LEGO DUPLO mažiesiems: ir mokytis, ir žaisti, ir pramogauti! (Puikiai pritaikyta mažoms rankytėms)

Reklaminis partnerio turinys
Mergaitė žaidžia su LEGO DUPLO traukinuku LEGO DUPLO kaladėlės

Mažų vaikų mintys kupinos fantazijų, istorijų, svajonių. Kad šios svajonės taptų tikrove, mažas rankytes reikia nuolat lavinti.

Juk vaikai su pasauliu susipažįsta jį lytėdami, kurdami, jausdami jį rankomis. Taip jie pamažu stato ir savo būsimojo gyvenimo pamatus.

LEGO – nuo didelių kaladėlių prie didelių istorijų

Sveikiname atvykus į didelių ir spalvotų LEGO DUPLO kaladėlių visatą. Didelės kaladėlės pritaikytos patiems mažiausiems, kad jie galėtų saugiai žaisti, kurti, apčiuopti. Šios kaladėlės – tai neaprėpiama vaiko kelionė į plataus, spalvingo pasaulio pažinimą.

Dvigubai didesnės – dvigubai smagiau

LEGO DUPLO kaladėlės yra dvigubai didesnės už įprastas LEGO kaladėles. Sukurtos ir pritaikytos specialiai mažoms, nuo pusantrų metų amžiaus vaiko rankytėms. Būtent tokio amžiaus vaikai ima noriai mokytis ir pažinti pasaulį žaisdami. O tėvams nuo tos akimirkos atitenka itin svarbus vaidmuo – skatinti savo atžalų lavinimą, padėti, sudominti.

Pažinimas ir pramogos – nuo mažų dienų

Pusantrų metų vaikai labiausiai orientuoti į pažinimą. Jie mėto kaladėles, kad suprastų juos supančią erdvę, arba atskiria jas vieną nuo kitos tam, kad pajustų savo rankyčių jėgą. Kiek vėliau, paaugę, jie persiorientuoja į statymą – kaladėlių sujungimą, paprastų, o vėliau – ir sudėtingesnių konstrukcijų kūrimą.

Vaikas zaidzia Lego DuploKostikova Natalia | Shutterstock.com

Žaisdami šiuos ugdančius žaidimus nuo pat mažumės vaikai lavina savo fizines savybes ir įgūdžius, statydami tvirtą pamatą būsimam sėkmingam gyvenimo startui.

Saugus žaidimas – geriausias žaidimas

Didelės, ryškios kaladėlės sukurtos tam, kad mažieji žaidėjai galėtų saugiai ir patogiai statyti − kad apčiuopti būtų dar maloniau ir patogiau, o nenumaldomas noras įsidėti kaladėlę į burnytę nesukeltų jiems pavojaus. Juk žaidžiant svarbiausia – saugumas.

LEGO DUPLO ekspresas veža į stebuklingą šalį

Svarstote, su kokiu rinkiniu leistis į LEGO DUPLO nuotykius? Išbandykite LEGO DUPLO 10954 traukinuką. Mėlynos spalvos traukinys, trys vagonai ir dešimt sunumeruotų kaladėlių – tobulas rinkinys, norint padėti sėkmingai mažajam nukeliauti į spalvingą ir įdomią skaičių pažinimo šalį.

LEGO DUPLO kaladelesLEGO DUPLO traukinukas

LEGO DUPLO – tai atradimas vaikui nuo pat pirmos akimirkos...

  • Lego DUPLO traukinuką be galo lengva sudėti, išimti, sustatyti, suskaičiuoti, surūšiuoti. O žaismingos mergaitės, berniuko ir šuniuko figūrėlės padaro skaičių mokymąsi įdomų ir intriguojantį!
  • Skaičių traukinio ratai juda, stogas atsidaro, o personažai šypsosi – visa tai paverčia žaidimą dar judresnį ir dinamiškesnį.
  • Šis žaidimas puikiai tinka ne tik vaikų pažinčiai su skaičiais ir spalvomis, bet ir smulkiosios motorikos lavinimui – juk žaisdami vaikai liečia, sudeda, išima, krauna kaladėles. O visa tai – smagiausias mažų pirštukų ir rankyčių lavinimas.
  • Nustebsite, bet mankštindami pirštukus vaikai lavina ir savo kalbinius įgūdžius. Smegenų sritys, atsakingos už delnų judesius ir kalbą, yra viena šalia kitos. Taigi kuo geriau išlavinti pirštukai – tuo suprantamesnė mažylio kalba.

LEGO DUPLO – ne vien žaidimas, tai – atskiras pasaulis

LEGO DUPLO – ne tik žaidimas. Tai statymas, kūrimas, mokymasis, įgūdžių lavinimas, persipinantis su fantazijomis, istorijomis, vaidmenų žaidimais ir neįtikėtinais nuotykiais. Visa tai padaro mokymąsi vaikui ne tik naudingą, bet ir neapsakomai įdomų bei linksmą.