KONKURSAS. Mylimi herojai kviečia švęsti Velykas ir žiūrėti įdomiausius filmus! (11)

Go3 planas Filmai 2200 pasaulinio lygio filmų ir serialų iš lyderiaujančių kino ir TV studijų Dalyvaukite konkurse ir laimėkite 3 Go3 planus „Filmai“

Vaikučių mylimi „Šunyčiai patruliai“ bei „Šimerė ir Šainė“ kviečia Velykas pasitikti su mielais darbeliais, dalyvauti konkurse, dalintis savo mėgstamiausių filmų bei filmukų rekomendacijomis, laimėti ir Go3 platformoje juos žiūrėti nemokamai!

„Šunyčiai patruliai“ (angl. Paw Patrol) - JAV animacinis serialas. Šeši nuostabūs, ypatingų galių turintys šuniukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu gelbėja ir padeda visiems, kuriems tik prisireikia jų paslaugų. Dalmantinas ugniagesys Maršalas, vokiečių aviganis policininkas Čeisas, haskė Everestė ir kiti šunyčiai savo pavyzdžiu moko vaikučius drąsiai, kūrybingai ir darbuojantis komandoje įveikti visas bėdas!
 
„Šimerė ir Šainė“ (angl. Shimmer and Shine) - dvi draugiškos dvynės, pradedančiosios džinės, kasdien bando išpildyti tris geriausios draugės Lėjos norus, tačiau netyčia jos sukuria visišką chaosą! Žinoma, trys bičiulės netrunka pasiraitoti rankovių ir palaikydamos viena kitą įveikia visus sunkumus!

Animaciniai serialai „Šunyčiai patruliai“, „Šimerė ir Šainė“ - tik dalelė Paramount+ kolekcijos, kuriai priklauso tokie kanalai kaip Nickelodeon ir Nick Jr. bei gausybė įvairių filmų ir serialų mažyliams, vaikams ir paaugliams.

Vaikų (ir ne tik jų!) pamėgtus animacinius serialus „Šunyčiai patruliai“, „Šimerė ir Šainė“, „Kempiniukas plačiakelnis“, „Vėžliukai nindzės“, „Didysis rykliuko šou“, „Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės“ ir daugelį kitų rasite Go3 televizijoje.

Kaip dalyvauti konkurse?

Straipsnio komentaruose pasidalinkite, kokį filmą, filmuką ar serialą būtinai siūlote pasižiūrėti, belaukiant ir švenčiant Velykas. Net 3 laimėtojams dovanosime narystę Go3 platformoje: čia laukia gausybė įdomiausių filmų ir serialų.

„Šunyčių patrulių“ velykinių kiaušinių laikikliai

Šunyčių patrulių kiaušinių laikiklis Velykoms

 

Šunyčiai patruliai kiaušinių laikiklis 1 1 variantas
Atsisiųsti

Šunyčiai patruliai kiaušinių laikiklis 2 2 variantas
Atsisiųsti

Šunyčiai patruliai kiaušinių laikiklis 3 3 variantas
Atsisiųsti

Visuomet į pagalbą pasirengę šokti šunyčiai patruliai pasitarnaus ir per Velykas - nuotaikinguose kiaušinių laikikliuose patupdyti margučiai tikrai nesuduš ir papuoš šventinį stalą. Tad atsisiųskite, atsispausdinkite ir iškirpkite spalvingus velykinių kiaušinių laikiklius su  šunyčiais patruliais.

„Šunyčių patrulių“ spalvinimo ir dėmesingumo užduočių lapas

Šunyčių patrulių spalvinimo ir dėmesingumo užduočių lapas

Atsisiųsti užduočių lapą

 

Atsisiųskite, atsispausdinkite užduočių lapą ir laukite Velykų su linksmuoliais šunyčiais patruliais. Ar matote, kur tupi ugniagesys dalmantinas Maršalas, ar prisimenate, kokios spalvos yra drąsuolės šunytės Skai liemenė, o gal jau suskaičiavote, kiek margučių savo krautuvu pavyko pakelti buldogui Rablui? Nuspalvinkite vaikų mylimus herojus bei velykinius simbolius, o juos aptikę nedelsiant pažymėkite šone esančioje lentelėje.

