KONKURSAS: kad tilptų viskas, kas svarbiausia, – laimėkite ryškiai oranžinę XIAOMI kuprinę! (178)

Reklaminis partnerio turinys
Ryškiai oranžinė XIAOMI kuprinė Ryškiai oranžinė XIAOMI kuprinė

Ar neskauda pečių nuo sunkios rankinės? Keiskite ją į ryškiai oranžinę kuprinę – juk kur kas patogiau ir nešiotis daiktus saugiau! Kai tokie orai, svarbu viską apsaugoti nuo drėgmės.

Siūlome puikią išeitį: minimalistinę XIAOMI kuprinę! Tai ne tik stilingas aksesuaras, bet ir puiki palydovė kelionėse!

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite šią patvarią, ryškią, akį traukiančią kuprinę, į kurią sudėsite visus būtiniausius daiktus. Kodėl verta? Nes ji itin patogi, erdvi ir atspari vandeniui – ideali praktiškam miesto žmogui!

XIAOMI kuprinė: minimalistinė, atspari vandeniui, ryški, erdvi. Visiems būtiniausiems daiktams. Visada po ranka.

Nepaisant kompaktiško dydžio, XIAOMI yra be galo erdvi – net 10 litrų talpos, todėl į ją lengvai sudėsite visus svarbiausius savo daiktus. Nepaprastai žavi ir funkcionali – ji puikiai tinka tiek mokyklai ar paskaitoms, tiek kelionėms ar pirkiniams. Be to, joje tilps ir nedidelis nešiojamasis kompiuteris.

XIAOMI miesto kuprinė – tai...

• Apsauga nuo sniego ir lietaus. Kuprinė pagaminta iš ketursluoksnio vandeniui atsparaus audinio. O tai reiškia, kad jums nebereikės jaudintis dėl savo dokumentų ar kompiuterio saugumo.
  • Tikra palaima pečiams ir stuburui. Jai pagaminti naudotos aukščiausios kokybės medžiagos ir sveria ji tik vos 165 gramus. O kur dar plačios petnešos, kurios leidžia tolygiai paskirstyti svorį: garantuotas komfortas, kad ir kiek laiko nešiotumėte.
  • Mažas dydis, bet didelė talpa. Nepaisant kompaktiško dydžio, jos talpa – net 10 litrų. Į erdvų pagrindinį skyrių lengvai tilps knygos, drabužiai ar nedidelis nešiojamasis kompiuteris, na, o trys papildomos kišenės puikiai tiks piniginei, raktams arba ausinėms.
  • Nepakartojamas tvirtumas. Patentuoti, kokybiški YKK užtrauktukai, žinomo prekių ženklo „NX Lite“ sagtys ir tvirtos, stilingos siūlės garantuoja kuprinės patvarumą ir ilgaamžiškumą.
  • Praktiškumas, funkcionalumas ir universalumas. Kuprinė nepriekaištingai tinka bet kokio amžiaus ir stiliaus žmonėms. Jos pagrindinis išskirtinumas – jums būti pastebėtam.

XIAOMI kuprinės matmenys:

• aukštis 340 mm
  • plotis 225 mm
  • gylis 130 mm

Kuprine XIAOMI

Apie XIAOMI kuprinę daugiau sužinokite čia.

Įsigyti kuprinę galite topocentras.lt arba pigu.lt.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite XIAOMI kuprinę: stilingą, praktišką, itin patvarią!

KAIP DALYVAUTI KONKURSE IR LAIMĖTI? LABAI PAPRASTA!

Komentaruose apačioje parašykite, kokiais atvejais labiausiai praverstų XIAOMI kuprinė. Ir viskas – jūs jau dalyvaujate! :)

Išrinksime net tris laimėtojus, kuriems atiteks po vieną oranžinę XIAOMI kuprinę.

Apsaugokite ir nugarą, ir dokumentus. Kompaktiška XIAOMI kuprinė puikiai apsaugos jūsų daiktus ir bus nepaprastai patogi tiek mieste, tiek kelionėje!

Žaidimo taisyklės

1. Žaidimo pavadinimas (toliau – Žaidimas): „KONKURSAS: kad tilptų viskas, kas svarbiausia, – laimėkite ryškiai oranžinę XIAOMI kuprinę!“
  2. Žaidimo organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB „All Media Digital“ (juridinio asmens kodas 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, 09132 Vilnius, el. paštas [email protected]) organizuoja ir vykdo internetinį Žaidimą.
  3. Žaidimo rėmėjas (toliau – Rėmėjas): UAB „Distribution“, Raudondvario pl.131B, 47191 Kaunas.
  4. Laimėtojų skaičius: 3 (trys) laimėtojai.
  5. Žaidimo prizas (toliau – Prizas): 1 (viena) oranžinė XIAOMI kuprinė.
  6. Žaidimo prizas į piniginį ekvivalentą ar kitus daiktus nekeičiamas.
  7. Žaidimo prizą steigia ir už jį atsako Rėmėjas.
  8. Rėmėjas rūpinasi prizo perdavimu.
  9. Žaidimo trukmė – 2022 02 14–2022 02 20.
  10. Žaidimo laimėtojų paskelbimo data žaidimo komentarų skiltyje apačioje – 2022 02 21, iki 19.00 val.
  11. Su išrinktu laimėtoju susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt paskyroje.
  12. Jei laimėtojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jo bus išrinktas kitas laimėtojas.
  13. Konkurso užduotį galite atlikti tiek kartų, kiek norite, bet laimėtojų atrankoje dalyvauja tik paskutinis pateiktas atsakymas.
  14. Tevu-darzelis.lt pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti Žaidimo taisykles.
  15. Skaityti Žaidimo taisykles toliau.

1. .Eva.
    .Eva. prieš 2 mėn.

Kelionėse su vaikais, tiek pėsčiomis, tiek su dviračiais

2. HappyMom
    HappyMom prieš 2 mėn.

Kelionėse ir žygiuose su šeima, tilptų visi užkandžiai ir vandenukas, drėgnos servetėlės ir viskas ko prireikia kelionėse ir žygiuose ar ramiuose pasivaikščiojimams mieste ❤

3. Pumpurelius
    Pumpurelius prieš 2 mėn.

Daug gastroliuojam su mazyliu, tad puikiai pasitarnautu visai mamiskai ir vaikiskai amunicijai susikrauti❤️❤️❤️

4. Makane prieš 2 mėn.

Puikiai tiktu susitalpinti uzkandziams ir vandenuka kelionei su vaikais. Nes dabar nešame kiekvienas savo mazas kuprinytes ir paskausta nugarytes🤣😊😊

5. tevudarzelis. prieš 2 mėn.

Konkursas baigtas! Sveikiname nugalėtojas:

● jovita.td
    ● IESTA
    ● aline

Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusiems dalyviams linkime neliūdėti, laukti kitų mūsų konkursų ir, be abejo, juose aktyviai dalyvauti

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.