Kavinės ir restoranai su vaikų kampeliu Vilniuje

Kavinė su vaikų kampeliu Pixel-Shot | Shutterstock.com

Tėvai sutiks, kad vaikų kampelis kavinėje ar restorane yra toks pats svarbus, kaip ir gardus maistas bei puikus aptarnavimas. Dalijamės kavinių ir restoranų su vaikų kampeliu Vilniuje sąrašu.

Kavinės ir restoranai su vaikų kampeliu Vilniaus senamiestyje ir Užupyje

„Casa La Familia“

Casa La Familia

Adresas: Rūdninkų g. 18, Vilnius, 01135 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 675 95939
Daugiau informacijos: www.facebook.com/CasaLaFamilia.Vilnius

Vegetariška šeimos picerija. Viduje yra didelė žaidimų erdvė su mediniu žaidimų nameliu. Patogu tai, kad ir tualetai pritaikyti mažiesiems.

„Rotonda“

Rotonda

Adresas: Barboros Radvilaitės g. 6A, Vilnius, 01124 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 678 52196
Daugiau informacijos: www.facebook.com/rotondaparkorestoranas

Gedimino kalno papėdėje įsikūręs restoranas turi žavią, dviaukštę žaidimų erdvę, įrengtą restorano viduje. Joje rasite minkštą žaidimų zoną ir čiuožyklą, o antrame aukšte yra vaikų kino teatras. Rezervuojant staliuką rekomenduojame prašyti esančio arčiau žaidimų erdvės.

„Pinavija“

Adresas: Vilniaus g. 21, Vilnius, 01402 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 676 44422
Daugiau informacijos: www.pinavija.lt

Itin jaukiu interjeru ir stebuklingais tortais bei kitais desertais išsiskirianti kepykla ir kavinė Vilniaus senamiestyje. Joje rasite ne tik saldžių kepinių, bet ir kibinų, omletų, salotų, košių ir kt. „Pinavijoje“, viduje įrengtas ir jaukus kampelis vaikams.

„Manami“

Adresas: Vilniaus g. 10, Vilnius, 01402 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 694 67131
Daugiau informacijos:  www.manami.lt

Vakarais ir naktį Vilniaus gatvė tampa ūžiančiu vakarėliu, tačiau dieną čia galite ramiai paskanauti Azijos virtuvės skonių su visa šeima. „Manami“ rasite sushi, sashimi, ramen, donburi, wok ir kitus patiekalus, o taip pat ir specialų meniu vaikams. Pasistiprinę mažieji galės pažaisti restorane esančiame žaidimų kampelyje. 

„Sugamour“

Sugamour Vokiečių g. žaidimų kampelis vaikams

Adresas: Vokiečių g. 11, Vilnius, 01130 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 686 19995
Daugiau informacijos: www.sugamour.lt

Pirmasis, 2015 m. duris atvėręs „Sugamour“ jau pamėgtas tiek vilniečių, tiek miesto svečių. Restorane - desertinėje galite mėgautis išskirtiniais desertais ir rūšine kava, o taip pat ir visą dieną siūlomais pusryčiais bei gurmaniškais patiekalais su prancūzų virtuvės natomis. Mažieji restorano lankytojai kviečiami žaisti ir ilsėtis jaukiame žaidimų kampelyje.

„Sugamour“ Sereikiškių parko Bernardinų sode

Adresas: Bernardinų sodas, Barboros Radvilaitės g. 8, 01143 Vilnius
Telefonas: +370 626 99555
Daugiau informacijos: www.sugamour.lt

Bernardinų sodo žalumos ir žydėjimo apsuptas „Sugamour“ yra vadinamas sezonine vasaros rezidencija (kuri, beje, dirba ir pirmosiomis rudens savaitėmis). Tai puiki vieta pavalgyti, pasimėgauti žaviais desertais ar atsigaivinti ledais. Pačiame restorano viduryje yra vaikų žaidimų aikštelė, o šalia žalia pievelė, kviečianti bėgioti ir išdykauti.

„Crustum“

Crustum Vokiečių g.

Adresas: Vokiečių g. 18a, Vilnius, 01130 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 641 39922
Daugiau informacijos: www.crustum.lt

Vokiečių g. įsikūrusioje „Crustum“ kepyklėlėje esantis vaikų kampelis mažutis - vaikiškas staliukas su kėdutėmis ir priemonėms piešimui. Tad turėsite trumpą, bet ramią akimirką puodeliui kavos ar arbatos ir nedideliam desertui.

