KONKURSAS: judėjimas vaikui – būdas pažinti pasaulį (laimėkite kineziterapijos užsiėmimus) (43)

Reklaminis partnerio turinys
Kineziterapeutė mankština kūdikį Vaiko raidos klinikos nuotr.

Vaiko raidos klinika

Judėjimas vaiko gyvenime yra vienas iš pagrindinių būdų pažinti juos supantį pasaulį. Vaiko augimui ir vystymuisi fizinis aktyvumas rekomenduojamas jau nuo pirmųjų gyvenimo dienų.

Fizinis aktyvumas padeda lavinti socialinius įgūdžius, palaikyti optimalią fizinę ir psichologinę pusiausvyrą. Atliekant fizines mankštas gaminasi cheminiai junginiai, darantys įtaką tiek fizinei, tiek emocinei vaiko būsenai.

Svarbiausia dėl vaiko – laiku kreiptis į kineziterapeutus

Laiku kreipiantis į kineziterapeutus dėl tėvelius neraminančių vaiko fizinės raidos signalų, galima pasiekti reikšmingų rezultatų. Todėl yra labai svarbu stebėti kūdikio raidą ir su kineziterapeuto priežiūra, o prireikus – ir pagalba, suteikti mažyliui pilnavertį pasaulio pažinimo džiaugsmą.

Vaiko raidos klinika pelną skiria ligos ar negalios paliestiems vaikams

Vaiko raidos klinika – ne pelno siekianti organizacija, kuri visą savo pelną paskirsto vaikučiams, kuriuos paliečia liga ar negalia. Atlikdami kineziterapiją Vaiko raidos klinikoje jūs padedate kitiems vaikučiams sportuoti. Jūsų vaikui stiprėjant – stiprėja ir kitas vaikas.

Vaiko raidos klinikoje dirba licencijuoti specialistai

Klinikoje dirba licencijuoti specialistai, turintys nemažai patirties, teikiant medicinines reabilitacijos paslaugas. Mūsų tikslas, kad kiekvienam vaikui su sutrikusia fizine, emocine raida ar po traumų ir kitų susirgimų būtų suteikta taip reikiama profesionali pagalba.

Mūsų vaikų kineziterapeutų komanda profesionaliai pasirūpins jūsų vaiku ir kūdikiu. Mums visada pagrindinis ir vienintelis prioritetas bus vaikai!

Padėsime kūdikiams su šiais sunkumais:

 • vystymosi vėlavimai (pvz., vėlavimas verstis, sėdėti, šliaužti, ropoti, vaikščioti);
 • neišnešiotumas;
 • galvos kontrolės sutrikimai; 
 • kūno padėties keitimo sunkumai (pvz., iš gulimosios į sėdimąją);
 • galvos suplokštėjimas;
 • kreivakaklystė;
 • erbo paralyžius;
 • pėdų problemos (pvz., šleivapėdystė, plokščiapėdystė);
 • klubų displazija;
 • raumenų tonuso sutrikimai (pvz., hipertonusas, hipotonusas);
 • miego problemos.

KONKURSAS!

Norime, kad kiekvienas vaikas būtų sveikas, tad vienam iš jūsų padovanosime kineziterapeuto konsultaciją ir 3 nemokamus užsiėmimus Vilniuje arba Kaune. Iki spalio 11 d. parašykite komentaruose, dėl kokios vaikučio problemos norėtumėte kreiptis, ir mes atsitiktinės atrankos būdu išrinksime ir paskelbsime nugalėtoją čia, komentaruose, 2022 10 12, iki 19 val.

Taip, mes galime! Kiekvienas vaikas turi būti sveikas.

Naujausi komentarai

 1. Mellody
  Mellody prieš 1 m.

  Stato kreivai kojytes.

 2. xanaka
  xanaka prieš 1 m.

  Miego problemos ir vystymosi problemos

 3. Mell
  Mell prieš 1 m.

  Vieta koją stato kreivai, ko pasekoje dažnai suklumpa.

 4. kristute1
  kristute1 prieš 1 m.

  Labai norėtume pusmetinukės silpnokas kaklas, galvą dažnai į vieną pusę pakreipusi, net oda nuolat iššunta nuo tokios būsenos... Ir šiaip, šiek tiek tinginukė, lengviau pradėt rėkt, kad kas nors ateitų "išgelbėt", paduot ko nori, nei vartytis ar bandyt kažkaip pasiekt (verstis moka, bet nenori). Taip pat norisi pačiai pramokti tinkamai mankštinti vaiką

 5. tevudarzelis. prieš 1 m.

  Konkursas baigtas! Sveikiname nugalėtoją:

  Kristina_Ka !

  Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusiems dalyviams linkime neliūdėti, laukti kitų mūsų konkursų ir, be abejo, juose aktyviai dalyvauti

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.