Papuošti kiaušiniai „Šimerė ir Šainė“

Šimerė ir Šainė velykinis darbelis

Dvynės džinės Šimerė ir Šainė Velykoms suteiks stebuklų ir blizgesio! Kviečiame kartu su vaikučiais pasigaminti mielus džinių dėkliukus, į kuriuos tikrai norėtų įriedėti kiekvienas Velykų margutis!

Kiaušiniams jums reikės:

 • 2 kiaušinių (labiausiai tiktų mediniai ar plastikiniai)
 • Atspausdintų ir iškirptų detalių
 • Žirklių
 • Klijų
 • Rudo markerio ar flomasterio
 • Rausvo storesnio spalvoto popieriaus
 • Žydro storesnio spalvoto popieriaus
 • Rausvo modelino ar plastilino
 • Žydro modelino ar plastilino

 

Šimerė ir Šainė detalės 1 Šimerė
Atsisiųsti

Šimerė ir Šainė detalės 2 Šainė
Atsisiųsti

 

Gaminame Šimerę ir Šainę:

1. Atsisiųskite, atsispausdinkite ir iškirpkite visas detales. Prie kiaušinių priklijuokite akis, antakius, burnas, rudu markeriu ar flomasteriu nupieškite džinių nosytes.

2. Iš rausvo ir žydro spalvoto popieriaus iškirpkite 4 cm pločio ir 15 cm ilgio stačiakampius. Juos susukite ir suklijuokite, kad turėtumėte ritinėlius. Prie ritinėlių priklijuokite atspausdintas ir iškirptas krūtinės detales taip, kad rankos liktų „laisvos“, nepriklijuotos. Džines papildomai galite apklijuoti deimantukais, kad būtų dar daugiau blizgesio!

3. Iš rausvo ir žydro modelino ar plastilino suformuokite abiejų džinių viršugalvių plaukus - modelinu ar plastilinu apklijuokite viršutines kiaušinių dalis.

4. Prie iš modelino ar plastilino suformuotų plaukų pritvirtinkite atspausdintas ir iškirptas džinių uodegas ir priklijuokite likusias detales - galvos papuošalus ir ausis su auskarais. Dar daugiau deimantukų tikrai nepakenks!

5. Beliko papuoštas sesutes Šimerę ir Šainę įtaisyti ant rausvo ir žydro popieriaus ritinėlių.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite 3 Go3 planus „Filmai“

Komentaruose pasidalinkite, kokį filmą, filmuką ar serialą būtinai siūlote pasižiūrėti, belaukiant ir švenčiant Velykas?

3 laiminguosius apdovanosime Go3 plano „Filmai“ kuponais ir kviesime visą mėnesį nemokamai žiūrėti pačius įdomiausius filmus bei serialus Go3 platformoje!

Laimėtojus paskelbsime 04 11, iki 19 val.

Su planu „Filmai“ galėsite mėgautis:

 • 2200 pasaulinio lygio filmų ir serialų iš lyderiaujančių kino ir TV studijų
 • Įtraukiančiu Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje sukurtu turiniu
 • Daugiau nei 40 išskirtinių originalių filmų ir serialų, kuriuos pamatyti gali tik per Go3
 • 7 populiariais filmų kanalais
 • 1100 valandų aukščiausios kokybės turinio įvairaus amžiaus vaikams

Linkime pačių smagiausių Velykų, gražiausių darbelių su vaikučiais ir malonaus poilsio su visa šeima, žiūrint įtraukiančius filmus bei serialus!

Naujausi komentarai

 1. Ieva.Z
  Ieva.Z prieš 1 m.

  Zootropolis

 2. Ekerita
  Ekerita prieš 1 m.

  Mano mažylis mažyliams rekomenduoja pažiūrėti "Grufas" ir "Grufo vaikelis". 🤩

 3. justulka1233
  justulka1233 prieš 1 m.

  Filmukas Hortonas :))
  Visos Ledynmečio dalys

 4. romaza199
  romaza199 prieš 1 m.

  Batuotas katinas

 5. tevudarzelis. prieš 1 m.

  Konkursas baigtas! Sveikiname nugalėtojus:

  ● Leely
  ● Arvydas
  ● Sesė ilgakasė

  Su laimėtojais susisieksime asmeniškai, o likusiems dalyviams linkime neliūdėti, laukti kitų mūsų konkursų ir, be abejo, juose aktyviai dalyvauti

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.