„Paupio12“

Paupio 12 vaikų zonos

Adresas: Paupio g. 12, Vilnius, 01201 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 676 09912
Daugiau informacijos: www.facebook.com/restoranaspaupio12

Šeimų pamėgtame restorane rasite tiek puikių picų, tiek ir gurmaniškesnių patiekalų. Vaikų žaidimų erdvė įrengta viduje, antrame restorano aukšte, tad rezervuodami staliuką nepamirškite paminėti, kad norite sėdėti arčiau žaidimų kampelio. Šiltuoju metų laiku mažieji žaisliukų ras ir lauko terasoje.

Kavinės ir restoranai su vaikų kampeliu Vilniuje, Naujamiestyje ir Naujininkuose

„Čili pizza“ kino teatre „Forum Cinemas Vingis“

Adresas: Forum Cinemas Vingis, KT, Savanorių pr. 7, 03116 Vilnius
Telefonas: +370 616 27750
Daugiau informacijos: www.cili.lt

Kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ įsikūrusi „Čili Pizza“ turi nemažą, nuo bendros valgymo erdvės kiek atskirtą žaidimų zoną su žaisliukais, čiuožykla, mediniu nameliu, kamuoliukų baseinu ir kitomis pramogomis.

„The Urban Garden“

Urban Garden vaikų žaidimų kampelis

Adresas: J. Basanavičiaus g. 3, Vilnius, 01118 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 614 60292
Daugiau informacijos: www.facebook.com/theurbangardenvilnius

Sveiko maisto restoranas, tiekiantis vegetariškus ir veganiškus patiekalus. Restorano viduje yra labai jaukus ir mielas, medinis žaidimų namelis bei įvairūs žaisliukai vaikams.

„Aerottoria“

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 34F, Vilnius, 02189 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 660 51000
Daugiau informacijos: www.facebook.com/aerottoria.vilnius

Italų virtuvės restoranas ir picerija patiks visiems aeronautikos entuziastams, nes šalia restorano, „AeroCity Tech Valley“ pastate stovi tikras lėktuvas „Bombardier CRJ200“, kurį galima apžiūrėti iš visų pusių. Restorane esanti vaikų erdvė tikrai nemaža ir jaukiai įrengta.

„IKEA“

IKEA žaidimų kampelis restorane

Adresas: Vikingų g. 1, Vilnius, 02182 Vilniaus m. sav.
Telefonas: 8-5 250 0055
Daugiau informacijos: www.ikea.lt

„IKEA“ savitarnos restorano valgymo erdvės centre rasite nedidelę zoną vaikams - apvalią žaidimų zoną, o šalia jos - namelį ir mažą staliuką su kėdutėmis. Vaikai nuo 3 iki 7 metų gali 1 valandą (1,5 val., jeigu turite „IKEA Family“ kortelę) nemokamai žaisti vaikų žaidimų kambaryje „Småland“, kuriame juos prižiūri darbuotojai (tėvai ir kiti vaikus lydintys suaugusieji į žaidimų kambarį neįleidžiami).

„Dodo Pizza“

Dodo Pizza Helios City

Adresas: Savanorių pr. 1, Vilnius, 03116 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 635 11555
Daugiau informacijos: www.dodopizza.lt

„Helios City“ dangoraižyje įsikūrusioje „Dodo Pizza“ galite paskanauti picų, įvairių užkandžių ir desertų (nepamirškite paragauti „Ben & Jerry's“ ledų!), o vaikams tiktai patiks žaidimų kampelis su minkštomis, didelėmis kaladėlėmis.

Kavinės ir restoranai su vaikų kampeliu Vilniuje, Žirmūnuose ir Šiaurės Miestelyje

„Nykštukas“

Adresas: Verkių g. 27, Vilnius, 09108 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 605 67678
Daugiau informacijos: www.facebook.com/nykstukaskavine

„Ogmios mieste“ įsikūręs vaikų restoranas, žinoma, pritaikymas vaikams. Jo centre įkurta didelė žaidimų erdvė, o per stiklinę sieną įdomu stebėti zoologijos sode „Zoopark“ gyvenančius ir laisvai vaikštinėjančius gyvūnėlius.

