Laimėkite vieną iš 5 „Marmaluzi“ kalėdinių dovanų rinkinių! (318)

Reklaminis partnerio turinys
„Marmaluzi“ – maistas kūdikiams ir mažiems vaikams.

„Marmaluzi“ – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams.

„Marmaluzi“ gaminiai yra be konservantų ar kitų maistinių priedų – viskas natūralu, kaip ką tik pagaminta mamos.

Šv. Kalėdos –  ypatinga metų šventė, kurios metu dėmesiu norime apgaubti artimiausiems ir mylimiausiems. Jei kyla klausimų, ką padovanoti kūdikiui, kuriam šios Kalėdos  yra pirmosios arba kuris ką tik pradėjo skanauti įvairesniu maistu, „Marmaluzi“ siūlo puikų sprendimą – išsirinkti vieną iš jų sukomplektuotų 5 kalėdinių dovanų rinkinių!

„Marmaluzi“ produktų įsigyti galite čia.

 

 

 

 

Laimėkite vieną iš 5 „Marmaluzi“ kalėdinių dovanų rinkinių!

„Marmaluzi“ elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti net 5 skirtingus kalėdinių dovanų rinkinius, kurie taps puikia Šv. Kalėdų dovana vaikui iki dvejų metų!

Komentaruose apačioje parašykite, kurį „Marmaluzi“ kalėdinį rinkinį norėtumėte laimėti ir kodėl bei kam jį padovanotumėte (nurodykite vaikučio vardą, amžių ir kaip jis su jumis susijęs (dukra, sūnus, krikšto vaikas, anūkas, sūnėnas ir pan.).

„Marmaluzi“ kalėdiniai dovanų rinkiniai

Svarbu paminėti: „Marmaluzi“ palaiko ir bendradarbiauja su Lietuvos kūrėjais, o ypač - mamomis, kurios sūpuodamos savo vaikučius, sugeba kurti, gaminti ir dalintis savo kūriniais. Todėl kiekviename dovanų rinkinyje rasite rankų darbo kalėdinę Simobaby.lt kaklaskarę (nuotraukose pavaizduota kaklaskarė gali skirtis nuo tos, kurią rasite savo rinkinyje, bet visos kaklaskarės yra kalėdinės). Kiekviename rinkinyje taip pat rasite automobilio lipduką „Vaikas automobilyje”.

Kalėdinis „Marmaluzi“ dovanų rinkinys Nr. 1

Skalsus ir skanus, nes čia slepiasi net 4 rūšių desertai po 6 indelius. Daugiau apie kalėdinį rinkinį Nr. 1 ir kokio amžiaus vaikams jis tinka skaitykite čia.

Kalėdinis „Marmaluzi“ dovanų rinkinys Nr. 2

Egzotiškas, nes jame rasite 6 indelius „Karalaičių“ mango deserto su chia sėklomis, 3 skonių trapukus ir 3 skonių kruopytes užpilamai košei. Daugiau apie kalėdinį rinkinį Nr. 2 ir kokio amžiaus vaikams jis tinka skaitykite čia.

Kalėdinis „Marmaluzi“ dovanų rinkinys Nr. 3

Išskirtinis, nes jame rasite 6 indelius ypatingo skonio deserto: obuolių-bananų tyrelė su ožkos pieno varške. Atsigaivinimui – 6 indeliai švelnaus džiovintų vaisių kompoto. Pasiskaninimui – 3 skonių trapukai ir kruopytės užpilamai košei su slyvomis.  Daugiau apie kalėdinį rinkinį Nr. 3 ir kokio amžiaus vaikams jis tinka skaitykite čia.

Kalėdinis „Marmaluzi“ dovanų rinkinys Nr. 4

Sotus ir „tvirtas“, skirtas vaikui, mėgstančiam skaniai ir sveikai pavalgyti. Net 4 skirtingi skoniai su mėsyte! Po 6 kiekvieno skonio indelius. Daugiau apie kalėdinį rinkinį Nr. 4 ir kokio amžiaus vaikams jis tinka skaitykite čia.

Kalėdinis „Marmaluzi“ dovanų rinkinys Nr. 5

Ne tik kūdikiui, bet ir tėveliams - ekologiška beržų sula „Sip Sap“, sukurta būtent karantino laikotarpiu su ingredientais, tausojančiais ir stiprinančiais imunitetą. Mažasis šeimos narys taip pat mėgausis 4 skonių vaisinėmis tyrelėmis, kurių kiekvienos bus po 6 indelius. Daugiau apie kalėdinį rinkinį Nr. 5 ir kokio amžiaus vaikams jis tinka skaitykite čia.

Žaidimo taisyklės

  1. Žaidimas vyksta 2020.12.07-12.13.
  2. 5 laimėtojus komentaruose apačioje paskelbsime 2020.12.14.
  3. Renkant prizų laimėtojus, įtraukiamas tik paskutinis žaidimo dalyvio komentaras.
  4. Prizai siunčiami tik Lietuvos teritorijoje.
  5. Su laimėtojais susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt paskyroje.
  6. Jei laimėtojas per žinutėje nurodytą terminą neatsiliepia, į jo vietą renkamas naujas laimėtojas.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.