LEGO DUPLO kviečia laimėti prizus ir mokytis skaityti bei keliauti! (298)

Reklaminis partnerio turinys
LEGO DUPLO nuotr.

LEGO DUPLO ir kviečia laimėti prizus, padėsiančius mokytis skaityti bei įkvepiančius keliauti (žinoma, kuomet galėsime tą daryti saugiai): dalyvaukite konkurse ir laimėkite LEGO DUPLO Abėcėlės sunkvežimius arba LEGO DUPLO Garvežius!

Žaidžiant mokytis smagu, o kai smagu, tai išmokti paprasta!

Maži vaikai mokosi žaisdami ir tai prasideda jau kūdikystėje - pavyzdžiui, barškutį iš vienos į kitą rankutę perimantis vaikas ne tiesiog linksminasi. Jam smagu, tačiau vaikelis kartu susipažįsta su savo kūno galimybėmis, gerina koordinaciją, lavina smulkiąją motoriką, mokosi priežasties ir pasekmės sąsajos („jeigu stipriai purtysiu, žaislas garsiau barškės“) bei gauna daugybę kitų labai naudingų įgūdžių!

Vaikui augant žaidimus verta pasitelkti ugdant jo kūrybiškumą, vaizduotę ir lavinant atmintį, susipažįstant su raidėmis ir skaičiais bei spalvomis ir formomis, mokantis muzikos ar užsienio kalbų arba norint motyvuoti vaiką atsiplėšti nuo ekrano bei aktyviai pajudėti.

LEGO inicijuotas tyrimas parodė, kad žaidimai svarbūs ne tik vaikų mokymuisi - reguliarūs žaidimai su vaikais padeda jiems pasijusti laimingesniems, lavinti socialinius gebėjimus ir stiprinti šeimos tarpusavio ryšius.

Mūsų bičiuliai LEGO kviečia išbandyti žaidimus su LEGO DUPLO kaladėlėmis, kurių dėliojimas smagus ir naudingas:

Apie žaidimo prizus

Dalyvaukite žaidime ir tapkite vienu iš 3 laimingųjų, kurie laimės LEGO DUPLO Abėcėlės sunkvežimius arba vienu iš 2, kuriems atiteks LEGO DUPLO Garvežiai.

LEGO DUPLO Abėcėlės sunkvežimis

Patiems mažiausiems žaidėjams bus smagu dėlioti spalvingas kaladėles ir stumdyti sunkvežimį, o vaikui augant galėsite jį supažindinti su abėcėlės raidėmis, mokytis jas tarti ir dėlioti į žodžius. Pavyzdžiui, S-M-A-G-U!

Rinkyje yra 36 dalys: 26 raidės, mergaitė, berniukas, meškiukas, sunkvežimio dalys.
Rinkinys skirtas vaikams nuo 1,5 metų, t.y. nuo 18 mėn. amžiaus.

LEGO DUPLO Garvežys

Kada paskutinį kartą dardėjote traukiniu su visa šeima? Raudonas garvežys tikrai sužadins norą leistis į kelionę! Jis, stumtelėtas pirmyn arba atgal, ima pats važiuoti bėgiais, turi įsijungiantį ir išsijungianį žibintą ir net garsinį signalą! TŪ-TŪŪŪ!

Rinkinyje yra 59 dalys: traukinio ir traukinių stoties dalys, mergaitė, berniukas ir voverytė.
Rinkinys skirtas vaikams nuo 2 metų amžiaus.

Kaip dalyvauti žaidime?

Jeigu norite laimėti LEGO DUPLO Abėcėlės sunkvežimį:

 • Komentaruose parašykite: „Noriu laimėti LEGO DUPLO Abėcėlės sunkvežimį“;
 • Ir parašykite, koks buvo pirmasis jūsų vaiko ištartas žodis (arba kokio žodžio labiausiai laukiate, jeigu mažylis dar nekalba).

Jeigu norite laimėti LEGO DUPLO Garvežį:

 • Komentaruose parašykite: „Noriu laimėti LEGO DUPLO Garvežį“;
 • Ir parašykite, kokią svajonių šalį norite aplankyti su šeima bei kodėl.

Žaidimo taisyklės

 1. Žaidimo prizai – 3 LEGO DUPLO Abėcėlės sunkvežimiai ir 2 LEGO DUPLO Garvežiai.
 2. Žaidimas vyksta 2020.05.30 – 06.07.
 3. Žaidimo laimėtojus skelbsime 2020.06.08.
 4. Žaidimo laimėtojai bus išrinkti burtų keliu ir paskelbti komentaruose apačioje.
 5. Su žaidimo laimėtojais susisieksime asmenine žinute TD paskyroje.
 6. Jei per žinutėje nurodytą terminą laimėtojas neatsilieps, į jo vietą bus renkamas naujas laimingasis.
 7. Atsakymus galite keisti tiek kartų, kiek norite, bet burtų traukime dalyvauja tik paskutinis pateiktas atsakymas.
 8. Burtų traukime dalyvauja tik teisingai pateikti atsakymai.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.