„Vaflių namai“

Adresas: Verkių g. 29A, Vilnius, 09108 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 655 14785
Daugiau informacijos: www.vafliunamai.lt

„Ogmios mieste“ esantis, pakankamai didelę ir jaukią vidaus žaidimų erdvę turintis restoranas jau pamėgtas šeimų su vaikais. Vaisiais, uogomis, ledais ir kitais saldžiais priedais pagardinti vafliai tikrai patiks mažiesiems, tačiau ir išalkę tikrai nenusivils - meniu rasite ir pikantiškų vaflių su mėsa ar žuvimi, salotų bei kitų patiekalų.

„Jurgis ir Drakonas“

Adresas: Verkių g. 29C, Vilnius, 08223 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 645 52250
Daugiau informacijos: www.jurgisirdrakonas.lt

Restorano viduje yra įrengta ir kiek atskirta vaikų žaidimų edvė su žaisliukais ir knygelėmis. Lauke taip pat yra nedidelė aikštelė, kurioje vaikai gali laisviau pabėgioti ir palandžioti.

„Talutti“

Talutti žaidimų kampelis

Adresas: P. Lukšio g. 17, Vilnius, 09132 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 631 68286
Daugiau informacijos: www.talutti.lt

Restoranas patiks sočiai pavalgyti mėgstantiems, o taip pat ir didesnei kompanijai, nes meniu yra nemažai pasirinkimų, skirtų dalintis. Restorane įrengtas atskiras vaikų žaidimų kambariukas su žaisliukais, piešimo priemonėmis ir filmukus rodančiu televizoriumi. Žaidimų erdvė įrengta antrame restorano aukšte, paminėkite, kad staliuko norėsite būtent ten.

„Katpėdėlė“

Adresas: Adresas: P. Lukšio g. 34, Vilnius, 08235 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 620 68419
Daugiau informacijos: www.katpedele.lt

Lietuviškų tradicijų įkvėptus patiekalus kviečiantis ragauti restoranas yra įsikūręs prekybos centre „Banginis“. Į restoraną atėję vaikai tikrai neliks alkani, nes jų laukia platus meniu vaikams: varškėtukai, traškios vištienos juostelės, bulvytės, lietiniai, dešrelės, maltinukai... O jeigu pabos sėdėti prie stalo, galima pažaisti žaidimų kampelyje. 

„Čili pizza“

Adresas: Žirmūnų g. 2, Vilnius, 09214 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 698 51558
Daugiau informacijos: www.cili.lt

Parduotuvės „IKI Vilnius“ antrajame aukšte įsikūrusiame „Čili pizza“ restorane laukia daugeliui puikiai pažįstamas, o tuo pačiu ir vis atnaujinamas meniu. Vaikams tikrai patiks ne tik picos, bulvytės, lietiniai ir varškėtukai, bet ir vaikų meniu esantys gaivieji gėrimai su burnoje sprogstančiais burbuliukais. O kad užsakytų patiekalų laukimas neprailgtų, vaikai galės pažaisti žaidimų kampelyje.

Kavinės ir restoranai su vaikų kampeliu Vilniuje, Antakalnyje

„Taste Map Coffee Park“

Adresas: Antakalnio g. 17, Vilnius, 10312 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 659 80893
Daugiau informacijos: www.tastemap.lt

Sapiegų parke įsikūrusioje kavinėje rasite ne tik kavos bei desertų, bet ir kitų patiekalų. Kavinės kiemelyje yra medinis žaidimų namelis su smėlio dėže ir čiuožykla, o viduje yra nedidelis žaidimų kampelis su įvairiais žaisliukais.

„Bacchus“

Bacchus

Adresas: Antakalnio g. 4A, Vilnius, 10308 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 627 20600
Daugiau informacijos: www.bacchus.lt

Priešais Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią įsikūrusiame šeimos restorane įrengta diiidelė vaikų žaidimų aikštelė kieme. Joje vaikai galės žaisti mediniame žaidimų namelyje, kapstytis smėlio dėžėje, laipioti laipynėse, suptis sūpynėse ir čiuožinėti nuo čiuožyklų. Meniu rasite nemažą užkandžių, karštųjų, grilio patiekalų pasirinkimą, o savaitgaliais galite paragauti krosnyje keptų picų.

„Dodo Pizza“

Dodo Pizza Antakalnis

Adresas: Antakalnio g. 41, Vilnius, 10312 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 635 11555
Daugiau informacijos: www.dodopizza.lt

Antakalnyje įsikūrusioje „Dodo Pizza“, žinoma, rasite įvairiausių picų, o taip pat ir užkandžių, sumuštinių, desertų ir „Ben & Jerry's“ ledų. O vaikų laukia vaikų meniu ir spalvingas žaidimų kampelis.

