Kraujo tyrimų programa norinčioms sveikai mesti svorį - testuotojų atranka (181)

Reklaminis partnerio turinys

Šis tyrimas skirtas toms, kurioms nepavyksta atsikratyti nereikalingų kilogramų sveikai maitinantis ir sportuojant.

Tokiu atveju, kraujolaboratorija.lt pataria pasitikrinti savo sveikatos būklę ir atlikti išsamią kraujo tyrimų programą, kuri padės įvertinti sveikatos būklę ir priežastis, galinčias trukdyti subalansuoti svorį.

Kokie tyrimai bus atlikti?

Testuotojoms nemokamai bus atlikti tokie kraujo tyrimų programos tyrimai:

 • Bendras kraujo tyrimas;
 • Gliukozės tyrimas;
 • Kortizolio tyrimas (ryte);
 • Vitamino D tyrimas;
 • Skydliaukės hormonų (TTH, FT3, FT4, ATPO) tyrimas;
 • Lipidograma;
 • Mikroelementų (magnio, natrio, kalcio, kalio, chloro) tyrimas;
 • Bendras baltymo tyrimas.

Kur bus atliekamas tyrimas?

Tyrimas bus atliekamas vienoje iš žemiau nurodytų kraujolaboratorija.lt laboratorijų:

Kaip pasiruošti kraujo tyrimų programai?

 • Prieš atliekant kraujo tyrimus 8-14 val. nevalgykite, negerkite sulčių, arbatos, kavos, ypač su cukrumi. Gerkite tik vandenį.
 • Likus 1-2 dienoms iki tyrimo, mažiau valgykite riebaus ir kepto maisto, nevartokite alkoholio. Jei laboratorinio tyrimo atlikimo išvakarėse numatoma šventė, geriau atidėkite tyrimą 1-2 dienoms.
 • Mažiausiai valandą iki tyrimo nerūkykite (geriausia būtų nerūkyti bent dvi valandas).
 • Daugelio fermentų ir hormonų kiekis kraujyje įvairiu paros metu gali svyruoti, todėl šiuos tyrimus atlikite iki 10 val. ryto.
 • Prieš atliekant kraujo tyrimą venkite kaitinimosi saulėje, fizinio krūvio (nesportuokite) ir streso. Prieš tyrimą nusiraminkite ir pailsėkite 10-15 min.

Kraujo tyrimų atlikimas ir atsakymų pateikimas

Tyrimui registruotis galite paskambinę šiuo telefonu: +370 676 20220.

Atvykus į laboratoriją, prieš kraujo paėmimo procedūrą, pacientas bus supažindintas su kraujo paėmimo tvarka. Visa procedūra užtrunka apie 15 min.

Atsakymai bus pateikti per 1 d.d. elektroniniu paštu arba pacientas matys juos prisijungęs prie sistemos (kaip pageidauja).

Kraujo tyrimų rezultatų aptarimas

Gautus kraujo tyrimų rezultatus galėsite aptarti su laboratorijos specialistu. O patys kraujo tyrimai padės atsakyti į klausimą, ar Jūsų organizmas pasiruošęs sveikam svorio mažinimui.

Norite dalyvauti programos testavime? Registruokitės!

Šį kartą atrinksime 6 testuotojas, kurios išbandys paslaugą ir turės parašyti apie ją savo nuomonę bei tai, naudingas ar ne buvo tyrimas.

Norėdamos dalyvauti testavime, komentaruose po šia tema nurodykite miestą, kuriame norėtumete atlikti tyrimą (Vilnius, Kaunas, Šiauliai).

Dalį dalyvių atrinksime burtų keliu, dalį - savo nuožiūra. Jei bus pateiktos kelios to paties forumo nario paraiškos, burtų traukime dalyvaus tik paskutinė paraiška.

Atrinktas testavimo dalyves paskelbsime 2019-05-20 dieną komentaruose po šiuo straipsniu.

Atrinktąsias taip pat informuosime ir el. paštu, nurodytu TD paskyroje (nepamirškite pasitikrinti JUNK/SPAM dėžutę ir tai, ar paskyroje nurodytas el. pašto adresas yra galiojantis).

Primename, kad testuotojos, nepateikusios atsiliepimų apie anksčiau testuotus produktus ar paslaugas, naujuose testavimuose dalyvauti negali.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.