Laimėkite bilietus į filmą visai šeimai „AŠ iš kitos veidrodžio pusės“! (136)

Reklaminis partnerio turinys
Scena iš filmo AŠ iš kitos veidrodžio pusės Scena iš filmo AŠ iš kitos veidrodžio pusės

Apie ką šis filmas?

Fridas yra pramogauti mėgstantis vaikas ir, kaip dauguma jo amžiaus draugų, šiek tiek tingintis mokytis. Vieną dieną, lankydamasis miesto mugėje, Fridas aptinka stebuklingą veidrodį. Pasinaudojęs veidrodžio magija Fridas sukuria savo tobulą antrininką, kuris yra tiesiog idealus.

Pastebėjęs, kad tobulam antrininkui taip puikiai sekasi mokykloje, Fridas pamažu pradeda perduoti visas savo atsakomybes ir namuose. Netrukus, Fridas papasakoja viską savo geriausiam draugui Emiliui, o galiausiai šią paslaptį sužino ir visi klasiokai, kurie pasidaro savo pačių kopijas.

Galiausiai tikrieji vaikai liaujasi lankę mokyklą, o keisti antrininkai ima periminėti jų gyenimus. Vaikai pradeda suvokti, jog pasiilgo savo senojo gyvenimo ir pradeda kurpti planą, kaip atsikratyti antrininkų ir sugražinti juos į magiškąjį veidrodį.

Magiškiausias nuotykis mokslo metų pabaigai, parodantis visų mūsų svajones turėti tobulus antrininkus.

Filmo amžiaus cenzas

Filmas skirtas įvairaus amžiaus žiūrovams (tinka visai šeimai).

Kur ir kada bus rodomas filmas?

Filmo premjera – 2019.05.17, filmą rodys visi Lietuvos kino teatrai.

Filmas įgarsintas lietuviškai, trukmė - 92 min.

Laimėkite pakvietimus sau ir vaikui!

Norite pasinerti į magišką ir pamokantį nuotykį? Dalyvaukite žaidime ir laimėkite :)

PRIZAI: 10x2 „Forum Cinemas“ kvietimų į filmą „AŠ iš kitos veidrodžio pusės“.

KAIP DALYVAUTI: komentaruose (Facebook arba www.tevu-darzelis.lt po straipsniu) įrašykite vieną iš penkių miestų (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys). Miesto neįrašę burtų traukime nedalyvauja.

KAIP RINKSIME LAIMĖTOJĄ: 2019.05.20 dienos pabaigoje burtų keliu išrinksime du laimėtojus iš kiekvieno miesto, laimėtojams atiteks po du kvietimus.

Laimėtojai bus paskelbti 2019.05.20 ir turės su mumis susisiekti per 48 valandas nuo pranešimo apie laimėjimą. Jei tai nebus padaryta, laimėtoją trauksime iš naujo. ;)

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.