Susiję straipsniai

Laaabai dideli muilo burbulai: kaip pasidaryti patiems?

Ar žinojote, kad tiek skystį milžiniškiems muilo burbulams, tiek ir jų pūtimui naudojamas lazdeles visai nesunku pasidaryti patiems?

Piešimas muilo burbulais

Siūlome išbandyti piešimą muilo burbulais! Pavyks labai gražūs meno kūriniai, o paprastas, bet kartu ir įdomus procesas tikrai patiks vaikams!

Arkliukas iš vilnonės kojinės

Arkliukui, kurį galima apsižergti ir juo „joti“, tereikės vilnonės kojinės, šluotkočio, siūlų ir sagų.

Naujausi komentarai

  1. Neaiškus Paukštis prieš 2 mėn.

    Aš savo vaiką perkeliau į sėdimą dalį dar 4.5men, nes kažkodėl nenorėjo ji lopšyje gulėti ir man į mašiną sukišti lengviau buvo. Tai tikrai keliauciau lėktuvu tik su sėdima dalimi

  2. User has not uploaded an avatar
    moksliuke prieš 2 mėn.

    Aguoniukas parašė:
    Man asmeniskai nelabai didelis skirtumas su sportine ar lopsiu. Atidavimo procesas toks pat kaip sportinuko prie ilaipinimo vartu ar lektuvo. Jei vezimas dvieju dal…

    Ačiū už išsamu atsakymą! Pazymi tas abi dalis priduodant registruota bagaza? o kaip darydavote per keliones su masinine kedute? ar savo vezdavotes ar nuomuodavotes?

  3. Aguoniukas
    Aguoniukas prieš 2 mėn.

    moksliuke parašė:
    Ačiū už išsamu atsakymą! Pazymi tas abi dalis priduodant registruota bagaza? o kaip darydavote per keliones su masinine kedute? ar savo vezdavotes ar nuomuodavotes?…

    Taip, abi dalis pazymi, tik paminekite pries registuojant, kad is dvieju. 🙂
    Autokedutes dar neteko nuomuotis. Mes ne Lietuvoje gyvenam, artimuju lankymui pakaitine nusipirke ir pas juos palike.
    O siaip nuo krypties priklauso. Kai kur isvis nereikejo, nes viesuoju transportu patogiau, o i kai kurias kryptis savo vezemes. Zinoma, papildomas bagazas, ne visu stilius taip apsikrauti.😀
    Nuomuodami automobili pasiziurekite autokedutes kainas, pagalvokite, kiek savo daiktu turesite, kiek kedutes nuoma kainuotu ir norit ta kaina moketi, ar geriau su savo imsite. 🙂

  4. User has not uploaded an avatar
    Gruodis24 prieš 1 mėn.

    Aguoniukas parašė:
    Taip, abi dalis pazymi, tik paminekite pries registuojant, kad is dvieju. 🙂
    Autokedutes dar neteko nuomuotis. Mes ne Lietuvoje gyvenam, artimuju lankymui paka…

    O kur viešuoju keliaudavote?

  5. Aguoniukas
    Aguoniukas prieš 1 mėn.

    Gruodis24 parašė:
    O kur viešuoju keliaudavote?

    Siaip gal ne tiek iprastas viesasis, bet Maldyvuose (skrydziai ir greitoji valtis) ir Malaizijoj (skrydziai, traukiniai) autokedutes neturejome.
    Kazkaip maniau, kad dar kazkur, bet dabar permascius visas keliones kitose salyse reikejo.🤔 Nors realiai Europos miestuose trumpam keliaujant manau be kedutes lengvai issiverstumete. Dazniausiai is oro uosto i centra bei paciame mieste patogus susisiekimas viesuoju. Man ameniskai traukinyje, metro zymiai lengviau vaikuti uzimti nei autokeduteje kokiame bolte, ypac jei kelione ilga ir jo budravimo laikas. Bet mano jau metinukas, su kudikiu zinoma lengviau buvo.