Laimėkite naujieną: PAW PATROL motorizuotą žaislinę mašiną DINO PATROLLER! (195)

Reklaminis partnerio turinys
PAW PATROL motorizuota žaislinė mašiną DINO PATROLLER

Jei auginate ar pažįstate 3–6 metų vaiką, būtinai dalyvaukite šiame žaidime, nes žaislų parduotuvės „Žaislų planeta“ įsteigtas prizas tikrai nudžiugins aktyvų tyrinėtoją-gelbėtoją!

Naujoji PAW PATROL „Dino Patroller“ – motorizuota (veikia su baterijomis) žaislinė mašina. Šia mašina, pasitelkus į pagalbą šunytį patrulį Čeisą, vykdomos dinozaurų gelbėjimo misijos.

Laimėkite naujieną: PAW PATROL motorizuotą žaislinę mašiną DINO PATROLLER!

PAW PATROL herojai - mažieji keturkojai patruliai šunys gelbėtojai. Kiekvienas šuniukas sukurtas atspindint tam tikrą profesiją (gaisrininko, policininko, statybininko ir panašiai). Kai jų miestelyje nutinka bėda, šie keturkojai kaip mat skuba į pagalbą! Ar tai būtų medyje įstrigusi katė, ar nuo bėgių nuvažiavęs traukinys – patruliai visada randa išeitį! PAW PATROL žaislų serija moko vaikus didvyriškumo, drąsos ir rūpintis augintiniais.

Komentaruose apačioje parašykite, kam ir kodėl padovanotumėte PAW PATROL motorizuotą žaislinę mašiną DINO PATROLLER, jei laimėtumėt žaidime. Gal jaunasis tyrinėtojas-gelbėtojas yra PAW PATROL gerbėjas? Jei taip, kuris kuturkojis patrulis jam labiausiai patinka ir kodėl? (Atsakydami taip pat nurodykite ir vaiko vamžių).

Apie prizą: PAW PATROL „Dino Patroller“

3 laimėtojams žaislų parduotuvė „Žaislų planeta“ padovanos po PAW PATROL motorizuotą žaislinę mašiną DINO PATROLLER su dviem patrankų užtaisais, šunyčiu patruliu Čeisu ir tirinozauru, kurį reikės gelbėti.

Jei norite įsigyti PAW PATROL motorizuotą žaislinę mašiną DINO PATROLLER arba sužinoti apie ją daugiau, apsilankykite Zaisluplaneta.lt.

Svarbu žinoti

  1. Žaidimas vyksta 2021 03 25–31.
  2. 3 laimėtojus paskelbsime komentaruose apačioje 2021 04 01.
  3. Su išrinktais laimėtojais susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt svetainėje.
  4. Jei laimėtojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jo bus išrinktas kitas laimėtojas.
  5. Savo atsakymą komentaruose galite pateikti tiek kartų, kiek norite, bet laimėtojų atrankoje dalyvauja tik paskutinis komentaras.
  6. Prizai laimėtojams siunčiami tik Lietuvos teritorijoje.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.