LEGO Kalėdoms iš kartos į kartą... Kokie LEGO rinkiniai sužavės vaikus?

Reklaminis partnerio turinys
Berniukas žaidžia su LEGO NINJAGO drakonu LEGO nuotr.

1949-aisiais buvo sukurtos pirmosios LEGO® kaladėlės, tad per daugiau nei septynias dešimtis metų LEGO dėliojo mūsų tėvai (o gal net ir seneliai), mes patys, o dabar jau ir mūsų vaikai rašo laiškus Kalėdų seneliui, prašydami LEGO NINJAGO...

Bėgant metams vienodos formos ir kelių spalvų LEGO kaladėlės, gimusios nedidelio Danijos miestelio staliaus dirbtuvėlėje, tapo įtakingiausiu prekės ženklu pasaulyje. LEGO ir toliau keičiasi, tačiau dėmesys vaikų vaizduotės ir kūrybiškumo lavinimui išlieka pirmuoju prioritetu.

Pernai LEGO pakvietė vaikus „Sukurti pasaulį iš naujo“ - 2019-aisiais startavusi kampanija siekia dar kartą atkreipti dėmesį į vaizduotę ir kūrybiškumą - Pasaulio ekonomikos forume skelbiama, kad gebėjimas kūrybiškai išspręsti įvairias užduotis ir iškilusias problemas bus vienas labiausiai vertinamų įgūdžių darbo rinkoje.

Naujausi LEGO rinkiniai - modernus požiūris į klasikinį žaislą

LEGO SUPER MARIO nuotykių su Mario pradinis rinkinys

LEGO Mario

Šis LEGO rinkinys yra tik konstravimui skirtos kaladėlės - jos „sulimpa“ į interaktyvią žaidimo trasą, kuria keliaujantys žaidėjai turi įveikti priešus bei šokinėdami rinkti monetas. Visai kaip klasikiniame NINTENDO žaidime!

LEGO TECHNIC programėle valdomas „Top Gear“ ralio automobilis

LEGO Top Gear

Ralio ir inžinerijos gerbėjai pirmiausiai susidurs su iššūkiu sukonstruoti automobilį iš 463 dalių, kurį vėliau galės valdyti specialia programėle, suteikiančia galimybę manevruoti itin preciziškai.

LEGO FRIENDS kepimo konkursas

LEGO friends kepimo konkursas

Ar ir jūsų šeima stebi realybės šou, kuriuose įtampą ir nesėkmes galiausiai vainikuoja konditerijos šedevrai (na bent jau dažniausiai...)? Šis rinkinys leis atkurti TV ekrane matomus vaizdus - surinkite sceną, pastatykite kamerą, įjunkite orkaitę... belieka palinkėti skanių ir gražių tortų!

LEGO NINJAGO Wu kovinis drakonas

LEGO ninjago wu drakonas

LEGO NINJAGO TV serialo ir filmo gerbėjus sužavės sparnus, uodegą, kojas ir galvą galintis judinti kovinis drakonas, nuskraidinsiantis žaidėjus į paslaptinguose Shintaro požemiuose vykstančius mūšius su galingomis tamsos jėgomis.

LEGO DOTS apyrankės ir namų dekoro rinkiniai

LEGO DOTS apyrankės

lego dots remeliailego dots ananasas

LEGO DOTS serijos rinkiniai padės vaikams išlaisvinti savo vaizduotę ir atrasti dizainerio ar dekoratoriaus gyslelę! Spalvotomis LEGO DOTS plytelėmis galima puošti apyrankes, nuotraukų rėmelius, vaikų kambarį tikrai pagyvinsiančią pieštukinę - ananasą ir dar daugiau...

LEGO CITY vandenyno tyrimų laivas

LEGO City vandenyno tyrimu laivas

LEGO CITY Vandenynų tyrimų laivas plūduriuoja ant vandens, jame yra veikiantis kranas, ryklio narvas, greitaeigis laivas, povandeninis laivas, straigtasparnis ir tyrinėtojų bei ryklio ir rajos figūrėlės. Vandenyno gelmių paslaptimis ir jose plaukiojančiais gyviais besižavintieji plaukiodami šiuo laivu tikrai nestokos įspūdžių!

Po Kalėdų eglute rastas LEGO padovanos galimybę kurti, svajoti ir lavinti vaizduotę, o taip pat ir progą jaukiai praleisti laiką dėliojant kaladėles su visa šeima - juk tai svarbiausia švenčių puošmena! Beliko išsirinkti jūsų vaikui (o gal ir jums patiems) labiausiai patiksiantį rinkinį ir leistis į nuotykį...
Nuo princesių pilių iki NASA raketų, nuo greičiausių automobilių iki egzotinių gyvūnų ar pasakų drakonų - LEGO rinkinių ieškokite čia.