„Jurgis ir Drakonas“

Adresas: Keramikų g. 2, Vilnius, 10234 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 645 57261
Daugiau informacijos: www.jurgisirdrakonas.lt

Antakalnio pakraštyje įsikūrusiame šeimos restorane, kaip ir kituose „Jurgis ir Drakonas“ restoranuose, yra vaikų žaidimų kampelis viduje ir žaidimų aikštelė lauke. Meniu rasite picų, o taip pat ir kitų karštųjų patiekalų, užkandžių bei desertų. 

Kavinės ir restoranai su vaikų kampeliu kituose Vilniaus rajonuose

„Veranda“

Restoranas Veranda laukas ir vidus

Adresas: Kęstučio g. 39, Vilnius, 08123 Vilniaus m. sav.
Telefonas: 8-5 273 0107
Daugiau informacijos: www.veranda.lt

Vieta, kurioje įsikūrusi svetainė-baras „Veranda“, turi savo istoriją, prasidedančią 1901 m., kai rašytiniuose šaltiniuose buvo užfiksuotas faktas, jog čia buvo Sankt-Peterburgo I-osios gildijos pirklio V. Martinsono kontora. Šiandien tai jaukios žalumos apsupta vieta, kviečianti ragauti išskirtinio skonio patiekalus, o kiekvieną penktadienį ir šeštadienį pasimėgauti gyva džiazo muzika. Vaikams tikrai patiks žaisti didelėje lauko žaidimų aikštelėje su laipynėmis, sūpynėmis ir čiuožyklomis arba smagiai leisti laiką viduje esančiame žaidimų kambaryje.

„Kikilio lizdas“

Kikilio lizdas

Adresas: Jeruzalės g. 4, Vilnius, 08420 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 645 02202
Daugiau informacijos: www.kikiliolizdas.lt

Kavinė ir žaidimų kambarys „Kikilio lizdas“ puikiai tinka tiek šventėms, tiek ir smagiam pasibuvimui bei pavalgymui. Už galimybę žaisti žaidimų kambaryje reikės susimokėti 6 Eur. Kavinės meniu rasite įvairių vaflių, virtinukų, užkandžių, picų, desertų.

„Crustum“

Crustum Rinktinės

Adresas: Business Stadium, Rinktinės g. 5, 09233 Vilnius
Telefonas: +370 652 65309
Daugiau informacijos: www.crustum.lt

Kepyklėlėje rasite įvairių bandelių, desertų, o taip pat ir sumuštinių bei kitų užkandžių. Žinoma, taip pat ir puikios kavos ar arbatos. Vaikams įrengtas nedidelis žaidimų kampelis su žaisline virtuvėle.

„Dodo Pizza“

Ukmergės g. Dodo Pizza

Adresas: Ukmergės g. 308, Vilnius, 12130 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 635 11555
Daugiau informacijos: www.dodopizza.lt

Tolėliau nuo senamiesčio ir jį supančių vietų nutolusiuose rajonuose sunkiau rasti vaikų kampelį turinčių vietų, kuriose būtų smagu pavalgyti visai šeimai. Prekybos centre „Domus Pro“ įsikūrusioje picerijoje „Dodo Pizza“ yra didelė vaikų žaidimų erdvė, skanios picos bei dažnos įvairios akcijos, padedančios sutaupyti.

„Čili pizza“

Adresas: Adresas: Fabijoniškių g. 2A, Vilnius, 07108 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 687 85863
Daugiau informacijos: www.cili.lt

Tėvai sutiks, kad net ir nedidelis vaikų žaidimų kampelis ženkliai padidina ramių pietų ar vakarienės tikimybę. Šiame, kaip ir kituose „Čili pizza“ restoranuose, rasite ne tik daugelio pamėgtas picas bei kitus patiekalus, bet ir vaikams pritaikytą meniu bei žaidimų kampelį.

Kavinės ir restoranai su vaikų kampeliu Vilniaus prekybos centruose

Prekybos ir pramogų centras „Akropolis“
Adresas: Ozo g. 25, Vilnius, 08217 Vilniaus m. sav.

„Can Can Pizza“ ir „Kakė Makė“ vaikų žaidimų erdvė

Telefonas: +370 659 31362
Daugiau informacijos: www.cancan.lt

Meniu rasite picų ir kitų patiekalų, desertų bei gėrimų, o mažieji smagiai leis laiką naujoje „Kakės Makės“ žaidimų aikštelėje.

