Keliauk su AHA liūtuku: leiskitės į smagiausią vasaros nuotykį ir laimėkite kelionę visai šeimai!

Reklaminis partnerio turinys
Keliaukite su AHA liūtuku ir laimėkite kelionę Partnerio nuotr. | Keliaukite su AHA liūtuku ir laimėkite kelionę

Kelionės – geriausias šeimos laisvalaikis kartu, ypač vasarą! O jei dar tose kelionėse galime supažindinti mažuosius su gausybe skirtingų gyvūnų, aplankyti daugybę skirtingų Lietuvos vietų, žaisti, pramogauti, išdykauti, užkandžiauti ir... laimėti net 2 000 Eur kelionę savo pasirinktai kelionei – daugiau motyvacijos ir nereikia.

AHA liūtukas visas Lietuvos šeimas kviečia į didelę pažintinę kelionę po net 15 skirtingų Lietuvos vietų, kuriose susipažinsite su AHA liūtuko bičiuliais – kitais gyvūnais, o užkandžių pertraukėlėse galėsite mėgautis gardžiais AHA skanumynais ir gėrimais!

Kaip dalyvauti konkurse ir laimėti įvairių prizų ar 2 000 Eur savo šeimos kelionei?

Pirmiausia atsisiųskite naująją AHA BREAK programėlę iš „Google Play“ arba „App Store“. Joje rasite žemėlapį, kuriame bus sužymėti net 15 įspūdingų Lietuvos vietovių kontaktai. Čia rasite ne tik puikiai pažįstamas ir vaikučių jau pamėgtas vietas, pvz., Lietuvos zoologijos sodą ar Jūrų muziejų, bet ir daugelio šeimų dar neatrastus Lietuvos lobius mažiesiems, pvz., Tuomų ūkį, Myliu kaimą ar Perlinių danielių parką.

Šiose vietovėse rasite pagrindinę konkurso žinutę – AHA liūtuko reklaminę medžiagą su QR kodu, kurį nuskenavę pamatysite atgyjantį AHA papildytos realybės liūtuką ir registracijos formą. Dėmesio: pakanka aplankyti vos vieną vietovę iš nurodytų 15-os, kad galėtumėte dalyvauti konkurse ir laimėti puikių prizų. O prizai – patys įvairiausi: pramogos šeimai, AHA užkandžių rinkiniai, AHA gertuvės, gėrimai.

Konkursas vyksta net iki rugsėjo 30 d., o pagrindinio prizo – net 2 000 Eur dovanų kupono pasirinktai kelionei, kurį dovanos partneris „West Express“, – laimėtojas paaiškės jau spalio 4 d.!

AHA liūtukas pažada, kad kiekvienos kelionės metu netrūks įvairiausių nuotykių, smagiausių emocijų ir įspūdingiausių patirčių visai šeimai, kurie išliks ilgam!

Keliauk su AHA liutukuPartnerio nuotr.

AHA liūtuko produkcija – tai daugiau nei 30 skirtingų produktų, 100 % kokybės ir net 20 metų patirties

Metas gardžiai AHA pertraukėlei! Visi AHA produktai kuria mielas akimirkas, kai norisi tos mažytės skanios pertraukėlės ir tėveliams, ir vaikučiams. Tiesa, gali būti, kad po vienos pertraukėlės, norėsis dar ir dar vienos...

Per tiek metų AHA puikiai pavyko ištobulinti skonius taip, kad visi liūtuko AHA užkandžiai taptų mažųjų bene mėgstamiausi ir ypač laukiami. Visa AHA produkcija – ne tik gardi, bet ir – svarbiausia – kokybiška bei edukuojanti. AHA kukurūzų pakuotėse vaikučiai gali rasti edukuojamąsias korteles apie gyvūnus ir jas kolekcionuoti AHA BREAK programėlėje.

„Net neabejoju, kad kiekviena mama, rinkdama produktus vaikams, dažnai atsižvelgia į jų nuomonę, todėl mums svarbiausia, kad vaikų akiratyje būtų tik kokybiški, skanūs ir pridėtinę vertę kuriantys produktai. Mūsų išsikeltas pagrindinis tikslas – kurti ne tik tai, kas skanu, bet ir edukuoti“, – sako Laura Kukenienė, UAB „Daisena“ marketingo projektų vadovė.

Partnerio nuotr.

Grįžtame su šūkiu „AHA – Break – Repeat“ ir nauja programėle AHA BREAK

Ką reiškia šis šūkis? „AHA – pasimėgauk pertraukėlė – pakartok“.

Šiandien AHA grįžta atsinaujinęs – su nauja žinute visiems užkandžių gerbėjams ir kasdieniams ragautojams. Naujas žvilgsnis į dar geresnį skonį, papildytą įvaizdį, atnaujintą produktų liniją mažiesiems ir išskirtines naujienas jų tėveliams. Ateina dar daugiau ryškių naujienų!

Šiais metais startavusi programėlė skirta edukacijai ir kitokiam laisvalaikiui su vaikais. AHA BREAK programėlėje vaikai gali susipažinti su AHA liūtuku, kuris atgyja 3D pavidalu ir kviečia atsipalaiduoti išbandant įvairias veiklas. Nuolat tobulinamoje programėlėje AHA bičiuliai ras vis daugiau naujų veiklų ir artimiau susipažins su AHA.

 „Programėlė AHA BREAK atsirado iš mūsų siekio, kad šios kartos vaikai mokėtų derinti aktyvų laisvalaikį su šeima ir naująsias technologijas. Kviečiame panirti į nuotykius ir susipažinti su AHA liūtuku, kuris yra be galo draugiškas, drąsus ir nori įkvėpti savo mažuosius bičiulius būti drąsius ir aktyvius, kaip jis pats“, – programėlės atsiradimo istoriją ir idėją pristato marketingo projektų vadovė L. Kukenienė.

Įsivaizduokite, kad patenkate į neregėtą pasaulį...

...kuriame atgyja AHA liūtukas ir kviečia kartu pramogauti bei leistis į kvapą gniaužiančius nuotykius, kuriuose daug gyvūnų, gamtos ir gardžiausių užkandžių! Galite kviesti bičiuliautis liūtuką jau dabar – atsisiųskite naująją AHA programėlę čia ir pradėkite įdomią pažintį su daug nepatirtų akimirkų.

Kartu šaukiame AHA, nes artėja nuotykių banga – metas gardžiai AHA pertraukėlei! Na, o tada tik lieka išsiaiškinti, ar jau esate pasiruošę geriausiam vasaros nuotykiui ir galimybei laimėti net 2 000 Eur savo kitai svajonių kelionei... Ar esate?..

AHA – BREAK – REPEAT