KONKURSAS: laimėkite karšto oro gruzdintuvę „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ (265)

Reklaminis partnerio turinys
Karšto oro gruzdintuvė „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ karšto oro gruzdintuvė

Manote, kad neįmanoma gaminti greitai ir sveikai? O jūs pabandykite „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“, ir netrukus pamiršite ilgą maisto gaminimo procesą! Sveikas ir tuo pačiu greitai pagaminamas maistas naudojant „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ – misija įmanoma! Kasdien mėgausitės aromatingais patiekalais su mažiau aliejaus ir kitų riebalų!

Laikas su šeima – be galo svarbus. Todėl kviečiame patikėti dalį gaminimo rūpesčių gruzdintuvei „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“, o patiems džiaugtis laimės akimirkomis su artimaisiais.

„XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ – inovatyvus kelias sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo link

Gyvenimo tempui greitėjant, darosi vis sunkiau rasti laiko pilnavertiškam maisto gaminimui. Mes nuolat skubame, lekiame, užkandžiaujame paskubomis. Paskendę rutinoje ir darbuose, dažnai neatkreipiame dėmesio į savo mitybą. O toks skubantis gyvenimo būdas mūsų organizmui – visiškai nepriimtinas.

„XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ sukurtas tam, kad padėtų gaminti skanų ir sveiką maistą per itin trumpą laiką. Tai greita pagalba šiuolaikiškam, aktyviam žmogui ir šeimoms, turinčioms vaikų.

XIAOMI Mi Smart Air Fryer XIAOMI Mi Smart Air Fryer

Unikalios „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ savybės:

 • 40–200 °C ir 2 ventiliatorių greičio nustatymai leidžia ne tik kepti maistą, bet ir atšildyti produktus, džiovinti vaisius, fermentuoti daržoves, skrudinti ir net gaminti naminį jogurtą visai šeimai!
 • Dėl greitos 360° karšto oro cirkuliacijos patiekalas iškepta tolygiai. Jo išorinis sluoksnis traškus, o vidus – minkštas ir sultingas...
 • Baigę gaminti, krepšelio apačioje pamatysite iš maisto išfiltruotą aliejų. O tai reiškia, kad jūsų šeima mėgausis ne tik traškiu ir aromatingu, bet ir sveiku maistu su mažesniu kiekiu riebalų!
 • Su „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ patiekalai pagaminami per itin trumpą laiką. Tiesiog sudėkite maistą į tam skirtą indą, nustatykite režimą ir... mėgaukitės laiku su šeima. „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ viską padarys už jus. :)
 • Išmanusis 24 val. nepertraukiamo veikimo laikas leis gaminti net tada, kad esate užsiėmę. Galėsite iš anksto sudėti maistą į gruzdintuvę ir mėgautis šviežiu, karštu patiekalu iškart, vos grįžę namo – kad ir vėlai vakare!
 • OLED ekranas užtikrina patogų valdymą vienu apsisukimu ir vienu paspaudimu. Jis taip pat primins, kada laikas apversti mėsą.
 • Daugiau nei 100 išmaniųjų receptų, su kuriais skanų ir sveiką maistą lengvai pasigaminsite ne tik jūs, bet ir vyresnio amžiaus vaikai.
 • Pridedamos išskirtinės grilio grotelės, tad galėsite išnaudoti dar daugiau kepimo erdvės!

Sužinokite daugiau apie gruzdintuvę „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ čia.

Įsigykite „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ patogiai internetu.

*Dėmesio! Kai kurios metalinės dalys įkaista, todėl jaunesniems vaikams patariama naudotis prietaisu tik prižiūrint tėvams.

Laimėkite gruzdintuvę „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“: gaminkite greičiau, sveikiau, paprasčiau!

KAIP DALYVAUTI KONKURSE IR LAIMĖTI? LABAI PAPRASTA!

Komentaruose apačioje nurodykite, kokį patiekalą pirmiausia norėtumėte pasigaminti su „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ gruzdintuve arba parašykite trumpą jo receptą. Ir viskas – jūs jau dalyvaujate! :)

Išrinksime vieną laimėtoją, kuriam atiteks karšto oro gruzdintuvė „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“.

Svarbiausia, kad su „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“ greitai pagamintas maistas yra ne tik traškus ir aromatingas, bet ir sveikas! Be to, tai puiki dovana Kalėdų proga!

Žaidimo taisyklės

 1. Žaidimo pavadinimas (toliau – Žaidimas): KONKURSAS: laimėkite karšto oro gruzdintuvę „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“.
 2. Žaidimo organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB „All Media Digital“ (juridinio asmens kodas 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, 09132 Vilnius, el. paštas [email protected]) organizuoja ir vykdo internetinį Žaidimą.
 3. Žaidimo rėmėjas (toliau – Rėmėjas): UAB „ACC Distribution“, Raudondvario pl. 131B, 47191 Kaunas.
 4. Laimėtojų skaičius: 1 (vienas) laimėtojas.
 5. Žaidimo prizas (toliau – Prizas): 1 (viena) karšto oro gruzdintuvė „XIAOMI Mi Smart Air Fryer“.
 6. Žaidimo prizas į piniginį ekvivalentą ar kitus daiktus nekeičiamas.
 7. Žaidimo prizą steigia ir už jį atsako Rėmėjas.
 8. Rėmėjas rūpinasi prizo perdavimu. 
 9. Žaidimo trukmė – 2021 12 14–2021 12 20.
 10. Žaidimo laimėtojų paskelbimo data žaidimo komentarų skiltyje apačioje – 2021 12 21, iki 19.00 val. 
 11. Su išrinktu laimėtoju susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt paskyroje.
 12. Jei laimėtojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jo bus išrinktas kitas laimėtojas.
 13. Konkurso užduotį galite atlikti tiek kartų, kiek norite, bet laimėtojų atrankoje dalyvauja tik paskutinis pateiktas atsakymas.
 14. Tevu-darzelis.lt pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti žaidimo taisykles. 
 15. Skaityti Žaidimo taisykles toliau.

Naujausi komentarai

 1. BarboraW
  BarboraW prieš 2 m.

  Traškias vištienos juosteles
  trumpas receptukas: vištienos file supjaustyti pailgais gabaliukais, paprieskoniuoti, pamirkyti kiaušinio plakinyje ir galiausiai smulkintuose kukurūzų dribsniuose! Šalia nuostbiai dera naminis česnakinis padažiukas

 2. User has not uploaded an avatar
  Anivle prieš 2 m.

  Gardų omletą pusryčiams 😍

 3. kristute1
  kristute1 prieš 2 m.

  Pirmiausia, ką gaminčiau, tai vaikui pietus - bulvytes ir traškią vištieną. Bulvytės elementariai, šiek tiek druskos, pipirų, o vištieną pamarinuot mėgstamuose prieskoniuose, vėliau apvoliot nedideliam kieky miltų, kiaušinio plakiny, o tada smulkintuose kukurūzų dribsniuose 🙂
  Neužilgo į motinystės atostogas, tai laiko gaminimui bus daug

 4. biguduke
  biguduke prieš 2 m.

  Fri bulvytes be riebalų 😊

 5. tevudarzelis. prieš 2 m.

  Konkursas baigtas! Sveikiname nugalėtoją:

  Kristute1 !

  Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusiems dalyviams linkime neliūdėti, laukti kitų mūsų konkursų ir, be abejo, juose aktyviai dalyvauti

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.