Laimėk bilietus į filmuką vaikams AŠTUONKOJIS DIPAS! (168)

Aštuonkojis Dipas

Apie ką šis filmukas?

Filmukas pasakoja apie linksmą ir smalsų aštuonkojį Dipą.

Smagų ir nerūpestingą Dipo ir jo draugų gyvenimą sudrumsčia katastrofa, sugriaunanti bičiulių namus.

Vienintelis gyvūnas, galintis nuversti akmenų krūvas ir išlaisvinti Dipo artimuosius, yra banginis Neitanas.

Dipas su draugais nedvejodamas patraukia jo ieškoti. Neužmirštamoje kelionėje pro nuskendusį „Titaniką“ ir visiškai apsemtą Niujorką Dipo ir jo draugų laukia daugybė įvairiausių nuotykių.

Filmuko amžiaus cenzas

Filmukas skirtas įvairaus amžiaus žiūrovams (tinka visai šeimai).

Kur ir kada bus rodomas filmukas?

Filmuko premjera – 2017.11.10, filmuką rodys visi Lietuvos kino teatrai.

Filmukas įgarsintas lietuviškai, trukmė - 1 val. 32 min.

Laimėkite pakvietimus sau ir vaikui!

Išsiilgote nuotykių? Dalyvaukite žaidime ir laimėkite :)

PRIZAI: 5x2 „Forum Cinemas“ kuponai į animacinį filmuką „AŠTUONKOJIS DIPAS“ (galios visuose „Forum Cinemas“, į bet kurį seansą ir į abi versijas - 2D ar 3D)

KAIP DALYVAUTI: komentaruose (Facebook po žaidimo įrašu arba www.tevu-darzelis.lt po straipsniu) įrašykite vieną iš penkių miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys). Miesto neįrašę burtų traukime nedalyvauja.

KAIP RINKSIME LAIMĖTOJĄ: 2017.11.10 dieną burtų keliu išrinksime laimėtotojus. Kuo daugiau dalyvių iš miesto, tuo daugiau bilietų bus skirta tam miestui. Laimėtojams atiteks po du kvietimus.

Laimėtojai bus paskelbti 2017.11.10 ir turės su mumis susisiekti per 48 valandas nuo pranešimo apie laimėjimą. Jei tai nebus padaryta, laimėtoją trauksime iš naujo. ;)

1. Ramuneellee
    Ramuneellee prieš 1 mėn.

2. Soleil
    Soleil prieš 1 mėn.

3. @Sandra@
    @Sandra@ prieš 1 mėn.

Nina28 prieš 1 mėn.

Kaunas

5. tevudarzelis
    tevudarzelis prieš 1 mėn.

Burtai ištraukti, skelbiame laimėtojus

Audronė Čingienė (FB )