Koks buvo Viktorijos Siegel-Suodaitės nėštumas?

Viktorija atskleidė, kad abu nėštumai buvo vienodai nelengvi Viktorija atskleidė, kad abu nėštumai buvo vienodai nelengvi

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau šešioliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Tėtis Simonas Urbonas, tinklalaidės „Tėvai paprastai“ vedėjas, naujus metus pradeda kalbindamas garsią šeimą – Viktoriją ir Lauryną Suodaičius. Paprastas pašnekesys apie šeimos kasdienybę virto nuotaikingu, kupinu gerų emocijų pokalbiu apie gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus.

Plačiau skaitykite:

„Žinai, Laurynai, noriu sumuštinio kėdės skonio“

Simonui paklausus, ar buvo lengva šiuo laikotarpiu, Laurynas atsiduso: „Visko buvo.“ Vyras prisipažino, kad matyti kasdienę toksikozę, kai šalia prie lovos nuolat padėtas kibiras, lengva nebuvo, ir nėštumas buvo „visoks“, su įvairiausiomis emocijomis. Viktorija atskleidė, kad abu nėštumai buvo vienodai nelengvi: „Pirmus tris mėnesius abu rytus, galima sakyti, išbrauki iš savo gyvenimo.“

Garsi mama, verslininkė Viktorija Siegel-Suodaitė „Tėvai paprastai“ papasakojo apie savo nelengvą nėštumą:

Slepiant nėštumą, teko apgaudinėti žmones

Laurynas atvirauja, kad niekam per daug nesipasakojo sužinoję apie nėštumą, tačiau kadangi žmona darbus pradeda „nuo labo ryto“, nėštumą teko slėpti. „Ilgainiui tai daryti tapo vis sunkiau, žmonės suprasdavo, ėmė įtarinėti“, – prisipažįsta ką tik sūnaus susilaukęs verslininkas. „Čia tu kalbi ar tavo hormonai“, – juokiasi Laurynas, prisiminęs, kaip stengdavosi nelįsti į akis žmonai ir jos neerzinti, o tiesiog paklausti, kai jai būdavo subjurusi nuotaika.

Visą gerų emocijų kupiną pokalbį apie Suodaičių gyvenimą, laimę, vaikus ir ateities planus žiūrėkite mūsų „Youtube“ kanale:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

„Tėvai paprastai“ žiūrėkite kiekvieną antradienį, 19 val., „Tėvų darželyje“, rubrikoje Tinklalaidė „Tėvai paprastai“, ir „Tėvų darželio“ „YouTube“ kanale. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:44 – pašnekovų ir temos pristatymas

01:30 – jausmas, susilaukus naujagimio

04:24 – žinia, kad laukiasi

07:56 – Viktorijos nėštumas ir gimdymas

13:02 – kaip sūnus pakeitė kasdienybę

18:22 – kaip brolį priėmė sesė

22:25 – tėvų savybės vaikuose

25:53 – tėvystė ir darbų derinimas

40:28 – žaidimas: santykių katalizatorius

46:08 – kaip mylinčia pora išlikti išėjus vaikams

49:38 – užsibrėžti tikslai ateičiai

Susiję straipsniai

Nėštumas be jokių požymių (besimptomis nėštumas)

Iš tikrųjų nėštumas be jokių simptomų, išskyrus dingusias mėnesines, yra visiškai įmanomas.

MAMŲ ISTORIJOS. Kaip aš sužinojau, kad laukiuosi

Kokių tik nebūna tų netikėtų pastojimo istorijų. Gyvenimas yra kupinas siurprizų, kurie kartais gali pranokti įdomiausius filmų bei serialų siužetus.

Aspirinas nėštumo metu: ar šį vaistą saugu vartoti?

Nėštumo metu gydytojas taip pat gali paskirti vartoti aspiriną. Tad ar šis vaistas – tinkamas ir saugus vartoti, jeigu laukiatės?