų duomenimis, kad vaikelis jau pakeliui, būsimąsias mamytes galutinai įtikino šie požymiai:

• 34 % teigia supratusios, kad prasideda tikrasis gimdymas, kai sąrėmiai tapo „greiti ir įsiutę“;
  • 23 % suprato, kad „jau“, kai nubėgo vandenys;
  • 12 % teigia, kad išdavikas buvo intensyvus nugaros skausmas;
  • 10 % įrodymu tapo iškritęs gleivinis kamštis.

Milek90 prieš 5 d.

Sveiki, kokias programėlės naudojate sarėmiams skaičiuoti? 🙂

2. Nyana
    Nyana prieš 5 d.

Milek90 parašė:
    Sveiki, kokias programėlės naudojate sarėmiams skaičiuoti? 🙂

Naudojau contraction timer😉

3. Neleee
    Neleee prieš 5 d.

As kadangi paruosiamuju neturejau tik tikruosius tai nepatarsiu kaip atskirti, nes neturiu su kuo palygint. Bet kai prasidejo jie tai klausimo nekilo ar cia tik paruosiamieji ar tikrieji Iskart supratau, kad cia jau pabaigos zenklai, nes nebuvo tai panasu i nieka. Nei i pamaudenimus nei i tempimus nei i pavienius suskaudenimus.

babarikė prieš 1 d.

ugnele1 parašė:
    na mano drauge taip pat labai sunkiai pagimde, sako pati ten kiek laiko prasikankino, ta vaika prikankino, mato kad nieko neiseis tai padare zezary, o tas vaikelis …

zezary?

5. Tanta
    Tanta prieš 1 d.

babarikė parašė:
    zezary?

Nu suklydo norejo parasyti cezary turbut