Kalėdų Senelio maiše – įdomiausi LEGO: ir žaisti, ir įgūdžiams lavinti

Reklaminis partnerio turinys
Mergaitė žaidžia su LEGO kaladėlėmis „LEGO City“. Kaskadininkų pasirodymo arena

Artėjant didžiosioms metų šventėms, tėveliai pradeda sukti galvas: ką padovanoti savo atžalai Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Juk taip norisi padėti po eglute kažką naudingo – ne tik džiuginančio emociškai, bet ir teikiančio naudą vaikui. Šiandien, dovanojant vaikui gražias emocijas, svarbu kartu ugdyti, plėsti akiratį, skatinti kurti.

Pagrindinė LEGO misija visada buvo ta pati: padėti lavinti vaiko motoriką bei ugdyti kūrybiškumą, nestandartinį mąstymą, potraukį bendradarbiauti. Todėl dabar, artėjant stebuklingoms žiemos šventėms, kviečiame susipažinti su LEGO kaladėlių rinkiniais, kurie ne tik sužavės mažuosius, bet ir padės jiems žengti pirmuosius žingsnius mokymosi ir tobulėjimo link.

Dovanodami LEGO dovanojame įgūdžius

Kaladėlių sujungimas padeda lavinti smulkiąją motoriką. Spalvos, skaičiai, personažai – pažinti aplinką. Platus ir dinamiškas kiekvieno rinkinio pasaulis sukurtas bendrauti, bendradarbiauti, kurti istorijas ir dalytis jomis su kitais. O atradimo džiaugsmas ir nevaržomas kaladėlių statymas skatina savarankiškumą, pasitikėjimą savimi, žengimą lik susikurto savo svajonių pasaulio.

LEGO rinkiniai − jokių taisyklių, tik kūryba

Jokių taisyklių, jokių primestų rėmų – kiekvieną kaladėlę vaikas sudėlioja vedinas išimtinai savo vidinės nuojautos. Tokiu būdu jis mokosi kurti ir atrasti, o ne veikti pagal iš išorės primestus standartus.

„LEGO Friends“. Draugystės namelis medyje

Šis idėjų kupinas rinkinys skatina rūpestingumą, bendravimo įgūdžius, bendradarbiavimą. Sukurtas tam, kad vaikas galėtų žaisti kartu su savo draugais. Puikiai tiks mažiesiems empatams, kuriems rūpi mūsų žalioji planeta ir jos ateitis.

Lego Friends

Skirtas vaikams nuo 8 metų amžiaus

„LEGO Friends“. Olivijos kosmoso akademija

Kosmoso akademijos rinkinys, gebantis iškelti vaiko vaizduotę aukščiau žemės orbitos. Šį konstruojamą, be galo įdomų modelį sudaro realistiški elementai: kosmoso akademijos klasė, misijos valdymo centras, erdvėlaivis ir observatorija. Jį ne tik įdomu žaisti, bet ir be galo malonu statyti. Neabejotinai patiks mažiesiems kosmoso ir mokslo gerbėjams, įkvėps juos mokytis dar geriau.

Lego Friends Nasa

Skirtas vaikams nuo 8 metų amžiaus.

„LEGO City“. Kaskadininkų pasirodymo arena

Šis rinkinys – tikra palaima mažiesiems nuotykių mėgėjams. Jame yra 2 sunkvežimiai, 2 automobiliai, motociklas, net 6 veikėjai ir dar daug daug siurprizų.

Lego City

Skirtas vaikams nuo 6 metų amžiaus

„LEGO Super Mario“. Nuotykių su Persikute pradinis rinkinys

Ar atsimenate žaidimą „Super Mario“? Tuomet neliksite abejingi šiam LEGO rinkiniui. Sudarytas iš 354 dalių, tarp jų – ir trys legendiniai personažai. Sukurtas tam, kad galėtumėte statyti, plėsti, kurti neribotus unikalius „Super Mario“ pasaulio lygius.

Lego Super Mario

Skirtas vaikams nuo 6 metų amžiaus.

„LEGO Harry Potter“. Magijos ministerija™

LEGO žaidimas, kuris tikrai įkvėps. Mažieji Hario Poterio gerbėjai galės pasinerti į ilgų valandų nuotykį magijos kupinose žymiuosiuose kambariuose. Klasikinės scenos, autentiškos detalės ir legendiniai personažai – kas gali būti geriau Kalėdų vakarą?

Lego Harry Potter

Skirtas vaikams nuo 9 metų amžiaus.

LEGO – spalvingam vaikui pasauliui tobulėti...

Taigi rinkdami dovaną mes, tėveliai, atsižvelkime į neaprėpiamą vaiko kūrybos pasaulį, kuriame jis turėtų jaustis laisvas, nevaržomas, kasdien lydimas neatrastų atradimų. LEGO – puikus įrankis šiam spalvingam vaiko pasauliui didėti, tobulėti ir augti.

Linksmų švenčių LEGO linki vaikams ir jų tėveliams!