Kebli situacija: kaip užsiimti seksu, kai namuose yra vaikų? (3)

Mergaitė šokinėja ant lovos, kol tėvai miega Syda Productions | Shutterstock.com

Kai kuriems tėvams, ypač tiems, kuriems tėvų „statusas“ vis dar naujas, kurie kasdien patiria, ką reiškia miego trūkumas, bene didžiausias aistros žudikas – mintis, kad namuose, esant vaikų, nebegalima pasinerti į legalius meilės nuotykius.

Kas bus, jei „kažką“ pamatys ar išgirs vaikai, ir tai juos sutraumuos, o pačius privers pasijusti gėdingai...

Geru seksualiniu gyvenimu galima mėgautis net tada, kai namuose yra vaikų. Situacija štai kokia...

Ištaikykite progą 

Dauguma užsiėmusių tėvų kiekvieną rytą vos randa laiko išsivalyti dantis, todėl savo tvarkaraštyje rasti šiek tiek nepertraukiamo laiko pasimėgauti kažkuo intymesniu gali atrodyti misija neįmanoma. Svarbu perdėlioti prioritetus, kad galėtumėte skirti laiko pabūti kartu, ir vaikų buvimas namuose neturėtų būti laikoma kliūtimi „mamos ir tėčio reikalams“.

Nors rytinis seksas, kuriuo kažkada mėgavotės, gali būti užmirštas, nes vaikai atsibunda dar prieš saulėtekį, yra keli paprasti būdai, kaip galite rasti laiko reguliariems „pabendravimams“.

 • Vakare eikite miegoti kartu. Jei atsigulsite miegoti keliomis valandomis anksčiau arba vėliau negu partneris, tikėtina, kad vienas iš jūsų kietai užmigs, kai tuo tarpu kitas bus pasiruošęs veikti.
 • Eikite miegoti anksti. Vaikai guli lovoje? Išjunkite televizorių ir eikite miegoti. Valanda nuo jų užmigimo – puikus metas.
 • Išsiųskite vaikus nakčiai. Draugai ir šeimos nariai dažnai džiaugiasi galėdami šiek tiek pabūti su vaikais. Pasinaudokite jų dosnumu ir praleiskite laiką kartu namuose. Vieni.
 • Susiorganizuokite popietės malonumą. Jei naktis iš tikrųjų yra skirta tik miegui, nes tuo metu esate per daug pavargę, kad galėtumėte galvoti apie ką nors „sudėtingesnio“, pabandykite suplanuoti laiką kartu šviesiu paros metu. Sunkiau padaryti, bet tikrai verta pastangų!

Privatumas

Kai vaikai maži, pati privatumo idėja atrodo tokia pat sunkiai suvokiama, kaip švarūs ir tvarkingi namai. Jūs ne tik norite būti jiems visada pasiekiami, bet ir iš karto reaguoti į jų poreikius. Dėl šios priežasties namų durys paliekamos atviros.

Tačiau kaip įskiepyti savo vaikams privatumo jausmą, kai visą gyvenimą laikytasi atvirų durų politikos? Tai yra didelių gyvenimo pamokų pradžia – gerbti kitų erdvę. To išmokius vaikus, geriau išnaudosite savo asmeninį laiką ir turėsite daugiau užtikrintumo, jog nebūsite netikėtai užklupti. Ir nesvarbu, apie kokią gyvenimo situaciją kalbame.

Šiek tiek tyliau?

Niekas nevaržo labiau negu nuolatinis „priminimas“ galvoje, kad turite būti t-y-l-i-a-i, bijodami, kad bus išaiškinta tai, ką darote už uždarų durų. Keletas praktinių patarimų. 

 • Ištestuokite lovą. Vienas dalykas yra kontroliuoti savo skleidžiamus garsus, bet kartais už jus garsesnė gali būti... lova. Tuomet tikrai reikia imtis veiksmų. Perkelkite lovą, jei ji atsitrenkia į sieną, investuokite į naują čiužinį, jei spyruoklės girgžda, priveržkite lovos rėmo varžtus, jei jie atsilaisvinę... visa tai – smulkmenos, bet jos keičia esmę.
 • Įjunkite muziką. Muzika jūsų miegamajame ar jūsų vaikų kambariuose labai padės užmaskuoti bet kokį jūsų keliamą triukšmą.
 • Žiūrėkite televizorių. Kai kurie ekspertai siūlo praleisti šiek tiek laiko kartu, kol vaikai kitame kambaryje linksmai žiūri mėgstamus filmukus. Na, vis tiek nujaučiate, kiek ar kaip ilgai jie bus įsitraukę. Nežinia, ar bus drąsu apsinuoginti, kai atžalos būdrauja kitame kambaryje, tačiau aišku vien: televizoriaus garsas – patogus triukšmo filtras.

