Laimėkite MOTOROLA TALKABOUT T42 radijo stotelių komplektą (179)

Partnerio turinys

Mėgstate aktyvų laisvalaikį su vaikais? Dalyvaukite žaidime ir laimėkite vieną iš dviejų MOTOROLA TALKABOUT T42 radijo stotelių komplektų.

Prizo vertė – 29.99 Eur (šiuo metu www.racijos.lt MOTOROLA TALKABOUT T42 radijo stotelių komplektą galite įsigyti už specialią  24.99 Eur kainą )

Apie MOTOROLA TALKABOUT T42 radijo stotelę

MOTOROLA TALKABOUT T42 radijo stotelė – atnaujinta TLKR T41 versija, telpanti į delną belicencinė radijo stotelė.

Stovyklaujant, tyrinėjant, grybaujant, poilsiaujant paplūdimyje, žaidžiant sode, slidinėjant kalnuose, žaidžiant policininkus ar šnipų žaidimus arba tiesiog esant namuose TALKABOUT T42 radijo stotelės padės palaikyti ryšį su vaikais ir žinoti, kur jie yra.

Stoteles nesunku suderinti tarpusavyje naudojant lengvo susiejimo funkciją. Stotelė turi 16 kanalų, LCD ekraną, iki 4 km ryšio nuotolį, keleto korpuso spalvų pasirinkimą.

Daugiau informacijos apie MOTOROLA TALKABOUT T42 radijo stotelę www.racijos.lt/Motorola-radijo-stotele

Kaip dalyvauti žaidime?

Komentaruose apačioje parašykite, kokioje laisvalaikio veikloje jums praverstų MOTOROLA TALKABOUT T42 radijo stotelės?

Žaidimo taisyklės:

1. Žaidimas vyksta 2019.11.19 – 2019.11.28
  2. Žaidimo laimėtojai, išrinkti burtų keliu, skelbiami 2019.11.29 komentaruose apačioje.
  3. Iš viso rinksime 2 laimėtojus.
  4. Kiekvienam laimėtojui atiteks po dvi MOROTOLA TALKABOUT T42 radijo stoteles (Vienam nugalėtojui raudona, o kitam – mėlyna. Prizo spalvos pasirinkti negalima.)
  5. Su laimėtojais susisieksime TD paskyroje asmenine žinute.
  6. Jei laimėtojas neatsilieps per žinutėje nurodytą terminą, bus renkamas kitas laimėtojas.
  7. Nuomonę, kur jums praverstų MOTOROLA TALKABOUT T42 radijo stotelės, galite keisti tiek kartų, kiek norite, bet burtų traukime dalyvauja tik paskutinė žaidimo dalyvio paraiška.

Sėkmės! :)

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.