Kreminė morkų sriuba su medumi

Ingredientai: Morkos - 1 kilogramas, Svogūnai - 150 gramai, Vištienos sultinys - 2.5 stiklinės, Sviestas - 2 valgomieji šaukštai, Kmynai - 1.5 valgomojo šaukšto, Medus - 1 valgomasis šaukštas, Citrinos sultys - 1 valgomasis šaukštas, Natūralus jogurtas - 0.

Supjaustytas morkas ir svogūnus 2 minutes pakepkite svieste ant vidutinės ugnies. Supilkite sultinį, užvirinkite ir sumažinkite temperatūrą. Troškinkite, kol morkos suminkštės (maždaug 20 minučių). Kmynus pakepinkie ir sumalkite. Nuimkite sriubą nuo ugnies ir ją pertrinkite. Įmaišykite medų, citrinos sultis, paskaninkite pipirais bei druska. Supilkite siubą į lėkštes, įdėkite jogurto ir pabarstykite maltais kmynais. Skanaus!

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.