KONKURSAS: laimėkite kino bilietus į nuotaikingą filmą „Šviesmetis“! (71)

Reklaminis partnerio turinys
Nuotaikingas filmas visai šeimai „Šviesmetis“ Lietuviškai dubliuotas filmas visai šeimai „Šviesmetis“

Svajojate apie kokybišką laiką su šeima, bet vis pritrūksta tam laiko? O gal pavargote nuo slegiančių kasdienių įvykių ir norėtumėte bent trumpam atsidurti nuotykių pasaulyje? Jei į abu klausimus atsakymas – taip, tuomet kviečiame į kiną. ;)

Iš tiesų kviečiame į magišką kelionę per šviesmečius su galimybe grįžti atgal! :)

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite du bilietus į lietuviškai dubliuotą filmą visai šeimai „Šviesmetis“, pasirodysiantį kinuose jau nuo birželio 17 dienos.

Apie filmą „Šviesmetis“

Kiekvienas didvyris turi savo istoriją. O filmo „Šviesmetis“ herojaus istorija – unikali. Tikriausiai prisimenate Bazą Šviesmetį – legendinį kosmoso reindžerį, visų mylimą „Žaislų istorijos“ filmų personažą? Turime puikią naujieną – šis protingas, geraširdis astronautas grįžta į kino ekranus!

Studija „Pixar“ pristato nepaprastą šio veikėjo kilmės istoriją, apipintą įstabiais nuotykiais ir nepakartojamais potyriais. Juk Bazas Šviesmetis ruošiasi kilniai misijai – pirmąkart pakilti į didžiąsias kosmoso platybes ir sugrąžinti visus namo. Deja, savo kelyje jis sutinka piktus robotus, atkeliavusius iš už milijono šviesmečių. Bet Bazas būtinai ką nors sugalvos – juk jis visada randa išeitį net iš kebliausių situacijų!

Daugiau apie šį nuotaikingą filmą sužinosite čia.

Lietuviškai dubliuotą filmą visai šeimai „Šviesmetis“ žiūrėkite kinuose jau nuo birželio 17 dienos.

Laimėkite du kino bilietus į nuotaikingą filmą „Šviesmetis“

Kaip tai padaryti? Komentaruose parašykite, iš kur jums yra pažįstamas herojus Bazas Šviesmetis, ir nurodykite, kokiame mieste norėtumėte nueiti į šį filmą – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose. Ir viskas – jūs jau dalyvaujate. :)

 

Apie prizą

 • 2 kvietimai į lietuviškai dubliuotą filmą visai šeimai „Šviesmetis“.
 • Iš viso komentaruose apačioje paskelbsime 6 nugalėtojus, kurie gaus po 2 kvietimus.
 • Kvietimai yra elektroniniai, laimėtojai gaus juos el. paštu. Kvietimai galios „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.
 • Kvietimai negalioja į uždarus kino seansus.

Žaidimo taisyklės

 1. Žaidimo pavadinimas (toliau – Žaidimas): „KONKURSAS: laimėkite kino bilietus į nuotaikingą filmą „Šviesmetis“!“
 2. Žaidimo organizatorius (toliau – Organizatorius): UAB „All Media Digital“ (juridinio asmens kodas 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, 09132 Vilnius, el. paštas [email protected]) organizuoja ir vykdo internetinį Žaidimą.
 3. Žaidimo rėmėjas (toliau – Rėmėjas): UAB „All Media Digital“ (juridinio asmens kodas 304903117; adresas: P. Lukšio g. 23, 09132 Vilnius, el. paštas [email protected]) organizuoja ir vykdo internetinį Žaidimą.
 4. Laimėtojų skaičius: 6 (šeši) laimėtojai.
 5. Žaidimo prizas (toliau – Prizas): 2 (du) kvietimai į fimą „Šviesmetis“. Kvietimai galios „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.
 6. Žaidimo prizas į piniginį ekvivalentą ar kitus daiktus nekeičiamas.
 7. Žaidimo prizą steigia ir už jį atsako Žaidimo Rėmėjas.
 8. Žaidimo Rėmėjas rūpinasi prizo perdavimu. 
 9. Žaidimo trukmė: 2022 06 06–12.
 10. Žaidimo laimėtojų paskelbimo data žaidimo komentarų skiltyje apačioje: 2022 06 13, iki 19.00 val. 
 11. Su išrinktu laimėtoju susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt paskyroje.
 12. Jei laimėtojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jo bus išrinktas kitas laimėtojas.
 13. Konkurso užduotį galite atlikti tiek kartų, kiek norite.
 14. Tevu-darzelis.lt pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles. 
 15. Skaityti Žaidimo taisykles.

Naujausi komentarai

 1. Mellody
  Mellody prieš 1 m.

  Iš filmo Žaislų istorija! 👍🏻 Vilnius

 2. User has not uploaded an avatar
  kasija09 prieš 1 m.

  Žaislų istorija. Vilnius

 3. User has not uploaded an avatar
  daivamaz prieš 1 m.

  Žaislu istorija.Vilnius

 4. kristute1
  kristute1 prieš 1 m.

  Žinoma, kad iš "Žaislų istorija" visos serijos tiek pati vaikystėj žiūrėjau, tiek sūnus buvo "kablį pagavęs". Labai norėčiau bilietų, kad sūnus su tėčiu nueitų papramogaut, nes pati su 2 mėn. kūdikiu namie, negaliu tiek pramogų vaikui suteikt žiūrėtų Kaune

 5. tevudarzelis. prieš 1 m.

  Konkursas baigtas! Sveikiname nugalėtojas:

  Milka33
  rimante111
  Vidija
  Aurelija14
  Neringukou
  Evavava

  Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusiems dalyviams linkime neliūdėti, laukti kitų mūsų konkursų ir, be abejo, juose aktyviai dalyvauti

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.