Laimėk bilietą į filmuką DIDŽIOJI SKRUZDĖLYČIŲ KARALYSTĖ 2! (368)

Reklaminis partnerio turinys

Super greitas žaidimas neturintiems planų šiam savaitgaliui :) Jei norite į kiną - sudalyvaukite!

PRIZAI: 3x2 „Forum Cinemas“ kuponai į animacinį filmuką DIDŽIOJI SKUZDĖLYČIŲ KARALYSTĖ 2 (galios visuose „Forum Cinemas“), kuponai galioja iki vasario pabaigos, vieno kupono vertė - 7 Eur.

KAIP DALYVAUTI: komentaruose įrašykite vieną iš penkių miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys).  Burtų traukime dalyvauja tik paskutinis vartotojo komentaras. 

KAIP RINKSIME LAIMĖTOJĄ: 2019.02.21 dienos vakare laimėtojus išrinksime burtų keliu. :)

Laimėtojus komentaruose paskelbsime 2019.02.21 vakare bei informuosime juos asmeniškai el. paštu, nurodytu paskyroje. Lauksime jų atsiliepiant iki penktadienio 11 val. ryto. Jei kuris neatsilieps - į jo vietą trauksime kitą laimėtoją ;) 

Apie ką šis filmukas?

Skruzdėlytės artėjančiai žiemai ruošia maisto atsargas ir pasikviečia pagalbon skraidyti galinčią bičiulę boružėlę. Boružėlei netyčia įkritus į kartoninę dėžę, žmonės ją išsiunčia į kitą pasaulio kraštą – į tolimuosius Karibus.

Skruzdėlės – tikrai ne iš tų, kurie paliktų savo draugus nelaimėje. Greitai suorganizavę pagalbos būrį, vabzdžiai išsiruošia į tolimą kelionę, kad susigrąžintų savo ištikimąją draugę.

Tuo tarpu į Karibus atvykusi boružėlė atsiduria visiškai kitokiame pasaulyje: nuostabus oras, keisti ir nematyti gyvūnai bei už kiekvieno kampo slypintys pavojai.

Taškuotajai herojei teks pasitelkti visą savo išmintį, gudrybę ir tvirtus sparnus, kad nepatektų į bėdą, kol jos draugai atvyks į pagalbą!

Filmuko amžiaus cenzas, kalba ir trukmė

Filmukas skirtas įvairaus amžiaus žiūrovams (tinka visai šeimai).

Filmukas įgarsintas lietuviškai, trukmė - 92 min.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.