Kitokie kūdikių pudros panaudojimo būdai

Kiekviena mama pažįsta gaivų kūdikių pudros kvapą. Šie milteliai puikiai pasitarnauja saugodami mažylius nuo iššutimų ir paraudimų. Ar žinojote, kad kūdikių pudrą galima pritaikyti pačioms įvairiausioms reikmės?


Susiraizgiusi grandinėlė. Stipriai susiraizgiusią grandinėlę lengviau išpainiosite, jeigu prieš tai mazgelius apibarstysite kūdikių pudra.

Gaivūs komodos stalčiai. Ištraukite stalčius ir spintelių ar komodos vidų pabarstykite kūdikių pudra. Atidarius stalčių visad jausite malonią gaivą! Ypač aktualu, jeigu jūsų baldai seni.

Riebaluoti plaukai. Neturintys galimybės išsitrinkti plaukų gali rinktis sausą šampūną arba kūdikių pudrą. Pasiberkite šiek tiek miltelių ant pirštų, išsimasažuokite plaukų šaknis, plaukus gerai iššukuokite. Pudra sugers riebalų perteklių.

Karštos vasaros naktys. Paberkite šiek tiek pudros po paklode. Naktį miegosite gaiviau ir ramiau.

Limpančios kortos, plastikiniai žaislai, kaladėlės. Jeigu smulkūs kartoniniai, plastikiniai, mediniai žaisliukai limpa, tai juos sumeskite į maišiuką, įdėkite keletą šaukštelių kūdikių pudros ir gerai pakratykite. Vėliau nušluostykite popieriniu rankšluosčiu.

Skruzdės. Jeigu virtuvėje prisiveisė mažyčių skruzdėlyčių, tai jų lankomose vietose pabarstykite šiek tiek kūdikių pudros. Skruzdėms nepatinka jos kvapas.

Riebalų dėmės. Riebalais išteptą vietą pirmiausia apibarstykite kūdikių pudra, švelniai patrinkite, o tuomet skalbkite taip, kaip įprasta.

Smėlėtos pėdos. Pailsėjus paplūdimyje daugelį erzina prie pėdų prilipęs smėlis, jį nusivalyti bus žymiai lengviau, jeigu prieš valant kojas apsibarstysite kūdikių pudra.

Pėdų prakaitavimas. Besiruošiant į žygį ar žinant, kad teks daugiau vaikščioti kojas būtinai išsitrinkite kūdikių pudra. Tai apsaugos ne tik nuo prakaitavimo, bet ir nuo nuospaudų atsiradimo.

Storos blakstienos. Užsitepkite vieną sluoksnį tušo, tuomet ant blakstienų labai atsargiai užsiberkite truputį kūdikių pudros, palaukite kelias akimirkas ir tepkite dar vieną tušo sluoksnį. Blakstienų apimtis padvigubės!

Gigždančios grindys. Į grindų tarpus priberkite kūdikių pudros, perteklių sušluokite ir mėgaukitės tyla!
 

Susiję straipsniai

Kaip drėkinti namų orą be drėkintuvo?

Šildymo sezono metu namuose pastebimai nukrenta drėgmės lygis. Sausas oras kenkia odai, gali tapti alergijų, astmos, sinusito priežastimi.

Kaip vaikams išrinkti žaidimų aikštelę?

Žaidimų aikštelės padeda vaikams būti fiziškai aktyviems ir mėgautis turiningu laisvalaikiu: jie gali bėgioti, šokinėti, laipioti, suptis ir t. t.

Kaip išsirinkti sofą turint mažų vaikų? Kriterijai, apie kuriuos nepagalvojame

Sofa – vienas esminių namų baldų. Jei turite mažų vaikų ir kaip tik nusprendėte keisti sofą, tobulo baldo paieškos gali nemenkai išvarginti.