Laimėk bilietus į filmuką vaikams „STEBUKLŲ ŠALIS“! (143)

Apie ką šis filmukas?

Tai pasakos apie Smaragdo miestą ir Geltonų plytų kelią tęsinys.

Karalystės pakraštyje gyvena niūraus būdo stalius Urfinas Džiusas. Vieną kartą į jo nuošalų sodą uraganas atneša keisto augalo sėklą, iš kurio išauga stebuklingas medis, kurio žiedadulkės gali atgaivinti bet kokį negyvą daiktą.

Staliaus galvoje subręsta planas: išdrošti iš medžio galingų karių armiją, žiedadulkėmis ją agaivinti, ir, užėmus Smaragdo miestą, tapti Stebuklų šalies valdovu.

Tačiau Urfinui planus sugriauna maža mergaitė Elė, pasakos "Smaragdo miesto burtininkas" herojės anūkė...

Filmuko amžiaus cenzas

Filmukas skirtas įvairaus amžiaus žiūrovams (tinka visai šeimai).

Kur ir kada bus rodomas filmukas?

Filmuko premjera – 2017.05.26, filmuką rodys visi Lietuvos kino teatrai.

Filmukas įgarsintas lietuviškai, trukmė - 1 val. 30 min.

Laimėkite pakvietimus sau ir vaikui!

Norite pasvajoti kartu? Dalyvaukite žaidime ir laimėkite :)

PRIZAI: ;5x2 „Forum Cinemas“ kuponai į filmuką „Pasakų šalis“.

KAIP DALYVAUTI: komentaruose (Facebook arba www.tevu-darzelis.lt po straipsniu) įrašykite vieną iš penkių miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys). Miesto neįrašę burtų traukime nedalyvauja.

KAIP RINKSIME LAIMĖTOJĄ: 2017.05.25 dienos pabaigoje burtų keliu išrinksime po vieną laimėtoją iš kiekvieno miesto, laimėtojams atiteks po du kvietimus.

Laimėtojai bus paskelbti 2017.05.26 ir turės su mumis susisiekti per 48 valandas nuo pranešimo apie laimėjimą. Jei tai nebus padaryta, laimėtoją trauksime iš naujo. ;)

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.