„Čili pizza“

Telefonas: +370 612 82018
Daugiau informacijos: www.cili.lt

Valgant „Akropolio“ „Čili pizza“ jūsų laukia išskirtinė pramoga - galėsite stebėti ledo arenoje čiuožinėjančius žmones ar besitreniruojančius sportininkus. O jeigu vaikų nei dailusis čiuožimas, nei ledo ritulys nedomina, jie galės pažaisti žaidimų kampelyje.

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“
Adresas: Ozo g. 18, Vilnius, 08243 Vilniaus m. sav.

„Can Can Pizza“

Telefonas: +370 659 31 932
Daugiau informacijos: www.cancan.lt

Picerijoje įkurta vaikų žaidimų erdvė su veiklos staliukais, dideliu laipiojimo nameliu ir čiuožykla, tad mažieji nenuobodžiaus, kol valgysite picas ir kitus patiekalus ir gausaus „Can Can Pizza“ meniu.

„Charlie Pizza“

Telefonas: +370 686 74229
Daugiau informacijos: www.charliepizza.lt

Picerijos meniu rasite ne tik picų, bet ir platų kitų patiekalų, užkandžių, desertų ir gėrimų asortimentą. Picerijoje yra ir nedidelė vaikų žaidimų erdvė su žaislais, piešimo priemonėmis ir nedideliu žaidimų nameliu bei čiuožykla.

„Vapiano“

Adresas: Ozo g. 18, Vilnius, 08243 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 656 32833
Daugiau informacijos: www.vapiano.lt

Restorano meniu rasite makaronų patiekalus, picas, rizotus ir salotas, užkandžius bei desertus. Restorane yra ir nedidelis, tačiau žaislais gausus vaikų žaidimų kampelis.

„Crustum“

Adresas: Ozo g. 18, Vilnius, 08243 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 645 98746
Daugiau informacijos: www.crustum.lt

Apsipirkinėjimas ir prekybos centro šurmulys išvargino ir jus, ir jūsų mažylius? Užsukite į „Crustum“ kepyklėlę puodeliui kavos ir suvalgykite gardžią bandelę ar dangišką desertą. O vaikai tuo metu galės meistrauti dar skanesnius šedevrus žaislinėje virtuvėlėje.

Prekybos ir pramogų centras „Panorama“
Adresas: Saltoniškių g. 9, Vilnius, 08105 Vilniaus m. sav.

„Čili pizza“

Telefonas: +370 686 99676
Daugiau informacijos: www.cili.lt

Picerijoje rasite daugeliui puikiai pažįstamą, platų meniu, kuriame ne vien picos, bet ir gausybė kitų karštųjų patiekalų, užkandžių, desertų ir gėrimų. Jaukioje žaidimų zonoje vaikai ras žaidimų namelį, žaislų ir patogius sėdmaišius bei animacinius filmukus rodantį televizorių.

„Ali šokoladinė“

Telefonas: +370 679 93112
Daugiau informacijos: www.alisokoladine.lt

Desertinė pradžiugins norinčius išgerti geros kavos ir pasimėgauti išskirtinio skonio kepiniais bei desertais. Kavinėje yra nedidelis, tačiau jaukus vaikų žaidimų kampelis su žaisline virtuvėle ir kitais žaisliukais.

„Guacamole“

Guacamole vaikų žaidimų kampelis


Telefonas: +370 698 26235
Daugiau informacijos: www.guacamole.lt

Restoranas „Guacamole“ siūlo meksikiečių virtuvės patiekalus bei platų grilio patiekalų asortimentą. Mažųjų lankytojų laukia specialus vaikų meniu, o taip pat ir jaukus žaidimų kampelis su žaislais, čiuožyklėle, žaisline virtuvėle ir visų vaikų draugais pliušiniais meškučiais.

„Skonis“

Restoranas skonis žaidimų kampelis

Telefonas: +370 686 55174
Daugiau informacijos: www.facebook.com/skonisrestoranas

Restoranas patiks mėgstantiems atrasti naujus skonius, nes „Skonyje“ tą daryti labai lengva. Restorano šefai surinko įdomiausius skirtingų pasaulio virtuvių receptus, o taip pat siūlo ragauti autorinius bei visų pamėgtus patiekalus. O vaikus jaukumu apgaubs ir nuo prekybos centro šurmulio paslėps švelnus žaidimų kampelis...