Seksas, kai namuose yra jaunesnių vaikų 

Kas keisčiausia, kad dauguma porų, susilaukusios kūdikio (po to, kai praeina „pernelyg pavargęs“ / „nieko nenoriu“ etapas), ima sukti galvą, kaip užsiimti seksu, kai greta, tame pačiame kambaryje, miega kūdikis. Nepamirškite: kad ir ką darytumėte, kad ir kaip garsiai tai darytumėte, jūsų kūdikis to neprisimins. Tačiau jei vis tiek neramu, yra keletas labai paprastų būdų, kaip išspręsti šią problemą.

 • Perkelkite kūdikį į kitą kambarį. Dauguma naujų mamyčių tai traktuoja kaip „ryšio su savo naujagimiu išdavystę“. Jūsų kūdikis – net ūgtelėjęs mažylis – nepriims to asmeniškai, jei užmigdysite jį kitame kambaryje.
 • Jūs pereikite į kitą kambarį. Jei mažasis jau saldžiai miega, o jūs nenorite jo judinti, pabandykite jūs įsmukti į kitą kambarį / patalpą. Ne tik galėsite pabūti kartu, bet ir patirsite jaudulį, būdami ten, kur nuneš aplinkybės: vaiko kambaryje, svetainėje, virtuvėje ar vonioje!
 • Iki dvejų metų vaikai ir ikimokyklinukai miegoti eina anksti. Taigi jums savo mylėjimosi įpročių veikiausiai apskritai keisti nereikės. Tokio amžiaus vaikai paprastai įminga kietai, todėl galėsite pernelyg nesijaudinti dėl „pasekmių“.

Seksas, kai namuose yra vyresnių vaikų

Kai vaikai eina miegoti tuo pačiu metu, kaip ir jūs, laiko rasti tėvams pabūti kartu gali būti sudėtinga. O pabandžius juos paguldyti anksčiau, nei yra įpratę, irgi gali kilti bėdų: kelsis naktį arba atsigerti vandens, arba į tualetą. 

Pradėkite įvesti „uždarų miegamojo durų politiką“, kol vaikai dar maži. Išmokykite juos, kad jei durys uždarytos – nesvarbu, kurios durys – pirmiausia jie turi pasibelsti, o tada laukti, kol bus pakviesti. Tai taip pat padės pažaboti vaikus nuo kito neretai erzinančio įpročio brautis į vonią, kai ten esate užsiėmę! Jei nesijaučiate patogiai nuolat laikydami uždaras duris, uždarykite jas tais atvejais, kai tikrai nenorite, kad jus trikdytų.

Jei nerimaujate dėl garsų už durų, kol vaikai šmirinėja po namus, įjunkite negarsią muziką miegamajame. Tai ne tik padės atsipalaiduoti ir pakels nuotaiką, bet ir nuslopins visus linksmus garsus.

Susiję straipsniai

Kaip atgaivinti pašlijusius poros santykius?

Kartais porų santykiai, ypač auginant vaikus, tampa pernelyg sudėtingi, dramatiški, todėl romantiški jausmai nugrimzta į praeitį.

Kokia patogiausia jūsų poros miego poza? Ji šį tą reiškia!

Kaip tik nemiega poros. Vienos mėgsta miegoti apsikabinusios, kitos − nusisukusios vienas nuo kito, bet glaustis pėdomis.

Kokias 5 klaidas dažniausiai daro kūdikio susilaukę tėvai?

Gimus kūdikiui poros santykiai pasikeičia jei ne 360, tai 180 laipsnių kampu – tikrai. Atsiradus naujajam šeimos nariui nerandame laiko antraj

Naujausi komentarai

 1. ponia.gandriene
  ponia.gandriene prieš 1 m.

  Problema: kaip užsiimti seksu, kai namuose yra vaikų?
  Sprendimas: išsiųskite nakčiai vaikus ir užsiimkite seksu, kai namuose nėra vaikų.
  Labai ačiū, tikrai naudinga!
  : D

 2. User has not uploaded an avatar
  lilija3 prieš 1 mėn.

  Patarimai tikrai labai naudingi O kaip ta daryti namie kuriam jau 30+m ir sienos tapetines, ir vaikas jau toli ne 4,5,6 metu ir miega ne uz 10m nuo tevu kambario o max gal 5cm

 3. User has not uploaded an avatar
  lilija3 prieš 1 mėn.

  Įrašas perkeltas iš kitos temos

  Sveikos mamytes, turiu siandien labai gera nuotaika ypac po straipsnio, kuri dabar perskaiciau Kaip daryti ta dalyka namuose, kai yra vaiku? ypac turiu omeni jau truputi vyresniu, ir paaugliu, kurie galbut jau kazka tai supranta Kokiu esat tureje idomiu situaciju, paaiskinimu? ir ka jusu vaikai yra pamate? (tarp musu mergaiciu) Ar pas jus visus nauji namai, kur vaikai nieko negirdi, ir kambarius turi toli nuo jusu? Pas mus jau namui 30+ metu ir sienos tu laiku kartonines 5cm ir as jau nezinau kaip as ta darau iki siol, nei turiu superines naujos lovos nei ka, nu garsas kazkoks kartais tikrai buna, daznai duodu i sona saviskiui kad tyliau butu