Lavašo suktinukai su pikantiškomis salotomis

Ingredientai: Lavašas - 1 vienetas, Kiaušiniai - 6 vienetai, Sūris - 150 gramai, Krapai - 1 sauja, Petražolės - 1 sauja, Česnakas - 4 skiltelės, Grūdetosios garstyčios - 2 valgomieji šaukštai, Majonezas - 4 valgomieji šaukštai.

Kiaušinius kietai išvirkite, atvėsinkite, nulupkite ir sutarkuokite. Sūrį sutarkuokite. Žalumynus ir česnakus susmulkinkite. Viską sumaišykite, dėkite majonezo, garstyčių ir gerai permaišykite. Lavašą ištieskite ir ištepkite gauta mase. Standžiai susukite. Palaukite porą minučių ir supjaustykite. Į stalą tiekite dar po 10-15 min., kuomet lavašas įsigers ir šiek tiek suminkštės. Skanus, sotus ir tikrai ypač lengvai paruošiamas užkandis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.