Prekybos ir pramogų centras „CUP“

„Can Can Pizza“

Adresas: Upės g. 9, Vilnius, 08106 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 659 20737
Daugiau informacijos: www.cancan.lt

Plačiame meniu rasite ne tik picas, bet ir kitus karštuosius patiekalus, užkandžius, desertus ir gėrimus. Vaikai galės žaisti atskirtoje vaikų žaidimų erdvėje, kurioje yra žaislų, veiklos staliukas ir kaladėlių sienelė.

Prekybos ir pramogų centras „Vilnius Outlet“
Adresas: Vytauto Pociūno g. 8, Vilnius, 06264 Vilniaus m. sav.

„Crustum“

Crustum Vilnius Outlet

Telefonas: +370 660 86930
Daugiau informacijos: www.crustum.lt

Prekybos centre, kiek atokiau nuo parduotuvių šurmulio įsikūrusioje kepyklėlėje galėsite pailsėti, pasimėgauti puodeliu kavos ir gardžiomis bandelėmis, desertais ar kiek sotesniais sumuštiniais bei užkandžiais, kol vaikučiai žais mielame žaidimų kampelyje. Jame mažieji ras įvairių žaisliukų, čiuožyklėlę ir žaislinę virtuvėlę.

„Charlie Pizza“

Telefonas: +370 675 50594
Daugiau informacijos: www.charliepizza.lt

3-iame prekybos centro aukšte įsikūrusioje picerijoje rasite ne tik picų (beje, gaminamų su naminiu padažu, pagardintu šviežiais bazilikais ir raudonėliu), bet ir platų kitų patiekalų, desertų asortimentą bei vis kintančius dienos pietų pasiūlymus. Žinoma, rasite ir žaidimų kampelį vaikams!

„Manami“

Telefonas: +370 606 59114
Daugiau informacijos:
www.manami.lt

„Manami“ - restoranas, sujungiantis Azijos regiono virtuvių skonius ir siūlantis skanauti sushi, sashimi, ramen, donburi, wok ir kitus patiekalus. Vaikų laukia specialus meniu, kuriame mažieji galės susipažinti su azijietiška virtuve arba suvalgyti niekada nenuviliančių bulvyčių ar varškėtukų. Vaikų taip pat laukia ir žaidimų kampelis. 

Prekybos centras „Mada“
Adresas: Viršuliškių g. 40, Vilnius, 05112 Vilniaus m. sav.

„Katpėdėlė“

Telefonas: +370 682 20931
Daugiau informacijos: www.katpedele.lt

Prekybos cenre „Mada“ įsikūręs restoranas „Katpėdėlė“ kviečia ragauti lietuviškų tradicijų įkvėptus patiekalus, o vaikams siūlo atsiversti mažiesiems skirtą meniu. Jame vaikų mėgstamiausi patiekalai: varškėtukai, traškios vištienos juostelės, bulvytės, lietiniai, dešrelės, maltinukai... O didelis žaidimų kampelis su mediniu žaidimų nameliu, čiuožykla, žaislais ir piešimo priemonėmis tikrai neleis nuobodžiauti. 

Prekybos centras „BIG“
Adresas: Ukmergės g. 369, Vilnius, 12107 Vilniaus m. sav.

„Čili pizza“

Ukmergės g. 369 Čili Pizza

Adresas: Ukmergės g. 369, Vilnius, 06327 Vilniaus m. sav.
Telefonas: +370 614 40985
Daugiau informacijos: www.cili.lt

Prekybos centre „BIG“ įsikūrusioje „Čili pizza“ vaikų laukia mielas žaidimų kampelis su įvairiais žaislais ir žaidimų palapine. Vaikams patiks ne tik pažaisti, bet ir pavalgyti - mažiesiems pritaikytame meniu yra vaikų mėgstamų bulvyčių, lietinių, varškėtukų ir kitų patiekalų.

Susiję straipsniai

Žaidimas vaikams: „Seno žmogaus istorija“

Šis žaidimas suteiks galimybę vienu metu ir smagiai bei naudingai leisti laiką su vaiku, ir pagulėti ant sofos ištiesus kojas. Skamba neblogai, ar ne?

Žaidimai užrištomis akimis vaikams

Žaidimai, žaidžiami užrištomis akimis, sustiprina kitus jutimus, lavina vaikų koordinaciją, sužadina vaizduotę ir padeda labiau pasitikėti savimi.

Naujas „Kakės Makės“ serialas per TV3 Play

Naująjį serialą apie išdykėlę mergaitę Kakę Makę ir jos draugus nemokamai žiūrėkite per TV3 Play!